MENU

Forum - Muszę zrobić badania do pracy a widzę bardzo słabo na jedno oko

Muszę zrobić badania do pracy a widzę bardzo słabo na jedno oko

Muszę zrobić badania do pracy a widzę bardzo słabo na jedno oko

Witam wszystkich. To mój pierwszy wpis, z góry przepraszam za nowy wątek, niestety zależy mi na czasie i nie zdążyłęm przejrzeć całego forum.

 Mam 25 lat, jestem inżynierem geodezji. Dostałem wczoraj pracę w zawodzie (geodeta) ale problem jest taki, że bardzo słabo widzę na lewe oko. Tzn widzę pod kątem (że coś jedzie, co ktoś robi itp) widzę też na wprost, ale słabo. 

 Objawia się to tak, że jak zasłonię oko prawe to mam wrażenie, że widzę jedniocześnie obraz z lewego oka i ciemność z prawego (zasłoniętego).

Nikt do tej pory nie zdiagnozował u mnie wady (potrafiłem szybko nauczyyc się na pamięć tej tablicy z literkami). Mam kat. wojskową "A".

Teraz muszę zrobić badania do pracy i mam okulistę (jego nie oszukam).

 Wada ta w niczym mi nie przeszkadzała i nie przeszkadza. Chyba mam ją od zawsze.

 Czy mogę mieć problem z otrzymaniem pozytywnej zgody na pracę? Zaznaczę, że na prawe oko widzę idealnie.

 

Proszę o odpowiedź

pozdrawiam

Jacek 

Muszę zrobić badania do pracy a widzę bardzo słabo na jedno oko

Witam.Trudno o jednoznaczną odpowiedż,sądzę,że to badanie jeśli znasz całą tablicę to będzie dobrze tym bardziej, że sam musisz ocenić swoje widzenie w przyszłej pracy ,nie ma zagrożeń do wykonywania tej pracy tylko liczy się bardzo dobre odczytywanie wyników pomiaru jeśli wiesz ,ze to nie przeszkadza to myślę ,że okulista też człowiek i Ci pomoże tylko uśmiech w jego stronę i argumenty ,że wiadomo jaki jest rynek pracy masz motywację silną więc życzę pomyślności.Uda się!Inaczej nie myśl!Pozdrawiam