MENU

Forum - jakie mam prawa z grupą 2

jakie mam prawa z grupą 2

jakie mam prawa z grupą 2

Od 2 lat mam grupę 2 pracuję w zakładzie pracy chronionej.

Od około pół roku mam zaświadczenie od specjalisty neurologa że nie mogę wykonywać pracy na wysokościach(mycie okien).

kierownik nakazuje mi mycie okien jeśli nie wykonam polecenia grozi mi zwolnieniem...

CO MAM ZROBIĆ W TEJ SYTUACJI???

jakie mam prawa z grupą 2

Mysle ze tej sytacji nie uregulowuje zaden przepis tylko czysta ludzka wyrozumialosc.  Jesli do tej pory dawalas rade myc te cholerne okna to kto Ci uwierzy ze akurat nagle nie mozesz.  czy aby napewno pisze neurolog w zaswiadczeniu, ze nie mozesz myc okien wysoko .  czy termin zakaz pracy na wysokosciach nie oznacza czasem zakazu pracy np. na rusztowaniu.  Na czas mycia okien popros o zastepstwo lub pomoc kolezanki ktora wejdzie na wysoka drabine.   ja to przerabialam Powodzenia

jakie mam prawa z grupą 2

Nosisz okulary?

jakie mam prawa z grupą 2

nie noszę

jakie mam prawa z grupą 2

Witaj babciu jeśli masz zakaz pracy na wysokości to nie wolno ci wykonywać żadnej pracy która wymaga oderwania stóp od ziemni,zażądaj od kierownika wydania polecenia na piśmie wtedy chociaż będzie odpowiadał jeśli coś się stanie.Jeśli w obowiązkach pracowniczych masz mycie okien to ma prawo cię zwolnić,to wszystko zależy jakim jest człowiekiem.Trzymam za ciebie kciuki.Powodzenia