MENU

Forum - Dr Wieremczuk

Dr Wieremczuk

Dr Wieremczuk

Witam wszystkich :)

Po przeczytaniu chyba wszystkich postów na tym forum, postanowiłam umówić się z dr Wieremczukiem na wizyte odnośnie epiprotezy na moim chorym oczku. Strasznie się denerwuje, bo zdania na temat lekarzy są tu podzielone. Lekarz przez tel wydawał się rzeczowy i przede wszystkim miły :) Uprzedził, mnie, że nie wie czy będzie można cokolwiek z moim oczkiem zrobić.... zobaczymy. Dodam, że wcześniej nosiłam tylko soczewkę ale niestety już nie utrzymuje się na oczku...

Dr Wieremczuk

napewno P.Wieremczuk zrobi wszystko co w Jego mocy

powodzenia 

Dr Wieremczuk

Niestety, jestem rozczarowany protezownią w Warszawie na ul. Konwiktorskiej.Pan Wieremczuk /nie jest lekarzem/, chyba starał się wykonać protezkę, ale nie wyszło to njlepiej.

     Protezownię na Konwiktorskiej  wybrałem, opierając się   na podstawie ocen  wątków  portalu , ale niestety zawiodłem się.

  Rok temu p. Wieremczuk wykonał mi protezkę , określając wprost, niedbale.Pomijając koszty dojazdu i dopłaty, protezka po założeniu na miejscu  uwierała mi mocno podrażniając oczoduł i nasilił sie stan ropny. Sądziłem, ze to chwilowy stan , ale po wizycie w Warszawie , ten stan nadal trwał. Efekt - powróciłem do starej protezki i dolegliwości opisane ustąpiły.Może byłem pechowym pacjentem p. Wieremczuka?

 

 

Dr Wieremczuk

Witam, zastanawiam sie dlaczego nie wrociles, by proteze poprawic? Ja tez mialam taki przypadek, ze proteza w nocy mi sie przesunela i musialam poprawiac. Oczodol jest dosc plastyczny i nie mozna przewidziec, gdzie proteza ostatecznie osiadzie.

Koszt dojazdu i doplaty - dojechac kazdy musi, a doplaty nie sa wymyslem pracowni, tylko NFZ, ktory nie finansuje calosci.

Proteze tez mozna reklamowac, a poki jest zrobiona z akrylu, mozna ja formowac dowolnie. Zglosiles sie z tym? 

Dr Wieremczuk

  Ja jestem z protezy zadowolona ,a Pan Wieremczuk już raz mi ją korygował nieodpłatnie. Nie wiem jak będzie tym razem bo chcę jeszcze  ją powiększyć i dokoloryzować ale na "obsługę " ze strony Pana Andrzeja nie narzekam. Co prawda nie mam porównania z innymi wykonawcami protez, ale chyba to mi wystarcza.

Dr Wieremczuk

Jeśli cos nie pasuje,nie podoba sie to trzeba o tym mówić odrazu P.Wieremczuk napewnoby robił tak aby było w końcu dobrze,czasem jest taki układ oczodołu ze cieżko jest dopasować odrazu.Proteza w pracowni układa sie dobrze a na drugi dzien zmienia położenie i to nie jest wina protetyka.Jeśli chodzi o mnie to ja byłam bardzo zadowolona z usług p.Wieremczuka,i gdyby nie to ze musiałam miec szklana epi bo miałam problem z powieka,a szklana jest lżejsza,to bym zrobiła u NIego.

Tak juz jest ze komus podpasuje pracownia komus innemu nie. 

Dr Wieremczuk

Nie znam p. Wieremczuka, ale robiłem u Tolendy (albo podobne nazwisko) w wieżowcu na 10/11 piętrze w wieżowcu  i na pewno nie polecam - teraz po kilku latach chyba spróbuje u p. Wieremczuka - bo dużo dobrych opinii jest na tym forum o nim :)

Dr Wieremczuk

Walendy :)

Re: Dr Wieremczuk


anka_83:

Witam wszystkich :)

Po przeczytaniu chyba wszystkich postów na tym forum, postanowiłam umówić się z dr Wieremczukiem na wizyte odnośnie epiprotezy na moim chorym oczku. Strasznie się denerwuje, bo zdania na temat lekarzy są tu podzielone. Lekarz przez tel wydawał się rzeczowy i przede wszystkim miły :) Uprzedził, mnie, że nie wie czy będzie można cokolwiek z moim oczkiem zrobić.... zobaczymy. Dodam, że wcześniej nosiłam tylko soczewkę ale niestety już nie utrzymuje się na oczku...



mam 16 lat. epi proteze oka noszę od 3 roku życia. Po raz pierwszy rodzice robili mi protezę u pana Jana Walendy .. byłam mała, ale z opowieści rodziców wiem, że była to porażka. Po wykonaniu tej protezy zrobił mi się wrzód na oku. Długie leczenie uratowało mi je, mało brakowało i zostałabym bez oczodołu. Od 10 lat co roku jeździmy do pana Andrzeja Wieremczuka i jestem bardzo zadowolona. Oko jest dobrane kolorystycznie, nigdzie mnie nie uwiera, nie przesuwa się, nawet go nie odczuwam. Kto nie wie, też nie pozna, że mam sztuczne. Bardzo polecam :)

 

Dr Wieremczuk

Wizyta na ulicy Modzelewskiego (p.Molenda) okazała się dla mnie porażką.Proteza zbyt duża,żle dopasowana.Wszystkie te błędy poprawił pan Wieremczuk,poza tym wiele dowiedziałem się o sprawach związanych z noszeniem protezy.Ja osobiście nie polecam p.Molendy,bardzo polecam p.Wieremczuka z ulicy Konwiktorskiej.

Dr Wieremczuk

Niebawem czeka mnie zabieg i po nim wybieram się do poruszanego w watkach dr Andrzeja W. a jak było powiem Wam na pewno.