MENU

Forum - Proteza nosa - prosze o jakiekolwiek informacje

Proteza nosa - prosze o jakiekolwiek informacje

Proteza nosa - prosze o jakiekolwiek informacje

Znalazłam ten portal ....moze ktos z Panstwa bedzie zorientowany.Szukam  pracowni protetycznej gdzie mozna wykonac proteze nosa. Wiem ze Panstwa portal dotyczy wyłacznie oczu, jednak przeszukalam internet i jest tak malo o protezach nosa, wlasciwie nie ma prawie nic. Wiem ze taka proteze mozna wykonac w Łodzi jest kilka prywatnych przychodni- proteza kosztuje 15 tysiecy i nie jest wogóle refundowana w zadnym procencie, (bo w/g ministra zdrowia mozna zyc bez nosa!!!), nie jest on niezbedny do zycia!...ale to juz inna kwestia.

Szukam wiec osoby osob z podobnym problemem.

Proteza wykonywana bedzie nie dla mnie a dla czlonka mojej rodziny, jezeli ktos z Panstwa spotkał sie z podobnym problemem  proszę o informację.

 

Proteza nosa - prosze o jakiekolwiek informacje

Witaj, tez slyszalam o Lodzi, niestety to jedyne informacje, jakimi dysponuje. Ektoprotezy mocowane sa do okularow, ale kiedys wlasnie czytalam artykul o nowosciach, w ktorych zapewniano, ze jest mozliwe przymocowanie takiej protezy na stale za pomoca implantow. Taka proteze mial Michael Jackson.Wiem, ze to tragedia i ciezko tak zyc, ale moja kolezanka stracila cala dolna szczeke wraz z broda, mloda, piekna dziewczyna - probowali jej to rekonstruowac w Polanicy Zdroju, ale niestety bez skutku. Poszukaj na zagranicznych stronach, moze tam cos sie znajdzie. 
 

Proteza nosa - prosze o jakiekolwiek informacje

Re: Proteza nosa - prosze o jakiekolwiek informacje


Kornelia:
Witaj, tez slyszalam o Lodzi, niestety to jedyne informacje, jakimi dysponuje. Ektoprotezy mocowane sa do okularow, ale kiedys wlasnie czytalam artykul o nowosciach, w ktorych zapewniano, ze jest mozliwe przymocowanie takiej protezy na stale za pomoca implantow. Taka proteze mial Michael Jackson.Wiem, ze to tragedia i ciezko tak zyc, ale moja kolezanka stracila cala dolna szczeke wraz z broda, mloda, piekna dziewczyna - probowali jej to rekonstruowac w Polanicy Zdroju, ale niestety bez skutku. Poszukaj na zagranicznych stronach, moze tam cos sie znajdzie. 
 

 

 Bardzo dziękuje Pani na informację, będę szukała dalej. Dzisiaj wróciłam z Łodzi z ulicy. Pięknej- zobaczymy jak to wszystki wyjdzie, okazalo sie ze nos jest refundowany w całosci, a NFZ w Gdańsku błędnie mnie poinformował. Niestety w tym konkretnym przypadku implant odpada zupelnie ze wzgledu na rodzaj choroby, w gre wchodzi tylko sztuczny nos.  Swietna sprawa ten portal i ze ktos zareagowal na mój problem. DZIEKUJĘ!