MENU

Forum - Proteza.

Proteza.

Proteza.

WItam wszystkich serdecznie !

Myślę, że mój przypadek nikogo nei zadziwi ani nawet nie obrzydzi. Jestem młodą osobą mającą 23 lata, nadal uczącą się oraz pracującą. Gdy miałem 15 lat wykryto u mnie tzw. menty w ciele szklistym i podano sterydy w celu usuniecia ich, poczym 2 lata pozniej odkleiła się siatkówka została przyklejona ale nic to nie dało nawet po drugiej próbie.

 

Oko na ten moment wygląda prze fatalnie...

 

Dzisiaj ze względu na wiekszą ilośc czasu dużo czasu spędziłem w interenecie i trafiłem na owe forum i strasznie mnie zaciekawiły niektóre tematy na temat protez.

 

Chciałem aby forumowicze poradzili mi w, ewentualnie podesłali:

 *gdzie w Łodzi dokonują takich zabiegów ?

*może był by ktoś na tyle miły żeby udostępnił zdjęcia przed i po zabiegu

*czy po zabiegu oko nie ma problemu z poruszaniem się ( nie wchodzi w zeza itd.)

 

Proteza.

Witaj nie zamartwiaj się , ja też wyglądam strasznie i często mam doła, ale to nie koniec świata. Wiele osób mi powiedział, że to na zewnątrz jest ważne, ale to co masz wewnątrz- kim jesteś , jaki masz stosunek do innych jest najważniejsze i właśnie to drugie będzie bardziej przyciągać innych uwagę - a to pierwsze uraz dysfunkcja przejdzie na plan dalszy . Ja jestem 6 mies po urazie, mam poszytą gałkę , malą i zniekształconą i siniec na pół policzka. Staram się o epi na gałkę i mam pozytywne myślenie włączone. Bardzo ważne , jak stoimi psychicznie , to i tak wygląda nasza twarz i rany goją się gorzej przy złym nastawieniu. Trzymaj fason i nie daj się - jak śpiewa Doda

Re: Proteza.


kuberra:

WItam wszystkich serdecznie !

Myślę, że mój przypadek nikogo nei zadziwi ani nawet nie obrzydzi. Jestem młodą osobą mającą 23 lata, nadal uczącą się oraz pracującą. Gdy miałem 15 lat wykryto u mnie tzw. menty w ciele szklistym i podano sterydy w celu usuniecia ich, poczym 2 lata pozniej odkleiła się siatkówka została przyklejona ale nic to nie dało nawet po drugiej próbie.

 

Oko na ten moment wygląda prze fatalnie...

 

Dzisiaj ze względu na wiekszą ilośc czasu dużo czasu spędziłem w interenecie i trafiłem na owe forum i strasznie mnie zaciekawiły niektóre tematy na temat protez.

 

Chciałem aby forumowicze poradzili mi w, ewentualnie podesłali:

 *gdzie w Łodzi dokonują takich zabiegów ?

*może był by ktoś na tyle miły żeby udostępnił zdjęcia przed i po zabiegu

*czy po zabiegu oko nie ma problemu z poruszaniem się ( nie wchodzi w zeza itd.)

 

Ja miałem robioną epiprotezeę w Łodzi

http://protetyka-twarzy.com/

Proteza.

Witaj kuberra. nie zrozumialam bardzo o co ci chodzi ale napisze Ci ze moja corka jest po urazie ktorego doznala majac 4 lata ..teraz ma lat 16 oko jej jest duzo mniejsze od drugiego ale dzieki profesorom z Warszawy i Łodzi udalo sie go ocalic a nie usunac , obecnie ma pieknie dobrana epiproteze w Warszawie. Nie da sie zauwazyc roznicy , jezeli bedziesz chciala namiary do konsultacji w Łodzi chetnie dam i oczywiscie do protetyka w Warszawie tez