MENU

Forum - soczewka kolorowa- doradźcie

soczewka kolorowa- doradźcie

soczewka kolorowa- doradźcie

Hej. Potrzebuję Waszej rady. W piątek byłam w salonie optycznym "vission express" w Chorzowie, w sprawie soczewek. Chciałm kupić na zdrowe oko korygującą wzrok , a na niwidzące kolorową, Babka dobrała mi tylko korygującą, bo stwierdziła że niewidzące oko jest zbyt małe aby dobrać średnicę.

Poleciła, aby udać się do doktora Jaworskiego w Katowicach w sprawie soczewki kolorowej. Mógłby mi ktoś na jego temat coś napisać i jeśli ktoś z Was zna innego specjalistę, który mógłby mi pomóc to bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznieUśmiech

soczewka kolorowa- doradźcie

hej. W tamtą środę byłam u dr. Jaworskiego. Dobrał mi świetną soczewkę kolorową. Oko wygląda na całkiem zdrowe, a kolor jakby naturalny.

Jest jednak problem stwierdził z dobraniem soczewek, z powodu kryzysu i z tym związane wycofanie się wielu firm z rynku.

Soczewkę mam na rok. Cena: 1200zł. Niezła poprostu i tak co roku lub więcej.

Pozdrawiam

soczewka kolorowa- doradźcie

ja takze placilem za soczewke 1200pln,ale po pewnym czasie zaczela mi uwierac oko i juz z bolu nie dalo sie jej nosic;/

soczewka kolorowa- doradźcie

Hej. Ja polecam Krakow, tutaj o tym pisalam:

http://jednooczni.org/forum/powitania/topic,983,ofs,0.html#9710

soczewka kolorowa- doradźcie

Witajcie

 

Czy spotkaliscie sie z soczewką kolorową, którą można nosić dłużej niż przez jeden dzien tzn, żeby jej nie sciągać codziennie.

Mój synek ma założoną miesięczną taką zwykłą zerówkę ochronną  ponieważ miał keratopatie, nic go nie uwiera jest świetna. Szkoda tylko,że nie kolorowa. 

pozdrawiam

soczewka kolorowa- doradźcie

oj chyba nie ma takiej soczewki. a szkoda ;)

soczewka kolorowa- doradźcie

Witam

Jeśli ktokolwiek ma problem z protezą nagałkową czyli potrzebuje soczewkę kontaktową z namalowaną tęczówką i źrenicą  - zadzwońcie proszę lub napiszcie do mnie na wens@wens.pl albo zadzwońcie 501 760 671.

To nie jest reklama lecz chyba z tego co czytam na forum jedyna pomoc.

Eligiusz Szewczyk 

WENS