MENU

Forum - Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

Kochani, chcialabym stworzyc liste lekarzy, szpitali, ktorzy przeprowadzaja operacje enukleacji lub ewisceracji oka ( usuniecie lub wypatroszenie) z jednoczesnym wszczepieniem implantow.

Dlatego tez, prosze Was wszystkich o umieszczanie informacji, jak najbardziej szczegolowych z adresem, telefonem. Jesli szpital, to jaki doktor Was operowal, lub konsultowal, jaki lekarz sie tym zajmuje. Mysle , ze taka lista powinna powstac i bedzie nam bardzo potrzebna dla nowych forumowiczow. Jesli ktorys z lekarzy przyjmowal Was prywatnie, napiszcie ile za co zaplaciliscie, to tez umieszcze.

Ja wiem o :

1. Doktor Haszcz, Szpital Okulistyczny Lublin ul. Polna( adres i telefon znam) - implantacje pierwotne, konsultacje jesli sa komplikacje z implantami - w ramach NFZ

2. Doktor Jaworski, Katowice ( adres i telefon znam) - implantacje pierwotne i wtorne - tylko prywatnie, konsultacja 150 zl, zabiegi implantacji okolo 8000 zl.

3. Doktor Prost? Warszawa ( nic wiecej nie wiem)

4. Polanica Zdroj  szpital Chirurgii Plastycznej ( adres znam, telefon tez, brak mi nazwisk lekarzy, ktorzy sie tam tym zajmuja)

5. Zapomnialam lekarza, ktory wszczepia implanty dzieciom w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka - ktos wie?

6. Wiem, ze w Krakowie tez wszczepiaja implanty - gdzie, co i jak?

 

 

Prosze Was bardzo o informacje.

 

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

Doktor Prost w Warszawa

Implant - 2000 zł

Operacja - 2700 zł

Co do reszty kosztów i informacji napiszę jak będę w domu i zerknę w papiery.

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

Witaj, czy moglbys napisac gdzie dr Prost przyjmuje i jakis telefon i ile kosztuje wizyta, bo widze, ze prywatnie.

Byla to operacja wszczepienia implantu razem z enukleacja, czy implantacja wtorna? Jaki implant?

Wybacz za te ciekawosc, ale musze miec pelne informacje.

Dziekuje i pozdrawiam

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

dr Haszcz operuje również w Ośrodku Chirurgii Oka w Nałęczowie, w ramach NFZ (bez NFZ się podobno nei da)

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

Jakis adres do Naleczowa, telefon? Z gory dziekuje!

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

Ośrodek Chirurgii Oka

prof. Z. Zagórskiego Spółka z o.o.

24-140 Nałęczów

ul. Małachowskiego 5

tel. (081) 501 57 99

http://osrodekchirurgiioka.com/080827104031/

 

Przed operacją trzeba się skonsultować z dr. Haszczem 

ja osobiście byłem na wizycie w LUXMED 

    ul. Radziwiłłowska 5, 20-080 Lublin
    tel. 81 532 37 11
    godziny pracy: pon.-piąt. 7.00-19.00 sobota 8.00-14.00

wizyta (prywatna) kosztowała mnie 85 zł

na termin operacji czekałem 2 tygodnie

obecnie mija tydz. po operacji enukleacji gałki z jednoczesnym wszczepieniem implantu,  jestem bardzo zadowolony. POLECAM

Pozdrawiam

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

Przepraszam, że zaśmiecam wątek ale mam prośbę do GEGO-czy mógłbyś coś więcej powiedzieć nt. operacji? Może w innym wątku, może na GG 6581611 (mój numer). tak w wolnej chwili :) Pytam bo ja idę pod nóż 6 lipca. z góry śłicznie dzięuję

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

 Wiedzialam, ze moge na Was liczyc.

Interesuje mnie jeszcze bardzo kontakt do szpitala w Krakowie, gdzie robia enukleacje z wszczepem implantu. Jak sie nikt nie odezwie, to bede przekopywac stare watki.

Ten doktor w Centrum Zdrowia Dziecka to dr Hautz. Ma ktos jakis telefon, adres? Z gory dziekuje.

 

Vivian, nie ma zadnego problemu :)

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Klinika okulistyki

ul. Kopernika 38     31-501 Kraków

tel. (12) 424-75-40

tel/fax (12) 424-75-63

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osoby z implantami - prosze Was o pomoc

Hop hop, moze ktos jeszcze cos wie? Na razie malo informacji