MENU

Forum - konformer

konformer

konformer

Witajcie, dawno nic nie pisałam. 24 sierpnia miałam operację enukleacji z wszczepieniem implantu, przeprowadzoną przez dra Haszcza :) Mam nadzieję, że wszystko będzie OK, w osobnym wątku w wolnej chwili zdam relację z całej tej imprezy, może będzie to komuś przydatne.

Na razie mam mały problem z konformerem i chciałam zapytać osób, które maja to już za sobą.  Napiszcie mi proszę, czy was też tak uwierał konformer po operacji?? Chciałam też się upewnić, bo nie wiem czy dobrze go wkładam-szerszą stroną do nosa czy do skroni? Strasznie mnie kłuje w zewnętrznym kąciku ;/ Tzm może go źle wkładam skoro uwiera?

 będę wdzięczna za podpowiedzi :) pozdrawiam

konformer

Witam ja mialam enukleacje prawie 2 lata temu  wydaje mi sie ze szrsza strona to powinno byc do skroni raczej na bank,wiesz co ja juz nie pamietam ale mam teraz epi i szersza strona ma byc po

 

skronie skroni to chyba zle go zakladasz pzdr

konformer

Część,

konformer na pewno zakłada się szerszą strona do skroni, nosiłem go 2 m-ce temu. Z tego co pamiętam to przeszkadzał mi jedynie przez dwa dni po operacji. 

Najlepiej skonsultuj się z lekarzem, np. dr. Haszczem

http://jednooczni.org/forum/protezy/topic,1182,ofs,0.html#10446

konformer

dziękuję Wam bardzo :)

konformer

Hej Vivian, ja zarowno po mojej pierwszej operacji, jak i tej drugiej w Anglii nie mialam w ogole wyciagac konformera. Leki aplikowalam przez dziurki, a czyscilam leciutko wacikiem raczej powieki, anizeli cos w srodku. Pozdrawiam

konformer

A ja muszę wyciągać codziennie rano, aplikować maść i wieczorem tylko aplikacja maści.

Kornelia co tam u Ciebie? pisałam do Ciebie w Twoim wątku jakiś czas temu ale cisza, jak tam twoja epi? Jesteś zadowolona? Mam nadzieję, że wszystko ok.

konformer

A, moze do masci inaczej, jednak jak pamietam od Jaworskiego tez mialam masc i aplikowalam ja na konformer, no, ale ufam w 100 procentach doktorowi Haszczowi, wiec zycze tylko, zeby Ci szybko i niekonfliktowo uplynal czas do otrzymania wlasciwej epi.

 

Ja w swoim watku nie pisalam, bo... szkoda gadac i nie ma o czym. Nie jestem zadowolona z epi, bede jechac do Polski robic u Pana Andrzeja Wieremczuka, bo on jest cudotworca, jesli chodzi o moj skomplikowany przypadek.

Napisze moze na dniach co i jak, na razie oswajam sie, mam nowe oko 2 tygodnie, tak dlugo czekalam i d...