MENU

Forum - Koszt epi protezy akrylowej

Koszt epi protezy akrylowej

Koszt epi protezy akrylowej

Witam wszystkich!

Od trzydziestu lat noszę epiprotezę akrylową wykonaną przez p.Janusza Wolendę w Warszawie obok Centrum Onkologicznego. na ul. Dybowskiego 7 /X te piętro/  i czytam na FORUM iż w/w pan przyjmuje na ul.Modzelewskiego.Pytam więc, czy zmieniła się nazwa ulicy czy pracownia została przeniesiona na iną ulicę? Mam jeszcze jedno pytanie do osób które zechciały by mi udzielić informację a mianowicie, jaką kwotę trzeba by dopłacic po wykonaniu epi protezy akrylowej do kwoty refundacyjnej z ZFZ. Jak mi wiadomo Fundusz do epi akrylowej dopłaca 700 zł a nie jest mi wiadomo ile wykonawca żąda za usługę i czy dużo za to woła.

Pozdrawiam i dziękuję

 

Koszt epi protezy akrylowej

Byłam w październiku 2011r. w pracowni na Modzelewskiego, mieści się ona na parterze- czyli zmiana adresu. Do refundacji dopłaciłam 150 zł. Myślę, że warto zadzwonić i zapytać o koszty. Z nowym rokiem nowe ceny mogą być jak w Katowicach

Koszt epi protezy akrylowej

Witaj Elżbieto, dziękuję za sugestję odnośnie Katowic które brałem pod rozwagę bo to dla mnie jest "rzut beretem" niż jazda do Stolicy. Muszę jeszcze przeanalizować wypowiedzi na forum, za i przeciw.

Pozdrawiam