MENU

Forum - Jak długo czekaliście na enukleacje?

Jak długo czekaliście na enukleacje?

Jak długo czekaliście na enukleacje?

Cześć kochani! Mam do was pewne pytanie. Jak długo czekaliście na enukleacje?

Wiem, że w ramach NFZ trzea strasznie długo czekać..

A jak chciałabym to zrobić na własny koszt? Jak to jest  z tym czekaniem?

Jak długo czekaliście na enukleacje?

a gdzie chcesz ją wykonać?

Jak długo czekaliście na enukleacje?

Byłam dzisiaj u doktora Haszcza...

Muszę  się umówić na zabieg w Nałęczowie, podobno w Lublinie trzeba dłużej czekać i nie ma pewności , że to on będzie wykonywał operacje..

Jak długo czekaliście na enukleacje?

Jak długo trzeba czekać na zabieg w Lublinie w ramach NFZ?

Jak długo czekaliście na enukleacje?

Nawet się nie pytałam... W każdym bądź razie niektórzy czekali parę miesięcy... Ciekawi mnie czy komuś udało się to szybko załatwić??

Jak długo czekaliście na enukleacje?

Zapisałam się na listę oczekujących na enukleacje w Nałęczowie, przede mną jest tylko jedna osoba ,w poniedziałek będę znała termin operacji, trzymajcie kciuki:)

Jak długo czekaliście na enukleacje?

ja nie czekałam długo w Nałęczowie. Tzn ja dzwoniłam na początku zeszłego roku, żebyś się czegoś dowiedzieć to nie mieli kontraktów jeszcze. Potem w lutym dzwoniłam to miałabym, termin na marzec ale ja chciałam w wakacje :) No to dzwoniłam w maju i proponowali mi połowę czerwca-zgodziłam się ale potem dwukrotnie mi przekładano raz z powodu urlopu pana doktora a potem z powodu złamania sobie ręki na tymże urlopie. Gdyby nie to pewnie operacja byłaby szybko.

Asia jak juz będziesz znała termin a chciałabyś uzyskać jakieś dodtakowe informacje nt. jak to wygląda w Nałęczowie-zajrzyj o mojego wątku albo pisz na gg :) kciuki trzymam :)

 

PS. ja po czasie jednak wolałabym mieć ten zabieg w Lublinie ale to tylko ze względu na to, że tam jest jednak szpital a ja źle zniosłam narkozę a na drugi dzień po zabiegu musiałam zwolnić pokój i udać się do domu a nie miałam nawet siły sama wstać z łóżka. I organizacyjnie też nei było do końca jak trzeba ale być może trafiło na mnie bo inne osoby nie narzekały.No ale jednak tam przynajmniej była pewność że dr Haszcz wykonuje zabieg.

Jak długo czekaliście na enukleacje?

Madzia , napisałam Ci na gg kilka pytań, mam nadzieję, że Cię nimi nie zamęczę. Perskie oko