MENU

Forum - Filmiki z youtube

Filmiki z youtube

Filmiki z youtube


 

 

Filmiki z youtube

bardzo fajne,szkoda ze nie bylo to robione w Polsce[implant}.Jak juz szukasz to szukaj czegos z PL

Filmiki z youtube

Filmiki z youtube

Oj kochana Kornelio , różnią się i to bardzo :) ..........jeszcze nam daleko że ho ho, mamy świetny sprzęt w Polsce, specjalistów też ale niestety cała reszta która  ma niewątpliwy wpływ na końcowy rezultat, jest delikatnie mówiąc do bani!

Filmiki z youtube

Isabelo, z tego co wiem, to implant jako implant nie różni się niczym. Czytałam mnóstwo publikacji na ten temat i wiem, że np. w USA często używane są też Guthoffy. Być może sposób przyszycia jest inny, tego nie wiem.

Większość filmów, które oglądałam u pacjentów przy implantacji pierwotnej ( z USA, Włoch i Francji ) miało gorszą ruchomość niż ja, po wtórnej, wiem jak wygląda ( i ile trwa) proces powstawania epiprotezy w USA. Fakt, współpraca pomiędzy okulistą a okularzystą tam wygląda o niebo lepiej.

Jeśli chodzi o filmy z Polski, to nie znam na tyle odważnych ludzi, którzy by wsadzili swój film na youtube. Ja nawet chciałam to zrobić, ale jedyną kamerkę jaką mam, jest kamera bez lampy i nic nie widać. W Polsce jest niestety pod tym względem też Ciemnogród. W USA to nie jest żadna sensacja, tutaj, i owszem. Ale może dzięki ludziom takim jak my to się niedługo zmieni. Trzeba tylko o tym mówić, a nie ukrywać. Łatwe to nie jest, wiem.