MENU

Forum - PĘKNIĘTA EPI>>> co mam robić?

PĘKNIĘTA EPI>>> co mam robić?

PĘKNIĘTA EPI>>> co mam robić?

Witam!

9 maja robiłam córce protezę w piątek wieczorem pękła.

Czy podlega to jakimś reklamacjom?

Nie mam kasy na nową

POMÓŻCIE PROSZĘ!!!!!!!!!!

 

PĘKNIĘTA EPI>>> co mam robić?

WITAJ! Wszystko zależy od tego z jakiego materiału jest zrobiona epi i gdzie była robiona. Z tego co wiem, szklaną można poprawiać przez pierwsze 4godz od zrobienia, potem nie podlega reklamacji. Akrylowa łatwo ulega obróbce i  ją poprawiają. (Wiem, że Pan Walenda tak robi). Musisz zadzwonić do pracowni w której robiliście epi  i tam pytać. Powodzenia:)

PĘKNIĘTA EPI>>> co mam robić?

Dzięki

robiona w Krakowie. Jestem przerażona bo nie mem kasy na nową. Poprzednia była robiona 3 tygodnie temu więc nawet NFZ odpada.  nie wiem co mam zrobić.

A gdzie się robi akryl i ile to kosztuje?????

Może jeszcze która jest lepsza??

PĘKNIĘTA EPI>>> co mam robić?

To tak:

Akrylowa:Warszawa, Łódź.

Szklana:Katowice, Kraków.

 

Jest podobno też pracownia w której dobierają gotowe protezy.

Wszystkie adresy masz w zakładce "PRACOWNIE PROTETYCZNE" .

Ja miałam usunięte oko w kwietniu i teraz noszę epi modelującą szklaną.  Wybrałam epi ze szkła, bo wygląda naturalniej niż akrylowa. 

O Krakowie krążą różne opinie, ale zadzwoń do nich , może akurat uda się coś zdziałać. Jeśli córeczce nie upadła , a pękła samoistnie  to wg mnie ewidentnie wina źle wykonanej epi. Ubiegaj się o swoje! Bardzo wam współczuję, wiem , że to ogromny koszt, ale trzymam kciuki i wszystko będzie dobrze:)

 

 

PĘKNIĘTA EPI>>> co mam robić?

a czy dzieciom nie przysługuje refundacja częściej?tzn bez ograniczen az do skonczneia 18 r.z. Nie wiem w jakim wieku jest córka

PĘKNIĘTA EPI>>> co mam robić?

Dzieciom do 18 roku życia przysługuje refundacja według potrzeb i bez żadnych ograniczeń. Wystarczy nowy wniosek od okulisty, jeśli chcesz robić w innym miejscu. Natalka ma akrylową robioną w Łodzi . Na wniosku piszą , że NFZ pokrywa 100 % ale trzeba dopłacić 100 zł. Doktor Włochacz nigdy nie robił trudności , gdy coś trzeba było poprawić .