MENU

Forum - Wymiana dowodu - kolor oczu

Wymiana dowodu - kolor oczu

Wymiana dowodu - kolor oczu

W zwiazku z tym, ze musze wymienic dowod zastanawiam sie nad kolorem oczu. W poprzednim wpisalam brazowe natomiast teraz bardziej widoczne jest u mnie to, ze oko zdrowe jest zielone a tylko blisko zrenicy troche brazowe a oko po wypadu ma rozlana zrenice i jest brazowe. Niestety w nowych dowodach znowu jest pytanie o kolor oczu, powinni jeszcze wymyslec inne bzurne pytania o wage i orientacje seksualna...Do wyboru mam 'wielokolorowe' lub 'nieokreslone', zastanawiam sie co oznacza 'wielokolorowe' nie chce juz pytac w urzedzie bo jeszcze mnie wysla do lekarza...Dzieki za pomoc!

Wymiana dowodu - kolor oczu

Ja mam jedno oko piwno-zielonkawe (to zdrowe), a na drugim mam bielmo. W formularzu dowodowym wpisałam więc: oczy  wielokolorowe, ale gdy otrzymałam dowód, to wpis brzmi - nieokreślone. Nie należy się przejmować urzędnikami. Ja urzędniczkom w urzędzie dowodowym i paszportowym spojrzałam pewnie prosto w oczy i nie miałam zadnych problemów.

Wymiana dowodu - kolor oczu

ja nie mam tęczówki i do tego mam bielmo wiec zawsze jak trzeba wpisuję "nieokreślony"kolor.