MENU

Forum - Gdzie moge wykonac proteze galki ocznej?

Gdzie moge wykonac proteze galki ocznej?

Gdzie moge wykonac proteze galki ocznej?

Witam i proszę o pomoc.

Gdzie mogę wykonac proteze galki ocznej?

Dwa tygodnie temu usunieto mi galke oczna w Lublinie.Zabieg wykonany byl przez dr. Haszcza, po zabiegu mialem wizyte w przychodni w Lublinie, przy ul. Staszica. Lekarz na wykonanie protezy oka dal mi namiary do Warszawy oraz dokumenty na refundacje. Prosze o wskazowki gdzie moge te proteze jescze wykonac (oprocz Warszawy) i czy najpierw powinienem udac sie do funduszu zdrowia załatwic refundację i podjąc dalsze kroki.

Proszę o pomoc bo nigdy takich spraw nie załatwiałem ani nie mam znajomych, którzy mogli by mi pomóc w tej kwestii

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki 

Gdzie moge wykonac proteze galki ocznej?

Ej no - wiemy, że jesteś nowy, ale wystarczyłoby gdybyś spojrzał w górę (poczytał). Obok nazwy forum masz duży napis "pracownie protetyczne" Tam masz wszystkie adresy. A jeśli chodzi o refundacje to z tym dokumentem co dostałeś od lekarza idziesz do NFZ tam ci podbijają, dzwonisz do wybranej pracowni protetycznej i jedziesz z tym podbitym papierem. WAŻNE - ten dokument od lekarza jest ważny tylko miesiąc, więc się spiesz.

Aha - i spytaj się jak będziesz dzwonił czy mają refundacje od NFZ bo nie wszystkie pracownie ja posiadają.

Gdzie moge wykonac proteze galki ocznej?

Jesli to w Warszawie na Konwiktorskiej, to dostales najlepszy z mozliwych adresow. Jesli chcesz szklana proteze,to musisz udac sie do Krakowa lub Katowic, ale akrylowych nikt lepszych nie robi - moim skromnym zdaniem,

Gdzie moge wykonac proteze galki ocznej?

jeżeli chcesz mieć szklaną to zdecydowanie polecam Katowice tylko tam się czeka długo bo Pan Meyer przyjeżdża co dwa mies. do Polski .Ja czekam dopiero na enukleację ale już się zapisałam w kolejce .Patrząc na datę tTwojego postu już upnęło Ci 6 tygodni od zabiegu więc możesz startować po protezę .Katowice mają umowę z NFZ.pOZDRAWIAM I MAM PROŚBĘ

oDPISZ MI NA MÓJ POST DOTYCZĄCY REKONWALESCENCJI PO ENUKLEACJI TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE,TANCERKA