MENU

Forum - zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

Witam. Na 24go kwietnia mam umowiona wizyte U Pana Adrzeja Wieremczuka na wykonanie epiprotezy. Stad mam takie pytanko do uzytkownikow epi: czy duze sa problemy z samym zakladanie i zdejmowaniem jej . Z gory dziekuje za odpowiedzi

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

Chyba sie nie dowiem :)

 

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

witaj,jesli to sa poczatki to napewno beda trudnosci ale z biegiem czasu nabierzesz wprawy i zobaczysz ze to jest b.proste i szybkie.P.Andrzej Ci wyszystko wytlumaczy :)

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

Dziekuje za odpowiedz bo mam coraz wiecej obaw

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

niepotrzebnie ;)

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

mam pytanko masz juz zlecenie od okulisty na proteze,moglbys mi podac kod ponoc 7cyfrowy?z gory dziekuje

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

Martka mam juz zlecenie podbite prze NFZ. Jutro podam Ci kod bo niestety zlecenie lezy w samochodzie :) pozdrawiam

 

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

Martka 9225.21.02

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

Epi mam już dwa lata, umiem samodzielnie ją ściągnąć. Z założeniem mam pewne problemy... Nie wiem jak sobie z tym poradzić. A jak to u Was wygląda?

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

Wied u mnie bylo tqk ze  tylko za pierwszym razem mialem problem. Za drugim poszlo o niebo lepiej a teraz czyli po prawie 3 miesiacach zakladam bez problemu . Patka a Ty jaki masz problem z zakladaniem ?

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

witam :) ja też miałem problem z wkładaniem epi trwało to około miesiąca ale pewnego dnia za pomącą przyssawki praktycznie sama wskakuję w swoje miejsce :)

Re: zakladanie i zdejmowanie epiprotezy


MichalR:
Wied u mnie bylo tqk ze  tylko za pierwszym razem mialem problem. Za drugim poszlo o niebo lepiej a teraz czyli po prawie 3 miesiacach zakladam bez problemu . Patka a Ty jaki masz problem z zakladaniem ?

 

 Mój problem tyczy się raczej psychicznego nastawienia... Boję się, że sobie coś zrobię, zniszczę epi... Wiem, że nie jest to możliwe by jakoś inaczej założyć sobie epi, bo jest ona wyprofilowana, ale właśnie czuję przed tym jakiś lęk... 

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

Nie wiem jak Ci pomoc. Ale najlepsza metoda jest nie myslec o tym. Ja pierwsze co robie jak rano wstaje to myje twarz i zakladam epi i nie mysle o niej do chwili kiedy ide spac bo wtedy ja zdejmuje. A co do Twoich obaw to nie musisz sie martwic bo raczej nie dasz rady uszkodzic epiprotezy . Zycze wytrwalosci

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

Chyba czas to po prostu w sobie przezwyciężyć... Dzięki za wsparcie!

zakladanie i zdejmowanie epiprotezy

Trzymam kciuki.   Z pewnoscia sie uda. Glowka do gory :)