MENU

Forum - soczewka kolorowa

soczewka kolorowa

epiproteza czy soczewka kolorowa ?

Witam wszystkich. Jestem pierwszy raz na forum. Jestem osobą jednooczną, ślepota całkowita oka. Oko generalnie wygląda nieciekawie, natomiast jeśli chodzi o kształt gałki jest całkiem dobrze. Chciałem poprawić swój wygląd, w tym celu udałem się do Katowic do dr Jaworskiego. Doktor nałożył mi szkło kontaktowe kolorowe, niestety, przez tzw garbiak, który powstaje po urazie rogówki, szkło nie leżało tak jak na oku zdrowym, przesunęło sie w dół, wyglądało to dosyć komicznie Uśmiech Doktor zaproponował jeszcze jedno rozwiązanie, dwie soczewki, jedna przezroczystą i druga kolorowa, ta pierwsza została dla mnie zamówiona i ponownie dokonaliśmy proby, niestety to tez nie pomogło. Doktor zaproponował implant i epiproteze. Czy naprawdę nie ma możliwości zrobienia soczewki kolorowej na moje oko ? Proszę o Państwa opinie, dziekuje

soczewka kolorowa

Ja miałam soczewkę kolorową ze źrenicą. Zamawiała mi ją moja okulistka z Warszawy.

Re: soczewka kolorowa

soczewka kolorowa

Re: soczewka kolorowa


Karolinaa:
Wie ktoś gdzie  mozna dobrac kolorowe soczewki niestandartowe?Pilnie poszukuje informacji.

 

 np. Bartłomiej Strózik, Salon Soczewek Kontaktowych, ul. Sobieskiego 4, Tarnowskie Gory

Andrzej Michalski, Os. Pod Lipami 101, Poznan,

MAIN OPTIC s.c. ul. Zlota Karczma 26, Gdansk 

Ryszard Scibior, ul. Zelazna 81, Warszawa 

Anna Murawska, Salon Optyczny Rozowe Okulary, Wrocław

Maciej Trzcinowicz, ul. Krynicka 6, Wrocław...