MENU

Forum - Epiproteza

Epiproteza

Epiproteza

Dzis bylem u Pana Andrzeja Wieremczuka w Warszawie na wykonanie epiprotezy. Jak na razie jestem zadowolony.Kolor i wielkosc okej mimo ze mam trudny kolor jak to sam stwierdzil . Atmosfera w pracowni idealna cala wizyta na luzie. Pan Andrzej to prawdziwy fachowiec w tej dziedzinie i wklada duzo serca w to co robi. Nic mnie nie boli jedynie to czuje lekki ucisk ale do przezycia. Zaluje ze zwlekalem tak duzo czasu.

Epiproteza

Jestem wielka fanka Pana Andrzeja i jego pracy. Ciesze sie, ze dolaczasz do grona zadowolonych osob :) Ja nie jestem do konca zadowolona z epiprotezy z Anglii i chyba sie do P. Andrzeja wybiore, moze sie da cos ulepszyc. Pozdrawiam

Epiproteza

Glowa do gory. Jestem pewien ze cos wymysli. Zna sie doskonale na tym co robi i nie pozwoli wyjsc z gabinetu dopoki nie upewni sie ze pacjent jest zadowolony. tak bynajmniej bylo ze mna chociaz poczatkowo nie bylem zadowolony poniewaz wydawalo mi sie ze to z ta epiproteza wygladam jakbym mial oko 2 razy wieksze :). Ale zapewnial mnie ze takie odczucie ma kazdy na poczatku. i fakt mial racje ale przekonalem sie dopiero wtedy gdy zrobilem sobie zdjecie i poddalem analizie :)

Epiproteza

Mogłabym prosić o jakiś namiar na owego Pana Doktora ? :)

Mam jeszcze pytanie, nie bardzo się orientuję... noszę zwykłą szklaną protezę, czy przy całkowitym usunięciu oka można nosić epiprotezę ? 

Obecnie zakrywam lewą część twarzy grzywką, bo szklana proteza jest właściwie całkiem nieruchoma :(

Doradźcie, pomóżcie... Z góry dziękuję .

Epiproteza

namiary masz 'pracownie protetyczne'u gory,epiprotezy nie nosi sie przy calkowitym usunieciu oka tylko proteze ,a co do ruchomosci to moze wszczep implant i na to epiproteze ale na cuda nie licz bo nie bedzie sie tak ruszac jak oko zdrowe

Epiproteza

MichalR, Pana Andrzeja znam juz od 12 lat. To do niego trafilam pierwszy raz 2 miesiace po utracie oka,kiedy moj oczodol juz sie skurczyl. Pan Andrzej rozciagal mi go powiekszajac stopniowo moja proteze. Wykonal kawal dobrej roboty nie biorac dodatkowego grosza poza tym co mu zrefundowal NFZ. To tylko dzieki Niemu mam dzis implant takiego rozmiaru, bo to on co 2-3 miesiace mial czas by sie spotkac i spedzac kilka do kilkunastu godzin nad powiekszeniem mojej protezy.

Ostatnia proteze, jaka mi wykonal, do dzis trzymam w pudeleczku. Jest mistrzostwem swiata. To wlasnie te proteze zabralam do mojego protetyka  tu w Londynie, by pokazac mu jak Pan Andrzej wykonal kacik wewnetrzny protezy - trik z przezroczystym akrylem powodowal, ze nie bylo widac granicy protezy, tym samym ciezko bylo dostrzec, ze mam proteze,a nie np mniejsze i nieruchome oko. Niestety protetyk w Anglii nie potrafil tego zrobic :)

Poza cala swietnie wykonana praca 'namacalna', Pan Andrzej byl moim pierwszym psychoterapeuta i wsparciem. Ze swoistym dla siebie poczuciem humoru stawial mnie na nogi, czasem opowiadal cos ze swojego zycia lub zycia pracowni. Bardzo jestem z Panem Andrzejem emocjonalnie zwiazana, tak jak pacjent z lekarzem, ktory ratuje zycie i zawsze bede go chwalic, bo wiem, ze potrafi poprawic, przyznac sie do bledu - ale tez postawic czlowieka na nogi i czynic cuda z akrylu!

P.S Jesli Pan Andrzej mnie czyta, pozdrawiam serdecznie:) 

Epiproteza

Kornelia masz racje podejscie do ludzi to On ma i humor takze. I bardzo sie zdziwilem ze kiedy wyszedlem z pracowni i podazalem do samochodu nie bylo tych dziwnych spojrzen ludzi idacych z przeciwka. Za co jestem Mu bardzo wdzieczny. Kornelia 12lat ?? a ja zaledwie 3 miesiace wiec nie bede sie wypowiadal ;).

Re: Epiproteza


MichalR:
Kornelia masz racje podejscie do ludzi to On ma i humor takze. I bardzo sie zdziwilem ze kiedy wyszedlem z pracowni i podazalem do samochodu nie bylo tych dziwnych spojrzen ludzi idacych z przeciwka. Za co jestem Mu bardzo wdzieczny. Kornelia 12lat ?? a ja zaledwie 3 miesiace wiec nie bede sie wypowiadal ;).

 Michał.... czy mógłbyś się odezwać na moje gg mam numer w profilu... Widzę że jesteś już po tym co niebawem mnie będzie czekać.... tyle że ja jestem zielona w tych sprawach i liczę na pomoc...