MENU

Forum - Gdzie najlepiej robić proteze??

« poprzednie   | 1 | 2 |  

Gdzie najlepiej robić proteze??

Gdzie najlepiej robić proteze??

Mam pytanie w niedługim czasie zamierzam zgłosic się do zrobienia nowej protezy bo obecna jest nieco mała. Gdzie radzilibyście mi sie udać w tym  celu?Słyszałam o Puszczykowie?Ale może ktoś ma inne namiary jeśli tak to proszę o namiary:)

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam,mam ten sam problem.Nieco wypadłem z obiegu,ostatnią robiłem z 1o lat temu w łodzi.Czy ktoś ostatnio był w Łodzi?

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam ja bylem miesiąc temu w łodzi i jestem zadowolony pozdrawiam

Gdzie najlepiej robić proteze??

Ja robiłam w grudniu w Krakowie i nie mogę złego słowa powiedzieć Jestem zadowolona i czasem zapominam ,że w ogóle mam protezę bo zapominam ją wymyć raz na dobę ,Mam szklaną.

Gdzie najlepiej robić proteze??

kris33-napisz proszę jak to teraz wygląda w Łodzi-byłeś 2 razy?ile czekałeś na wizyte?

Pozdrawiam 

Gdzie najlepiej robić proteze??

Hej w pazdzierniku stracilem oko do lodzi jechalem poraz pierwszy bodajze 3 grudnia niby tyle czasu musi uplunąc zanim sie to zagoji a 12 grudnia jechalem po odbior protezy.Jak bedziesz mial ladnie wygojone to na 2 wizytach sie skonczy ja mialem polamany oczodul w kilku miejscach i w marcu mam przyjechac jeszcze raz.jak masz wiecej pytan to pisz pozdrawiam

Gdzie najlepiej robić proteze??

kris33-ale jak to teraz wygląda ze strony technicznej.Gdzieś wyczytałem że jest tam plastyczka  która maluje żrenice czy coś podobnego.Czy masz dobrze dobraną kolorystyke bo z tym tam dawno temu miałem problem

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam

Pare lat temu byłem w łodzi i mogę powiedzieć że byłem bardzo nie zadowolony z wykonania protezy nawet jej ani razu nie założyłem.

Polecam Katowice, byłem w październiku i jestem zadowolony z koloru i wykonania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie najlepiej robić proteze??

nowy-a w katowicach jest refundowana? .Wykonana jest z z akylu czy szkła .Czy wykonuje ją się tak jak w Łodzi tzn.odlew(chodzi o ten rych gałki)i ile czekałeś.Bardzo proszę o odpowedz-pozdrawiam

Gdzie najlepiej robić proteze??

Jest pani plastyk i robi to bardzo dobrze nie ma zadnej roznicy.Wszyscy moji znajomi lącznie z lekarzem okulustą są pod wrazeniem wygląda super

Gdzie najlepiej robić proteze??

W Katowicach proteza jest robiona ze szkła. Wystarczy jedna wizyta dobranie koloru i wykonanie protezy trwa ze dwie godziny. Refundacja jest 600 zł plus trzeba topłacić różnicę do protezy 800 lub 900 zł.

Polecam moim zdaniem szkło od akrylu jest o wiele lepsze.

Gdzie najlepiej robić proteze??

Ja tez jezdze do pana Walendy do Warszawy .Od 40 juz lat Przedtem prowadzil pracownie ojciec teraz syn i jestem bardzo zadowolona .Proteza jest wykonana z acrylu najwyzszej jakosci .Po 5 latach traci tylko lekko blask ale nic poza tym nie robi sie zolta jak inne  ale tak poza tym jest tak wykonana ze niczym nie rozni sie od zdrowego oka .Proteze otrzymuje sie w tym samym dniu .

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam.

Gorąco polecam pracownię Andrzeja Wieremczuka w Warszawie obok stadionu Polonii. Budynek Polskiego Związku Niewidomych.

Noszę protezę od 7go roku życia i wcześniej korzystałem z usług P. Walędy w Warszawie. Nie mogę na niego narzekać jednak zawsze było jakieś drobne ale. Czyłem się tam tak jakby klient do zrobienia i dowidzenia.

Zupełnie co innego u Pana Andrzeja. Byłem tam pierwszy raz ok 3 lata temu i od tego czasu odwiedzam P. Andrzeja mniej więcej co 8-12mies na darmowe polerowanie protezy o czym sam mnie poinformował, a o czym wcześniej nie miałem pojęcia.

 

Gdzie najlepiej robić proteze??

ja mialem robiona w lodzi jak mialem 15 lat teraz pasuje wymienic po 18 latach wkoncuUśmiech ale przez tyle lat nawet okulista czasami nie skapnol sie ze to proteza jestem ciekaw jak teraz to wszystko tam wyglada czy tez dobrze robia wie ktos cos na ten temat?

 

Gdzie najlepiej robić proteze??

ja mialem robiona w lodzi jak mialem 15 lat teraz pasuje wymienic po 18 latach wkoncuUśmiech ale przez tyle lat nawet okulista czasami nie skapnol sie ze to proteza jestem ciekaw jak teraz to wszystko tam wyglada czy tez dobrze robia wie ktos cos na ten temat?

 

Gdzie najlepiej robić proteze??

Byliśmy teraz z Córcią w Katowicach po nowe "oczko" i jesteśmy zadowolenie w 100%. Pierwsza epi jaką zrobił Pan protetyk pasowała idealnie dla Heli, nie mogliśmy się do niczego przyczepić. Zarówno atmosfera, podejście do klienta i najważniejsze wykonanie epi było super. Już na pewno nie pojedziemy do Krakowa (byliśmy tam po 2 epi) gdyż w Krakowie za każdym razem coś było nie tak, a jak się miało wątpliwości do zrobionej epi to już w ogóle masakra.

Dlatego też my polecamy w 100% Katowice. Oczywiście epi jest droższa  ale jest idealna jeśli chodzi o dopasowanie koloru i wielkości a Kraków... szkoda mówić.

 

Gdzie najlepiej robić proteze??

witam ja miałem robioną epi w Katowicach w gabinecie optomed przez protetyka z Niemiec przyjeżdża raz na miesiąc ja dobrze pamiętam ale trzeba wcześniej zadzwonić i się umówić ja jestem zadowolony po godzinie miałem zrobioną poleca :-)

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam,

ja robiłem w Łodzi, ale nie jestem zadowolony. Obsługa miła, ale jak pojechałem pierwszy raz po odbiór to myślałem, że dali mi nie moją epi i co mnie wkurzyło to próbowali wmówić , że jest bardzo podobna do zdrowego oka - nie dość, że kolor inny to jeszcze tęczówka za duża. Na drugi dzień pojechałem od rana i mówię, że tęczówka na epi ni jak nie przypomina mojej zdrowej tęczówki. Pani technik ponad dwie godziny próbowała namalować tęczówkę w końcu stwierdziła, że już nie ma sił. Dzisiaj odebrałem poprawioną, ale i tak uważam, że jest jeszcze za duża i za ciemna. I znów pan doktor twierdził, że różnicy praktycznie nie ma. Ja mu mówię, że widzę tam jakieś dwa paprochy, a on, że to farba i że z daleka tego nie będzie widać. Epi praktycznie jest matowa więc od razu rzuca się w oczy. Pani technik widocznie umie tylko namalować proste odcienie tęczówki, gdy jest więcej kolorów nie potrafi temu sprostać. Podsumowując nie polecam. Odniosłem wrażenie, że jak już jest zrobiona to na pewno jest ok i żeby nie marudzić.

Pzdr.

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam.

Chciałbym się od Was dowiedzieć na jak długo starczy tak proteza i jaki jest jej koszt?Czy jeżeli bym się zdecydował na taką protezę to moje chore oko na które nie widzę zostanie usuniętę?

Re: Gdzie najlepiej robić proteze??


t0mek:

Witam.

Chciałbym się od Was dowiedzieć na jak długo starczy tak proteza i jaki jest jej koszt?Czy jeżeli bym się zdecydował na taką protezę to moje chore oko na które nie widzę zostanie usuniętę?

 

Powinna wytrzymać kilka  lat - raz na pięć lat przysługuje refundacja z NFZ.  Koszt epiprotezy akrylowej w Łodzi to 900zł - myślę, że ceny w innych pracowniach są podobne, jeśli będziesz miał refundacje z NFZ to dopłacisz tylko 100 zł. Jeśli nie widzisz, a gałka jest ruchoma to z pewnością nikt nie będzie usuwał oka. Zostanie wykonana epiproteza- czyli taka nakładka na chore oko, która będzie ruchoma.

Re: Re: Gdzie najlepiej robić proteze??


ramerb:

t0mek:

Witam.

Chciałbym się od Was dowiedzieć na jak długo starczy tak proteza i jaki jest jej koszt?Czy jeżeli bym się zdecydował na taką protezę to moje chore oko na które nie widzę zostanie usuniętę?

 

Powinna wytrzymać kilka  lat - raz na pięć lat przysługuje refundacja z NFZ.  Koszt epiprotezy akrylowej w Łodzi to 900zł - myślę, że ceny w innych pracowniach są podobne, jeśli będziesz miał refundacje z NFZ to dopłacisz tylko 100 zł. Jeśli nie widzisz, a gałka jest ruchoma to z pewnością nikt nie będzie usuwał oka. Zostanie wykonana epiproteza- czyli taka nakładka na chore oko, która będzie ruchoma.

Witam.

U mnie jest właśnie taka sytuacja jak napisałeś,że gałka oczna się rusza.Czy mógł byś mi dać namiar na tą klinikę w Lodzi.Zadzwonie i się umuwię i zobaczymy co mi powiedzą.

Dziękuję .

Pozdrawiam.

 

 

Gdzie najlepiej robić proteze??

namiar masz u gory w pracowniach protetycznych

Gdzie najlepiej robić proteze??

Ja robiłam protezę w łodzi i Warszawie ale mnie uczula.Jest za cieszka i rozciąga powieke dolną.Najlepsza jest ze szkłą  ale w Katowicach sa długie terminy a Krakow to szkoda słów nie polecam.Chyba,że im sie uda za pierwszym razem,bo nie macie co liczyc na  powtórke.Czy dobra czy nie musicie byc zadowoleni

Gdzie najlepiej robić proteze??

Od ponad 20 lat szwecja i tylko to polecam

Re: Gdzie najlepiej robić proteze??


PaulinaG:

Byliśmy teraz z Córcią w Katowicach po nowe "oczko" i jesteśmy zadowolenie w 100%. Pierwsza epi jaką zrobił Pan protetyk pasowała idealnie dla Heli, nie mogliśmy się do niczego przyczepić. Zarówno atmosfera, podejście do klienta i najważniejsze wykonanie epi było super. Już na pewno nie pojedziemy do Krakowa (byliśmy tam po 2 epi) gdyż w Krakowie za każdym razem coś było nie tak, a jak się miało wątpliwości do zrobionej epi to już w ogóle masakra.

Dlatego też my polecamy w 100% Katowice. Oczywiście epi jest droższa  ale jest idealna jeśli chodzi o dopasowanie koloru i wielkości a Kraków... szkoda mówić.

 

 Pani PaulinoG chciałam się dowiedziec kilku szczegółow odnośnie epi dla twojej córci:) Sama obecnie szukam dobrego lekarza (protetyka)dla syna który ma 6 lat i dopiero teraz bedziemy probować założyć epiproteze ( wcześniej szans nie było).Rozumiem ze była Pani w Katowicach u dr.Meyera? Serdecznie prosze o kontak, mój adres email to agnieszka.jekot@wp.pl. Pozdrawiam

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam,

ja ostatnio zrobiłem szklaną epi w Katowicach, ale nie jestem  do końca zadowolony. Pan Meyer (kamienna niemiecka twarz bez żadnego uśmiechu - może zły dzień miał) dał mi do wyboru 6 tęczówek według niego najodpowiedniejszych - praktycznie wszystkie w niebieskich odcieniach. Ponieważ nie zareagowałem specjalnie na żadną gdyż moja tęczówka jest oliwkowo-szara z żółtymi odcieniami stwierdził, że co by mi nie zaproponował to i tak będę niezadowolony i czy w ogóle w takim razie robić protezę. Gość myśli, że jak jest z Niemiec i robi protezy od iluś tam lat to tak ma być i najlepiej wszystko wie. To mnie trochę zirytowało. Więc mówię,że owszem chcę zrobić protezę bo nie po to czekałem tyle i jechałem tyle kilometrów żeby z Panem porozmawiać 5 minut, ale te kolory mi nie odpowiadają i  żeby mi pokazał tęczówki oliwkowo-szare lub zielono-szare. Wybrałem kolor w miarę podobny ale bez zółtych odcieni bo takie miała tylko proteza zielona i zaczął ją obrabiać. Epi dopasowana jest dobrze, ale za dużo wsadził na nią czerwonych żyłek i co przykuło moją uwagę jak zobaczyłem się w lustrze to odznaczający się kącik. Mówię do tłumacza, że jakoś dziwnie ten kącik wygląda i pytam czy to od tej żyłki takie dziwne wrażenie mam. Potwierdzi, że tak jest. Myślę OK kwestia przyzwyczajenia. Gdy wróciłem do domu wyjąłem epi i okazało się, że ten dziwny kącik to różnica w kolorze białka. Białko dookoła tęczówki wygląda jakby było za bardzo wydmuchane w porównaniu do reszty i jest lekko przezroczyste, a po włożeniu epi do oczodołu robi się trochę ciemniejsze - zwłaszcza w kąciku. Stąd ten dziwny efekt plus żyłka, która tam przebiega - reszta jest OK. Jak zrobię foty to pokażę o co chodzi.

Pytanie do osób, które przesiadły się z akrylu na szkło - czy też mieliście/ macie tak dużo wydzieliny po zmianie protezy? 

Pozdrawiam

ramerb

Gdzie najlepiej robić proteze??

Ja miałam robiona 6 lat temu w.Krakowie następna ponad rok temu w Katowicach, p.Meyer jak i Ten w Krakowie podejście mieli dobre co mi się nie podobało to starali się naprawić żeby mi odpowiadało,obydwie epi są naprawdę do siebie podobne któregoś razu chciałam zobaczyć jak będzie w tej z Krakowa bo ja schowalam z chwilą kiedy nabylam ta z Katowic i tak namotalam ze dziś nie wiem która noszę czy z Krakowa czy z Katowic hehe ale ważne ze dobrze się w niej czuje i w tej drugiej tez hehehe pozdrawiam

Gdzie najlepiej robić proteze??

A ja mam juz druga epi robiona w Katowicach. Cudeńko. Protetyk wziął pod uwagę moje prośby-musze miec nieco grubszą tęczówkę ściągniętą w dół. Kolor idelany (no ale ja mam brązowe oczy). jestem mega zadowolona.

Gdzie najlepiej robić proteze??

Ile osób tyle opinii:-)  również nosze się z zamiarem wymiany protezy ta ,która mam jest juz pelnoletnia,była świetnie dobrana u p. Walendy w Warszawie. Niestety kolejna była juz porażka,leży nie używana z powodu złego doboru,kolejna również ze stolicy jest nie używana. Myślę ,by udać się do Łodzi, dlatego proszę osoby,które korzystały z usług łódzkich protetykow,by podzielili się wszelkimi informacjami tzn. W jaki sposób załatwić refundacje,jak umówić się na wizytę,na co ew zwrócić szczególną uwagę,tyle pyt...ale nie chce ,by kolejna była bezużyteczna.

 

Z gory dziekukje i serdecznie pozdrawiam Ewa 

Gdzie najlepiej robić proteze??

Ja w Łodzi robiłam poprzednią protezę jakieś 15 lat temu. Proteza dość wytrzymała ale niezbyt ładna bo szara i kolor tęczówki też różnił się. Teraz po nową byłam w Bydgoszczy ale tam są już gotowę. Bardzo mila pani tam jest. Chyba przez godzinę próbowałyśmy coś dobrać bo ja niestety mam trochę dziwmy oczodół i wszystkie oczka po włożeniu patrzyły w górę ale ostatnia którą przymierzyłam pasowała idealnie a kolor różni się trochę ale mi to nie przeszkadza bo przecież zdarza się że ludzie mają dwoje oczu w rożnym kolorze. A proteza lepiej leży nawet niż tamta z Łodzi. Za 5 lat też najpierw pojadę do Bydgoszczy. Nie pamiętam jak było z załatwianiem w Łodzi ale teraz wzięłam zlecenie od okulisty, poszłam do funduszu zdrowia podbić dofinansowanie, zadzwoniłam do tej pani od protez, umówiłam się i za 3 dni miałam już nowe oczko.

Gdzie najlepiej robić proteze??

Dziękuje za odp ,zarazem czekam na info o innych protezowniach, ja jak wspomnialam z warszawskich nie byłam zadowolona a szkoda,bo mam blisko,być może, ze i tam nastąpiły jakieś zmiany po 8 latach.

Gdzie najlepiej robić proteze??

Jednemu pasuje taka protezownia bo akurat mu podpasowano innemu nie,to sprawa indywidualna ,czasem mimo szczerych checi protetyka nie uda sie idealnie dopasowac.Pani w Bydgoszczy potwierdzam super bo tez u niej bylam ze dwa razy,ona zaopatruje sie w protezy robione przez Pana Wieremczuka z Warszawy tak mi mowila,bo jak nie udalo mi sie dopasowac u niej to mi Go polecila.Musisz sama wybrac bo ja Ci moge polecic i Krakow i Katowice i Warszawe bo tam bylam i wszedzie podejscie mieli ok i starali sie dogodzic moim wymaganiom.Warszawa P.Wieremczuk bo tam sa dwie tej drugiej nie polecam totalna rutyna robia tasmowo aby jak najwiecej ludzi zalatwic jednego dnia

Gdzie najlepiej robić proteze??

Czytając wypowiedzi mam totalny mętlik w głowie. Ja mam epi dobraną w szpitalu w 5 dniu po usunięciu gałki ocznej, oczywiście jest trochę za mała bo kształt oczodołu jest nietypowy. U mnie szklana odpada, bo będzie za ciężka (mam uszkodzony dźwigacz powieki i jeszcze jakieś mięśnie). Zastanawiam się, gdzie robić protezę akrylową, jak już dostanę zlecenie. W szpitalu (Poznań, Długa) polecali Łódź albo Warszawę  (Walenda). Dodam, że nie lubię podejścia taśmowego i warczenia na mnie Perskie oko

Gdzie najlepiej robić proteze??

Wlasnie epi akrylowe sa grubsze i ciezkie wiec musisz szklana ,ja tez nie moge akrylowej bo za ciezka,jednak akrylowa latwiej moim zdaniem dobrac do ksztaltu oczodolu bo mozna ja modelowac i modelowac a szklanej juz nie.Tak to jest ze jak czlowiek slucha czyta wiele opini ma w glowie kociol i nie wie co robic,moze zrob jak ja ,musisz cos wybrac i przekonac sie na swojej skorze czy dobrze czy nie.Ja nastepna refundacje mam za 3 lata a juz mysle do kogo pojade bo to nie maly koszt ,a jak zle zrobia kasa wydana w bloto,a logiczne ze malo kogo stac zeby sobie epu zmienial jak buty :-P 

Gdzie najlepiej robić proteze??

martka26 jestes po implantacji oka? Jestem z Torunia, prosze o kontak na priv: kasia5744@wp.pl

Gdzie najlepiej robić proteze??

martka26 tak mi powiedzieli w szpitalu, że szklana cięższa. Ta co ją mam teraz, to już 3 razy mi wczoraj wyleciała- dwa razy podczas zapuszczania kropli (zapomniałam, że jak odciągnę dolną powiekę to mi to ustrojstwo wyleci). Obawiam się, że szklanej już od wczoraj bym nie miała, czyli od drugiego dnia noszenia Pokazuję język

Dobrze, że mam jeszcze trochę czasu do namysłu Ĺ›miech 

Gdzie najlepiej robić proteze??

Moze masz maly zalamek dolny ,ja tez mialam z tym problem ,i mi P.Wieremczuk doradzil szklana bo jest ciensza akrylowej nie idzie tak "spilowac" zeby byla tak cienka jak szklana moj meil martas6@tlen.pl ja mieszkam ok 60 km od Torunia

Gdzie najlepiej robić proteze??

krakow tylko nie mam namiarow ... praca kierowcy w Warszawie

Gdzie najlepiej robić proteze??

Ja robiłam u pana Wieremczuka w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona, miły pan, profesjoinalne podejście....i proteza naprwade super dobrana!  ciesze się również że nie jest ta protezj szklana, tylko akrylowam bo już pewnie byłaby tysiąc razy słuczona :) ja ze swojej strony polecam!

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam,

czy wiecie może jak długo czeka się na wizytę u p. Wieremczuka? Dzwoniłam do Katowic by umówić się do p. Meyera ale niestety pani zapisała moje nazwisko i powiedział, że zadzwoni miesiąc przed terminem. Nie potrafiła nawet określić przypuszczalnej daty, więc mogę czekać i czekać...:( 

Gdzie najlepiej robić proteze??

Najlepiej w Wojskowym Instytucie Medycznym na Szaserów. Trafiają tam ludzie z przeróżnymi przypadkami w tym żołnierze z misji itd. Także doświadczenie mają duże.

Gdzie najlepiej robić proteze??

Hello,

 

Could anyone help me with information. I' m looking for best place to get individual glass eye prosthesis. Are there any good places in Warsaw? I saw that someone is recomening place in Katowice. I'm not really good in polish laguage so maybe I could get some pros and cons in english :) 

Thank you in advance.  

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam serdecznie,

pod koniec maja miałam robioną enukleację (wszczepiony implant). Noszę konformer, ale z tego co czytałam tu na forum to powinnam już nosić epi modelującą. I tu mm pytanie kto ją daje? Lekarz na kontroli czy kupuje się ją tam gdzie epi? Czytałam że w Krakowie można taka kupić ale czy musowe jest później u nich robić epiprotezę? Czy mogę gdzieś indziej wykupić ostateczną ? Czy na jej wykonanie się czeka, Czy są gotowe? Czy w Katowicach oprócz dr Meyera ktoś robi epiprotezy? Czy tylko on?

 

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam. Czy ktoś poda namary na Andrzeja Wieremczuka???

Gdzie najlepiej robić proteze??

protezymedyczne.pl

Re: Gdzie najlepiej robić proteze??


kris33:
Jest pani plastyk i robi to bardzo dobrze nie ma zadnej roznicy.Wszyscy moji znajomi lącznie z lekarzem okulustą są pod wrazeniem wygląda super

 

 Witam. Jestem tu nowa. Od dziecka jeździłam do lodzi. Prowadziła mnie Pani doktor niestety nie pamiętam nazwiska ale protezke zawsze miała wychuhana. Ostatnio podczas wizyty dowiedziałam się że Pani doktor zmarła. Musiałam do lodzi jechać trzykrotnie. Pierwszy Raz na wymianę protezy więc od iść, drugi raz okazało się że źle zrobiony odcisk i proteza była. Zbyt mała. Zrobiono mi odcisk od mojej obecnej protezy. Za trzecim razem proteza prawie taka sama jednak gdy dojechałam do domu okazało się że proteza była niedokładnie wykonana. Po całym dniu bolał mnie cały oczodol. Okazało się że na  protezie jest mala dziura a miejsce odlewu i stałej protezke jest niedoszlifowane ci drażni i powoduje ból. Nie mogę nosić protezy. Jak to wszystko zależy od podejścia lekarza i serca specjalisty. Kompletnie się załamałam. Wróciła do starej protezy i szukam nowego miejsca.. 

Gdzie najlepiej robić proteze??

Osobiście polecam Warszawę na Ursynowie.

Jedyny protetyk który spełnił moje oczekiwania.

Byłem w Krakowie po szklaną i następnego dnia już dzwoniłem z reklamacją a po następnym dniu została mi tylko wydmuszka.

Co do łodzi w bloku na który patrzy inny cały blok również nie polecam bo wytrzymałem tylko miesiąc i wróciłem do starej z Warszawy.

Obecnie szukam producenta szklanej ale pełnej a nie wydmuszki.

Otrzymałem taką z czasów wojny w szpitalu w Olsztynie i uważam ,że szkoda, że nikt nie podejmuje się tego tematu.

Rozważam jeszcze pracownię szkła artystycznego ale brak czasu robi swoje.

Pozdrawiam wszystkich jednoocznych Grzegorz 

Re: Gdzie najlepiej robić proteze??


Evi33:
Ja w Łodzi robiłam poprzednią protezę jakieś 15 lat temu. Proteza dość wytrzymała ale niezbyt ładna bo szara i kolor tęczówki też różnił się. Teraz po nową byłam w Bydgoszczy ale tam są już gotowę. Bardzo mila pani tam jest. Chyba przez godzinę próbowałyśmy coś dobrać bo ja niestety mam trochę dziwmy oczodół i wszystkie oczka po włożeniu patrzyły w górę ale ostatnia którą przymierzyłam pasowała idealnie a kolor różni się trochę ale mi to nie przeszkadza bo przecież zdarza się że ludzie mają dwoje oczu w rożnym kolorze. A proteza lepiej leży nawet niż tamta z Łodzi. Za 5 lat też najpierw pojadę do Bydgoszczy. Nie pamiętam jak było z załatwianiem w Łodzi ale teraz wzięłam zlecenie od okulisty, poszłam do funduszu zdrowia podbić dofinansowanie, zadzwoniłam do tej pani od protez, umówiłam się i za 3 dni miałam już nowe oczko.

 

 Evi w ktorym msc w Bydgoszczy robiłaś protezę? Pozdrawiam

Gdzie najlepiej robić proteze??

Witam,

 Mam pytanie jak wygląda proces wykonania eprprotezy u Pana Andrzeja Wjeremczuka ?

Wczoraj dzwoniłem do Pana Andrzeja ale nie bardzo chciał ze mną rozmawiać ...przekazał mi tylko że epi robi w dwóch etapach i należy dwa razy przyjechać do niego do Warszawy.

 Jestem zdziwiony tym faktem ponieważ miałem robione epi 2 razy u Torstena Mayera i  u Pana Walendy i zawsze wszystko było zrobione na miejscu ....

 

Bardzo proszę o info jak to aktualnie wygląda w Warszawie na Konwiktorskiej ?

 

Pozdrawiam - Marcin  

Gdzie najlepiej robić proteze??

W Krakowie byłem proteza leży nawet wsadzić nie idzie ,.  W Łodzi się popsuło  teras już nigdzie nie robią dobrych protez już musimy tak żyć z krzywm okien patrzący do góry i mówią że jest dobrze lepiej nie będzie ,byłem tydzień temu w Łodzi wszyscy mają małe protezy i przyciemniane okulary pytam się to po co te protezy są żeby zakładać przyciemniane okulary szkoda gadać nie umiał robić i tyle pozdrawiam was.
« poprzednie   | 1 | 2 |