MENU

Forum - początki z epi..

początki z epi..

początki z epi..

Witam!!

Mam pytanie skierowane do osób, które mają juz jakies doświadczenie.. Jestem po ewisceracji, mam zamontowany implant:) wczoraj dostałam epi i wcale nie jestem zadowolona. Lekarze naopowiadali mi, ze nikt na ulicy nie pozna, ze mam problemy z okiem. Tym czasem ta epiproteza wydaje sie jakby za duża. Oko jest widocznie większe od zdrowego i wygląda po prostu wyłupiasto ;) mało tego spuchnieta powieka. Pan, ktory mi wykonywał proteze powiedział, ze mi sie "wchłonie" i "wejdzie do środka". I tu pojawiaja się moje pytania.. Czy to prawda? Jak wygląda to naprawde? Czy rzeczywiście wlezie mi to tam bardziej do środkq czy po prostu jest źle dopasowana? A jesli jest tak tylko na początku to ile trzeba czekac zeby wygladalo to normqlnie? Bo tak szczerze to patrząc na mnie odrazu widac ze oko jest sztuczne i to mnie do szału doprowadza! z góry dziekuje za odpowiedzi, bede bardzo wdzieczna

pozdrawiam Magda 

 

 

 

 

 

 

początki z epi..

Witaj, ja rowniez mialam robiona ewisceracje (z tym ze u mnie nie wszczepiono implantu twierdzac, ze potem nie byloby juz miejsca na epiproteze). Na poczatku tez mialam wrazenie, ze oko jest mocno wylupiaste, ale po czasie tkanki sie wchlonely, twardowka zmniejszyla, a epiproteza osadzila i bylo lepiej.