MENU

Forum - Proteza

Proteza

 

 

Proteza

Wejdź w dział: "pracownie protetyczne" Ta masz adresy. A koszt prywatnie waha się w granicach około 1200-1500 zł.

Proteza

Dziękuje wybór jest bardzo trudny po przeczytaniu wielu opinii 

 

Proteza

Ja mogę ci polecić Warszawę Wieremczuk albo Katowice Meyer to jesr trudna dwcyzja bo kazdy ma swoją opinię musisz zaryzykować niestety i coś wybrac albo będziesz zadowoloba albo bie i będziesz szukać dalej jak było w moim przypadku ja objezdzilam wszystkie protezownie w Pl obecnie mam protezę z Katowic która robilam w Kwietniu zeszłego roku.. Możesz obejrzeć zdj w galerii prawie żadnej różnicy wizualnie jak bliżej się przyjrzeć to zrenica jest większa ale ogólnie jestem zadowolona z p.Mayerem idzie się dogadać zrobi tak jak bedsiesz chciała doradzi coś od siebie tak jak i P.Wieremczuk

Proteza

Właśnie na tych dwóch się zdecydowałam P. Wieremczuka mam wizytę na 2 września A w Katowicach u Meyra pod koniec Września jestem na liście oczekujących,jak się nie uda to dopiero w Grudniu.Od 1 Sierpnia muszę wrócić do pracy protezę mam zastępczą ale całkiem inny kolor,zabieg miałam robiony 02.07 to jeszcze twarz mam opuchniętą i oko sine.Może polecicie jakieś okulary?Nie wiem jak to w miarę ukryć? 

Proteza

Może takie co się sciemniaja zapomniałam jak te szkła się nazywają ale to dość droga impreza

Proteza

U Wieremczuka masz ta zaletw ze jeśli z proteza coś się stanie bo tak będzie ona będzie się osądzać i może z czase inaczej wyglądać wizualnie to z akrylem jest tqk ze można przerobić bo szklana jedynie co wymienić ja bym proponowała ta pierwsza zrobić z akrylu aż oczodol się przystosuje i uksztaltuje ale decyzja należy do Ciebie, lepiej zapłacić parę groszy za przeróbkę aniżeli za nową bo to b.drogiee a dofinansowanie jest raz na 5 lat

Proteza

 

Polecam protetyka który przyjezdza do Lubonia k/Poznania  - dużo lepszy efekt koncowy niz w Katowicach - koszt ten sam tylko bez refundacji.

 

Proteza

Ja w Łodzi sobie robiłem koszt 800 zł

Proteza

Re: Proteza


cristow:

 

Polecam protetyka który przyjezdza do Lubonia k/Poznania  - dużo lepszy efekt koncowy niz w Katowicach - koszt ten sam tylko bez refundacji.

 

 Masz racje, też robiłam w Luboniu i jestem bardzo zadowolona super efekt natomiast epi robiona w katowicach fatalna nie polecam

 

Proteza

ja miałem robioną epi w katowicach ,była super lecz się stłukła ,mógłbym prosić o adres pracowni protetycznej w Luboniu 

Proteza

Witam.

Nazwa: Gabinet okulistyczny Miasto: Puszczykowo Ulica, nr: Norwida 12 Telefon: 618133464

 

Najlepiej dzwonić po 15-tej. Protetyk przyjeżdża kilka razy w zalezności ile osób jest zainteresowanych zrobieniem protezy.

 

Proteza

Niestety moge polecic tylko protezy robione od ponad 20 lat w Szwecji wieczorem dam linki i adres do strony . Nie polecam krakowa na ul SW Kingi  8 niestety za długi okres korzystałem i bede korzystał z usług szwedzkich inny standar i podejscie do pacjenta tym bardziej że moja proteza dla panów protetyków była za skomplikowana i według mnie zle dobrana kolorystycznie ,za duza rogówka i dyskomfort po załorzeniu i byłem zmuszony zrezygnować z niej nie przyjmując zle wykonanego produktu .:)