MENU

Forum - pytanie do akiya

pytanie do akiya

pytanie do akiya

Witaj ! Dziś intensywnie buszuję po forum. Obejrzałam Twoje postępy w galerii i jestem pod wrażeniem. Czy  możesz napisać, gdzie wykonywałaś epiprotezę ? Świetnie dobrana.

Ja właśnie zamierzam wymienić i może skorzystam z pracowni, gdzie Ty wykonywałaś.

Pozdrawiam 

pytanie do akiya

Witaj, moją epi robiłam u Pana Walendy w Warszawie. Nie jest jeszcze to "rewelacyjny" look ale nie jest źle jeśli chodzi o kolor tęczówki. Właśnie minęły 2mce od jej dopasowania i już muszę ją powiększyć bądź wymienić(nie wiem czy można ją jeszcze powiększyć po 2 mcach-zadzwonię to się dowiem) ponieważ oko z epi jest już troszkę mniejsze od zdrowego. Chyba implant nieco "osiadł":) Natomiast ruchomość jest świetna, naprawdę jestem zadowolona. Wyciągam ją co 8-10dni już teraz, co jakiś czas przepłukuję solą fozjologiczną bo wydzieliny już mniej i naprawdę WOGULE jej nie czuje:) Jest moc:D

 

Chciałam robić epiprotezę u innego protetyka ale nie mogłam się wstrzelić w termin wolny, więc pojechałam do Pana Walendy i muszę przyznać było warto:)Pozdrawiam urlopowo:)