MENU

Forum - Kilka lat po implantacji

Kilka lat po implantacji

Kilka lat po implantacji

Kochani, Ci zaimplantowani-jak się macie? Ja Wam się żyje?
U mnie w tym roku będa 4 lata po implantacji,wykonanej przez dra Haszcza. Z perspektywy czasu wiem, że to była najlepsza decyzja. Zupełnie juz zapomniałam jak to było wcześniej. Ludzie w ogóle się nie oreintują, że z moim okiem cos jest nie tak. Mnie samej zajęło ok. roku, żeby przyzwyczaić się do nowego wyglądu. A teraz mój okulista, który zna mnie 15 lat, chce mi mierzyć cisnienei w moim skzlanym oku :D

Mam już swoją 3 epi. Jedną potłukłam :) ale generalnei życie z epi niczym nie różni się od tego przed-w sensie ejśli chodzi o higienę. Ot jak mycie zębów.

 A jak u Was?

Kilka lat po implantacji

Witam, mam wiele pytań na temat implantacji, a niestety odpowiedzi bardzo mało.  Czy mogę prosić do Pani jakiś kontakt? mail lub gg? Byłabym bardzo wdzięczna, dowiedziałam się o tym bardzo niedawno i nie ukrywam, że obudziła się we mnie nadzieja, jako, że żyje z protezą 16 lat, a mam 19. 
Pozdrawiam.

Kilka lat po implantacji

Ja również chciałbym z Tobą porozmawiać, będę miał operację usunięcia gałki ocznej również u doktora Haszcza, więc także mam sporo pytań. Jeśli to nie problem to może jakiś mail lub gg tak jak pisała moja poprzedniczka??a może po prostu napiszesz pierwsza - digital87@o2.pl . Pozdrawiam Krzysiek

Kilka lat po implantacji

cześć :)

GG nie używam od dłuższego czasu ale śmiało piszcie na maila:) vivian_darkbloom@op.pl

pozdrawiam

Magda

Kilka lat po implantacji

Czesc Vivian, ciesze sie, ze sie unormowalo I jestes zadowolona z implant I koncowego efektu.  U mnie po drugim wszczepie tez jest w porzadku, tylko epiproteze moglabym miec lepiej dopasowana. Zawsze cos nie tak, jak kolor dobry, to proteza taka sobie, jak ksztalt protezy OK to kolor za jasny, itd. Ciagle czekam na protetyka idealnego ,:) generalnie moge tam im marudzic I narzekac I musza mi robic nowa, tym sposobem mam juz 4 londynskie protezy I 4 polskie w szufladzie. Na Halloween jak znalazl :p  Twoja implantacja zbiegla sie chyba jakos podobnie z moja w 2011, wiec modlmy sie, zebysmy mogly to samo napisac w 2021 :) To sa moje ostatnie 3 epiprotezy , ktore nosilam w ciagu 2,5 roku. Ta srodkowa byla Dobra na wysokosci I ladnie otwierala mi oko, ale byla za krotka wszerz. I kolor za jasny. Wymienilam ja tylko dlatego, ze upadla mi do zlewu I koniuszek sie nadkruszyl. Wypolerowali mi to I moge ja nadal nosic, jednak nodze te najnowsza, po prawej. W tej z kolei kolor jest idealny, ale oko wydaje sie ciut mniejsze, bo gorna powieka jest troche bardziej spadajaca. Idealne byloby polaczenie ich dwoch :) aha, latwo mozna zauwazyc, ze dwie pierwsze protezki mialy mniejsza teczowke. Taka praktyke stosowal moj poprzedni protetyk Mr. Narinder. Moja nowa doktorka , Lorna, stwierdzila, ze zrobimy normalna wielkosc.