MENU

Forum - Proszę o poradę

Proszę o poradę

Proszę o poradę

Witam wszystkich jestem tutaj nowa. Jak miałam 3 lata miałam wypadek tzn dostałam kamieniem w oko. Obecnie mam 33 lata i chciałabym wyglądać jak większość z was normalnie. Moje oko ma widoczne bielmo. Chcę na własnym oku nosić epiprotezę i stąd moje pytania do osób które noszą epi na własnym oku. Jakie były wasze początki odnośnie przyzwyczajenia oka do epi? Jak długo nosicie już epi? Jak wam się z nią funkcjonuje? i z jakiego tworzywa najlepiej wybrać która będzie lepiej tolerowana? Bardzo proszę o odpowiedz na moje pytania gdyż z powodu tego swojego oka jestem w strasznym dołku psychicznym :/

 

Pozdrawiam 

Re: Proszę o poradę


kasia33:

Witam wszystkich jestem tutaj nowa. Jak miałam 3 lata miałam wypadek tzn dostałam kamieniem w oko. Obecnie mam 33 lata i chciałabym wyglądać jak większość z was normalnie. Moje oko ma widoczne bielmo. Chcę na własnym oku nosić epiprotezę i stąd moje pytania do osób które noszą epi na własnym oku. agencja interaktywna Jakie były wasze początki odnośnie przyzwyczajenia oka do epi? Jak długo nosicie już epi? Jak wam się z nią funkcjonuje? i z jakiego tworzywa najlepiej wybrać która będzie lepiej tolerowana? Bardzo proszę o odpowiedz na moje pytania gdyż z powodu tego swojego oka jestem w strasznym dołku psychicznym :/

 

Pozdrawiam 

 

 Osobiście noszę epi od 9 lat. Początkowo (2 tygodnie) przeszkadzała mi, wyczuwałam ją i czułam się dziwnie... jak by każdy wiedział, że ją mam. Mój mąż natomiast codziennie powtarzał mi, że wyglądam pięknie i jakoś się przełamałam i po miesiącu przestałam na nią zwracać uwagę.

Proszę o poradę

A nosisz epi na swoim oczku tak? a na początku nie odczuwałaś bólu oka? ile czasu dajesz ją rade nosić?

 

 

Pozdrawiam :)