MENU

Forum - Dr Jaworski

Dr Jaworski

Dr Jaworski

Witam

chcialabym sie dowiedzieć czy ktos z forumowiczów miał poprawnie wykonana operacje usunięcia gałki ocznej wraz z wszczepieniem implantu przez doktora Jaworskiego bede bardzo wdzięczna za wypowiedzi  

Dr Jaworski

tutaj takich nie znajdziesz.

polecam dr, Haszcza

Dr Jaworski

Tylko Irek, zalozyciel tej stronki byl zadowolony z Dr Jaworskiego. Ja bylam jedna z czterech osob operowanych w czasie, gdy zaczynalismy to forum i cala nasza czworka przeszla wielka gehenne z dojazdami, kosztami, kompikacjami. 

Nie polecam, nawet juz nie ze wzgledu na niepowodzenia, ale tez ze wzgledu na traktowanie pacjenta i cisnienie na pieniadze. Teraz te operacje mozna juz miec na NFZ, to po co placic? 

Re: Dr Jaworski


Kornelia:

Tylko Irek, zalozyciel tej stronki byl zadowolony z Dr Jaworskiego. Ja bylam jedna z czterech osob operowanych w czasie, gdy zaczynalismy to forum i cala nasza czworka przeszla wielka gehenne z dojazdami, kosztami, kompikacjami. 

Nie polecam, nawet juz nie ze wzgledu na niepowodzenia, ale tez ze wzgledu na traktowanie pacjenta i cisnienie na pieniadze. Teraz te operacje mozna juz miec na NFZ, to po co placic? 

 A gdzie tajie operacje wykonują na NFZ ?????

 

Dr Jaworski

A gdzie takie operacje wykonują na NFZ ???

Dr Jaworski

Witam,

proszę się spytać w

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

Klinika Okulistyki

http://www.wiml.waw.pl/pl/Klinika%20Okulistyki

 

ja już tam nie zdążyłem podzwonić

pozdrawiam

Waldek