MENU

Forum - Implant z refundacji NFZ

Implant z refundacji NFZ

Implant z refundacji NFZ

Witam , 

gdzie wykonują implant oka z NFZ ??? Czy w ogóle wykonują czy trzeba płacić teraz prywatnie 

Implant z refundacji NFZ

Szpital Okulistyczny w Lublinie, to na pewno. Powinno byc jeszcze gdzies w Krakowie i Warszawie. Poszperaj po watkach, moze gdzies odnajdziesz.

Implant z refundacji NFZ

Witam,

proszę się spytać w:

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

Klinika Okulistyki

http://www.wiml.waw.pl/pl/Klinika%20Okulistyki

 

pozdrawiam

Waldek

Implant z refundacji NFZ

Dzwoniłam do Lublina , faktycznie wykonują tam ten zabieg na NFZ ,Wizyte u Dr Haszca mam w czwartek i mam nadzieje ze zakwalifikuje mnie do zabiegu z NFZ. Bo Pan dr Jaworski policzył sobie 8,500 tys za operacje implantu.

Implant z refundacji NFZ

Anka, trzymaj sie Dr Haszcza. Lepiej miec to za darmo I w panstwowym szpitali, gdzie w razie czego jest dostep do wielu innych rzeczy. Za te 8,5 tys bedziesz wygoniona wczesnie rano do domu, bo inni pacjenci juz czekaja. Ja wynajelam hotel by dojsc do siebie. Szpital to nie luksus, ale przynajmniej maja na Ciebie oko. Pozdrawiam 

Implant z refundacji NFZ

8,5 tys to nie wszystko. Dodaj koszty dojazdu, kropli, dojazdow na wizyte kontrolna, oraz epiprotezy. U mnie 10 tys peklo jak nic w 2008 roku. 

Implant z refundacji NFZ

Jestem juz po wizycie u doktora Haszcza i mogę stwerdzic ze to fachowiec i lekarz mający podejście do pacjenta .Bardzo sympatyczny wytłumaczył na czym bedzie polegała operacja warto było jechac taki kawałek drogi 

Re: Implant z refundacji NFZ


Ankaba:

Witam , 

gdzie wykonują implant oka z NFZ ??? Czy w ogóle wykonują czy trzeba płacić teraz prywatnie 

 

 Dzień dobry,

refundowane przez NFZ  wtórne wszczepienie implantu jest możliwe np. w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie ul.Szaserów. Miałam ten zabieg w kwietniu tego roku.Jestem niezwykle wdzięczna dr Różyckiemu za podejście,profesjonalizm i wszystko co dobre. Teraz mam epiprotezę modelującą a już niedługo ostateczną / w Krakowie/.

Pan dr Różycki podjął się wszczepienia implantu,mimo,że nie jestem młodą osobą i jeszcze musiał poprawiać  skutki niefrasobliwości lekarzy,którzy usuwali mi gałkę oczną i w ogóle nie brali pod uwagę możliwości implantu.

Pozdrawiam.