MENU

Forum - Po jaki czasie nowa proeza

Po jaki czasie nowa proeza

Po jaki czasie nowa proeza

Witam ,

 Po jakim czasie po wszczepieniu impplantu można założyć  epiprotezę modelującą ?? Mam operacje 27 października a Pan Thorston Meyer będzie w Katowicach dnia 3 marca a później dopiero 30 maja  i nie wiem czy okres 5 tyg po operacji nie jest okresem zbyt wczesnym na założenie epiprotezy modelującej ?? 

Po jaki czasie nowa proeza

 Witam. Ja miałem założoną protezę oka 10 tygodni po zabiegu i wszystko jest ok  

 Protezę również zamówiłem u pana Mayera i jestem bardzo zadowolony  

Po jaki czasie nowa proeza

A nie boisz sie ze oczodół sie zapadnie i

trzeba bedzie wymieniać epiproteze ??? 

Po jaki czasie nowa proeza

Jak się zapadnie to wtedy dopiero będę się martwić. 

Puki co wszystko jest ok.  

Po jaki czasie nowa proeza

A po założeniu epiprotezy przez Meyera odczuwałes jakis dyskomfort ????

Po jaki czasie nowa proeza

Po operacji nosiłem konformer więc oczodół się przyzwyczaił do ciała obcego. 

Po założeniu protezy przez parę dni oko trochę ropiało(ale to jest normalne) teraz uważam że operacja założenia implantu była najlepszą decyzją  

Po jaki czasie nowa proeza

Jeśli można spytać to skąd wynikało te 10 tygodni czekania na założenie protezy? Był problem z gojeniem się oka? Na stronie dr. Mayera napisane jest że protezę można założyć po ok 5-6 tygodni od zabiegu wszczepienia implantu.

Re: Po jaki czasie nowa proeza


antec:
Jeśli można spytać to skąd wynikało te 10 tygodni czekania na założenie protezy? Był problem z gojeniem się oka? Na stronie dr. Mayera napisane jest że protezę można założyć po ok 5-6 tygodni od zabiegu wszczepienia implantu.

 

 Zapewne wynikało z tego, że Pan Meyer przyjeżdża do Polski co 2-3 miesiące.

Po jaki czasie nowa proeza

Zgadza się. Taki  miałem  termin ustalony  dlatego musiałem tyle czekać .  Niestety pan Meyer rzadko przyjeżdża do Polski