MENU

Forum - Epiproteza

Epiproteza

Epiproteza

Epiproteza

hej, z własnego doświadczenia polecam Ci Katowice, miałam już stamtąd dwie epiprotezy, obie perfekcyjnie dopasowane :) 

Epiproteza

Hej :) ja również mam dwie epiprotezy od Dr Meyera i jestem zadowolony

Epiproteza

 Również polecam pana Meyera

Epiproteza

A co sadzicie o epiprotezach akrylowych?ktos wykonywal u Pana Walendy badz Wieremczuka?Pan Meyer ma swietne opinie,ale wykonuje epi ze szkla od ktorego jednak na swiecie sie odchodzi w strobe akrylu...jesli zamierzam byc aktywny fizycznie to nie bedzie mialo znaczenia czy szklo czy akryl?Teczowki,ktore maluje Pan Meyer wygladaja jak prawdziwe...

Epiproteza

Witam od ponad 13 lat jezdze do Warszawy do Pana Andrzeja jak najbardziej polecam. Nie widac roznicy.

Epiproteza

Witam,

Rozumiem,ze epiproteze wykonywalas u Pana Andrzeja Wieremczuka w Warszawie tak?jest to proteza akrylowa?ksztalt dobrze dopasowany?no i czy zadowolona jestes z namalowanej teczowki??ktos jeszcze sie wypowie n.t. epiprotezy?ktos od Pana Walendy?Meyera?w ogole to wolicie szklo czy akryl tak z doswiadczenia?akryl jest jednak trwalszy.Pozdrawiam 

Epiproteza

Żaden nie maluje tęczówki indywidualne tylko dobiera z gotowych i potem obrabia na kształt oczodolu Walenda z tego co pamiętam jak byłam to jedzie tasmowo mała poczekalnia kupa ludzi i raczej ilość a nie jakość,Wieremczuk slucha co pacjent mówi co Mu się nie podoba to stara się zmienic żeby wyszlo się zadowolonym,Meyer tak samo w Krakowie to chyba zależy od nastroju protetyka ja akurat osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa bo przykladal się i mam dwie śpi szklane od Meyera i z Krakowa praktycznie takie same tylko od Meyera ciut mniejsza więc wróciłam do tej Z Krakowa,też jestem aktywna fizycznie i według mnie nie ma znaczenia czy akryl czy szkło ,logiczne ze szklem trzeba się ostrozniej obchodzić ,ilu ludzi tyle opinii musisz sam wybrać nie słuchać bo komuś pasuje a Tobie nie musi i odwrotnie ,akryl idzie bardziej dopiescic i jak w razie potem jak się implant zapadnie to masz możliwość przeróbki bo ze szklem to tylko Nowa epi

Epiproteza

A ja myslalem,ze teczowka jest malowana przez protetyka na miejscu.Jak on jest  w stanie dobrac ta teczowke?wiele osob ma dobrana prawie idealnie wiec jak oni to robia?tyle maja tych gotowych?przerabiaja w miare mozliwosci?

Epiproteza

Tak dużo mają gotowych

Epiproteza

Ja , z mojego doświadczenia ,poleciłabym Warszawę . Tylko jednak trzeba zdobyć kontakt od specjalisty i się z nim umówić (nie ma konkretnego terminu , z tego co wiem , a każdy dowolny dzień jest dobry) . Tylko , że na początek jest najmniejszy rozmiar protezy i czasami trzeba  naprawdę DŁUGO czekać w kolejce :(

Epiproteza

Ja pozwole sobie podlaczyc sie pod temat. Chcialem zapytac jak dlugo trzeba czekac w kolejce na epi modelujaca?Na razie nie mysle o ostateczne bo jestem tydzien po zabiegu w Naleczowie.Jakie sa koszty na poczatek z epi modelujaca?Wizyta plus sama proteza?Zastanawiam sie gdzie wybrac,w zasadzie do kazdego miejsca moglbym sie wybrac,ale gdzies jakos Krakow za mna przemawia,co myslicie?

Re: Epiproteza


Epi modelującą praktykują np. w Krakowie, w Katowicach od razu była finalna epiproteza. Co do cen i terminów dzwoń do danej pracowni protetycznej.

 

Epiproteza

Witam wykonałem proteze w Katowicach w optomed i nie jestem zadowolony do końca .Kolor bardzo sie różni i ma zeza .Proteza która była dobiera na wielkość czyli modelująca była ok wielkość była ok ale to była do przymiarki i miała inny kolor .Na podstawie była robiona ta właściwa po dobiorze koloru .Żle została wykonana protety sie nie spisał .Zapłaciłem za proteze i usłyszałem po zapłaceni nie ma reklamacji z zezem da sie życ wygląd nie jest najważniejsz .Tak dla protetyka z katowic optomed tylko kasa sie liczy zrobi raz proteza a jak mu nie wyjdzie to stwierdzi że sie inaczej nie da zrobić .Partacz i tyle 

Epiproteza

Dzien dobry.prosze mi powiedziec gdzie moge starac sie o szklaną proteze prywatnie ale nie u Meyera.

Epiproteza

Kraków

Epiproteza

Można liczyć na numer do p. Andrzeja Wieremczuka z Warszawy???

Epiproteza

A w Krakowie dobrze robią? I za ile?

Epiproteza

Nie wiem za ile bo byłam kilka lat temu ,ja akurat jestem zadowolona i z podejscia i z wykonania,no ale są różne opinie najlepiej nie słuchać jechać i samemu się przekonać,mam z Katowic i z Krakowa i ta i ta jest ok tylko roznia się wielkością minimalnie kolorystyka też ok tylko co mi przeszkadza to wielkość zrenicy ale ja mam bardzo mała w zdrowym oku więc tu zawszę problem no i ta są takie drobnostki które idzie strawić

Epiproteza

Orientujecie się jaki jest koszt protezy u P. Wieremczuka?

Epiproteza

Rudziak91 masz już epi?

Epiproteza

Wlasnie wracam z Krakowa,bylam epiproteze i wszystko bylo by super gdyby mi nie zrobili tak malej zrenicy jestem zla

Epiproteza

Mozesz sie uprzec i jechac "zareklamowac" w tym czasie w ktorym sa Ci goscie ktorzy je wykonuja.Mnie zrobili za duza i po dwoch dniach zaczela uwierac i uciskac.Pojechalem,i zrobili nowa bez slowa sprzeciwu.Lepszy kolor dobrany,niestety minimalnie za mala przez co powieka jest troszke za nisko,ale komfort noszenia w porownaniu do tej zbyt duzej bez porownania.

Epiproteza

Już dzwoniłam jadę  z reklamacja w czerwcu

Epiproteza

Dziś odebrałam moją pierwszą epi. ( Wieremczuk Warszawa). Jestem zadowolona. Za ok 3 msc będą poprawki. Foto w galerii

Re: Epiproteza


panela:
Rudziak91 masz już epi?

 

 Dopiero zauwazylam wpis... Mam juz nie czuje sie z nia dobrze oko po 5 mies wciaz sie przymyka i zyje swoim zyciem . dr kwapinska nie dala rady. Kompleksy ogromne

Re: Epiproteza


Karolina27:
Można liczyć na numer do p. Andrzeja Wieremczuka z Warszawy???

 

 Powinien byc na stronie w zakladce @Pracownie Protetyczne@ . Jego pracownia miesci sie na ul. Konwiktorskiej w Warszawie, w siedzibie Zwiazku Niewidomych.

Epiproteza

Re: Epiproteza


asiula1983-24:
Już dzwoniłam jadę  z reklamacja w czerwcu

 

 Asiula1983-24  udało Ci się z tą reklamacją???

Epiproteza

 jestem  nowa na  fotum  , nie  dawno  gladalam  film  gdzie  dziewczyna  miala   szklane  oko  spodobalo  mi  sie  to  i   od  dluzszego  czasu   o  tym  mysle  jakie  sa  wasze  prywatne  odczucia  czy  lepiej  bylo  zzzzzzzze  swoim  okiem  czy  lepiej  z  epi ?? czytalam    troche  o thorstonie  mayer   i troche  sie  boje z  ocokrajowcem , czy  usuniecie  galki  ocznej jest  latwym  zabiegiem jestem  po nie  udanej  operacji  i  twoche  sie  cykam ze  ta  tez  moze  sie  nie  udac odpukac ..... jest  ktos   kto  mi  odpowiie  na  moje  pytania 

Re: Epiproteza


Karolina27:
Dziś odebrałam moją pierwszą epi. ( Wieremczuk Warszawa). Jestem zadowolona. Za ok 3 msc będą poprawki. Foto w galerii

 

 Dzień dobry,
czy na ten moment nadal jest Pani zadowolona z epiprotezy od Pana Wieremczuka?
Czy oko mocno ropieje? czy powieki zamykają się do końca?

Epiproteza

Witam. Epiproteza sprawuje się bez zarzutu. Oko wygląda bardzo dobrze, powieki się domykają nie ma efektu że oko jest zbyt duże. Nie pojawia się ropa a epiprpteaz praktycznie jest przyssana do implantu bo ciężko się ją wyjmuje aż, ale to bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Epiproteza

powiedzialam wam ze  korekte  oczu  mam   po   2 latach  zadzwonili  do  mnie  po  roku  cczasu teraz  w  lutym  ze  mam  sie  stawic  do  chojnic 6lutego , pielegniarki  zapytaly  sie  mnie  z  kim  przyjechalam  powiedzialam ze  z  mama  pielegniarki  przekonywaly mnie  ze   lepiej   bedzie  jak  mama zostanie  ze  mna  na  saali bo  moge  wymiotowac  po  operacji  i  ze  sama  se  nie  dam  rady  i mama zostala  ze  mna  na  sali ..... jaka  siara 7 mialam  operacje  a  dzien  puzniej  juz  wyszlam  ze  szpitla nie  uwierzycie  ale  oko którego  nie  dalo  sie  zmienic  dalo  sie  operowac  tylko  ma  lekkiego  zeza  nie  bylo   jak  sie  zapytac  lekaza  o  epi  bo  nie  chialam  przy  matce  mówic , w  marcu  musze  isc  do  lekarza  na  konntrole  i  nie  wiem  czy  mam  sie  pytac  o  epi  bo  nie  chce  uslyszec od  lekarza  czegos  w  stylu " to  po  co   ja    nastawialem  oko i  sie  meczylem  jak  ty  chesz  je  wyciac  i  zastaic szlucznym "

 

 co   wy  o  tym  sadzicie  czy  jest  senss pytac i  denerwowac  lekarza