MENU

Forum - Puszczykowo

Puszczykowo

Puszczykowo pracownia protez

Dzisiaj byłam na wizycie w Puszczykowie, aby zrobić protezę i niestety Pan protetyk nie spełnił moich oczekiwań. Widziałam osoby,które wyraziły zgodę na ich odbiór i muszę stwierdzić,że niektóre były ok,ale moja robiona była trzy razy i każda była fatalna! Niestety nie zgodziłam się którąś z nich wziąć. Tęczówka miała zupełnie inny kolor niż oko zdrowe,a poza tym proteza zezowała znacznie i oko wyglądało jakby było zapadnięte czego nigdy nie miałam w innych protezach.Płaczę Uważam,iż nie każdemu pacjentowi Pan protetyk potrafi wykonać taką protezę,aby był zadowolony!  Ze względu na to,że nie zdecydowałam się na odbiór tak wykonanej protezy Pani dr. wyszła z propozycją,abym zapłaciła za wizytę(zabrałam cenny czas Pana protetyka)!Komentarze w trakcie doboru protezy również były co najmniej śmieszne, a mianowicie:kolor tęczówki u Pani zmienia się w zależności od tego co ma Pani ubrane, albo pod wpływem padającego światła również się zmienia! Niezdecydowanie Pan protetyk robił ze złością i z łaski widząc moje niezadowolenie i oczekiwania! Sorki,ale czy ja jestem kameleonem? Koszt protezy w tej pracowni to 1850 zł. Ja jednak polecam pracownię w Bydgoszczy chociaż protezy tam są gotowe to podejście, chęć pomocy i zrozumienie Pani dobierającej jest bez porównania...! Pocałunek

Puszczykowo

No to nieciekawie. Rzeczywiście kolor tęczówki trochę się różni od oka i proteza jest zapadnięta. Ja też mam protezę z Puszczykowa. Jestem  zadowolona, bo kolor idealny, choć oko rzeczywiście zapadnięte.

A protezy z Bydgoszczy na NFZ czy płatne? 

Puszczykowo

Protezę z Bydgoszczy mam z refundacją NFZ. Możesz porównać jak wygląda ta proteza z Bydgoszczy bo są zdjęcia w mojej galerii.

Puszczykowo

Dzięki. Widziałam zdjęcia w galerii dlatego napisałam wcześniej, że kolor tęczówki się trochę różni i proteza zapadnięta :)

 

Ale ostatecznie wzięła Pani te protezę z Puszczykowa skoro są zdjęcia w niej? 

Puszczykowo

Według mnie tragedii nie ma ,na pewno zdj nie ukaże tego co jest w rzeczywistości i nie dziwie się Pani ze nie czuje Pani zadowolenia ,co do zapadniecia to jak porownywalam daty to minęło trochę czasu i może to oczodol się zapadl i dając większą protezę może się zrobić wytrzeszcz,nie wiem tak tylko gdybam ,bo ja tak mam ,w sumie pieniędzy Pani nie odzyska a może wrócić do tej starej protezki skoro lepiej się Pani w Niej czuje i z czasem spróbować zrobić u kogoś innego.Ja też najlepiej wspominam Pania Gęnie i protezę od Niej ,gdyby nie fakt że musze teraz śpi to bym się udala do Niej

Puszczykowo

Nie,nie wzięłam tak jak napisałam. Zdjęcie protezy z Puszczykowa jak została zrobiona dla mnie wstawiłam,ponieważ Pani dr. zrobiła mi aparatem w komórce aby mnie przekonać,że proteza zrobiona jest dobrze. Dlatego mogłam wstawić na tym portalu,aby osoby wybierające się do Puszczykowa były świadome czego mogą się spodziewać i,że nie wszystkim pacjentom Pan protetyk potrafi protezę wykonać dobrze.  

Puszczykowo

To jak wszędzie jednemu podpasuje drugiemu nie musi

Puszczykowo

Pani Martko tak ja to wszystko rozumie,ale z Panią Genią dobierałyśmy z gotowych a Pan protetyk niby robi od podstaw indywidualnie i co? To miała być proteza typowo dla mnie-żenada!? Zaskoczenie Jednym słowem nie do przyjęcia...! Po konsultacji postanowiłam podjąć jeszcze jedną próbę i pojadę do p. Wieremczuka z nadzieją,że jemu uda się spełnić moje oczekiwania. Jak myślicie dobrą podjęłam decyzję? Jest dużo osób które są zadowolone z pracy tego pana i ja mam nadzieję,że ze mną też tak będzie. Uśmiech 

Puszczykowo

Fajnie by było jakby robili indywidualnie pod pacjenta a nie z "gotowcow" 

Puszczykowo

Też jestem tego zdania....! Uśmiech