Forum - Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!! "Specjalista" z tej kliniki - Pan Meyer - wykonał tak ciasną protezę, że uszkodziła ona rogówkę i skończyło się pobytem w szpitalu. Przy próbie reklamacji jedynym tłumaczeniem było "że tak musi być i oko musi się przyzwyczaić". W dodatku tęczówka w protezie jest ok. 2 razy mniejsza niż w oku zdrowym i z daleka widać różnicę. Nie polecam. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

Na Ceglanej? 

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

Obecnie Mayer przyjmuje bodaj w Chorzowie...

Mam termin na kwecień a coraz to częściej słyszę i czytam niepochlebne opinie. Są jakies inne pracownie epi?

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

Co człowiek to opinia najlepiej to jechac samemu i sie przekonac, ja akurat miło wspominam no ale ja byłam jak były Jego początki i zależało na "pacjentach" pracownie masz w Warszawie dwie, Kraków, jeszcze na tym forum było wspomniane o jakiś innych ale nie umiem sobie przypomnieć trzeba by było poszperac na forum 

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

 Mam pytanie dot. protez wykonywanych przez T. Meyera. Czy za protezę płacimy przed wizytą i wykonaniem protezy, czy też po jej wykonaniu i przy odbiorze? Nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma możliwości reklamowania źle dopasowanej wymiarowo i kolorystycznie epiprotezy? 

 

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

Wlasnie przed i to jest chore bo jak coś nie tak to kasy nie oddadza

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

A jakie są opinie o protezowni w Puszczykowie? Tam podobno także  wykonuje protezy szklane protetyk przyjeżdżajacy z Niemiec. Proszę o opinie koleżanki i kolegów. Czy w Puszczykowie również podpisuje się protokół odbioru protezy i dokonuje opłaty przed jej wykonaniem ?

Jarek

 

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

Witam, w Puszczykowie opłatę za wykonaną protezę uiszczamy po wykonaniu. Jeżeli pacjent nie jest w pełni zadowolony dostaje propozycję zapłaty za zmarnowany czas Pana protetyka...ZaĹźenowanie Opinie na temat tego protetyka również są różne. Byłam i widziałam wykonanie i powiem tak na cztery osoby dwie protezy były ok. Protetyk średnio sympatyczny....!Zaskoczenie

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

Witam,

W 2010r. robiłem u Meyera i do momentu stłuczenia mojej szklanki byłem zadowolony. Kolejny termin jaki otrzymałem OPTOMED to 19.09.2017. Kontaktowałem się z Nim w Niemczech  otrzymałem termin za kilka dni (cena 560 euro), po wielu negatywnych opiniach,  zastawiam się nad Puszczykowem i Łodzią. 

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

Wczoraj miałem mieć zrobioną epiprotezę w Chorzowie u dr T. Meyera. Nie mam. Dlaczego?

Wizyta umówiona na 14. Jestem punktualnie i dostaję informacje w rejestracji, że doktor jest na obiedzie.

Przychodzi po ok 30 minutach. Patrzy na mój implant i pyta gdzie był robiony, bo jest za duży i nie wie czy coś poradzi z epi.

Dopasowuje kolor, sprawdza kilka razy, porównuje, zastanawia się.
Następnie zaczyna robić epi i gdy już kończy to tłucze mu się w rękach. Idzie do kosza.

Wkurzony wstaje i robi kilka rundek po pokoju. Ściąga okulary i ewidentnie próbuje się opanować.

Patrzy na moje oko, dobiera w ciągu chwili (kilka razy szybciej niż wcześniej). Nowy kolor i zaczyna od nowa.

(...)

Efektem jest epiproteza o innym KOLORZE i patrząca w górę. Podchodząc do lustra jestem w szoku. Patrze na wprost, a epi w górę.

Porozmawiałem z tłumaczem, po chwili wyszedłem przed gabinet skonsultować się z rodziną. Mieli takie samo zdanie jak ja.

Gdy zaczęliśmy rozmawiać z dr T. Meyerem o swoich uwagach to tłumaczył, że źrenica jest dopasowana do lini dolnej powieki itd... Oko patrzy w górę. No nie oszukujmy się. Widać to totalnie i nie ma co ściemniać, że jest ok. Ale dobra to pewnie można jeszcze jakoś poprawić.

Ale co z kolorem? Tu już osłupiałem. Powiedział, że kolor jego zdaniem jest identyczny. Podszedł do drzwi. Otworzył je i powiedział byśmy wyszli bo chce pracować.

Później się dowiedziałem, że z kolorem nie da się na tym etapie nic zrobić i po prostu początkowo chciał nam wcisnąć epi, która jest straszna. A gdy się nie udało to po prostu nas wyrzucił z gabinetu.

Jestem w totalnym szoku. 

Moja żona nie było w stanie pojąc chamstwa dr i się popłakał. Jestem po 18 operacjach i w tym czasie poznałem wielu świetnych i oddanych lekarzy. A to był najgorszy przypadek współpracy. Niestety po forum widzę, że to częsta sytuacja. 

Ostrzeżenie przed Katowicami i T. Meyerem

Witam.

W kwietniu miałem robiona protezę w Chorzowie.

Proteza została źle wykonana.

Pan Mayer kolor dobrał odpowiedni ale po założeniu uciskała szczególnie z prawej strony i lekko uciekała w prawo. Na zgłoszona wątpliwość co  do jakości usłyszałem że ucieka bo...stoje za blisko lustra (!) Epi została lekko przemodelowana, ucisk pozostał ale mniejszy. Po kilku tygodniach oko się przyzwyczaiło co jest wynikiem uciśnięcia oka (!) tj po zdjęciu epi oko jest jeszcze mniejsze. Po kilku miesiącach noszenia epi ucieka coraz bardziej w prawo...