MENU

Forum - odsłonięcie implantu

odsłonięcie implantu

odsłonięcie implantu

Witam czy ktoś miał taką sytuację po wszczepieniu implantu i po upływie np. 2 lat ? Ja mialem 3 zabiegi w chorzowie i dopiero po 3 się udał ale !! Po uplywie  6miesięcy od nowa pojawiło się koszt 2000 zł. !!! Czy na NFZ robią takie zabiegi i gdzie ? Pozdrawiam wszystkich 😀 

Odsłonięcie Implantu

cześć, 

Jestem tu nowa. Ja też miałam niemiłą historię z odsłonięciem implantu. Walczyłam z Tym trzy lata. Straciłam bardzo dużo czasu na to by się dowiedzieć czemu Tak się dzieje, choć lekarz który Wstawiał Mi implant w 2014 roku był tego świadomy, a ja jeździłam i za każdy zabieg płaciłam ogromne pieniądze, mając nadzieję, że w końcu to się zrośnie i będę mogła normalnie założyć swoją protezę. Żyłam w wielkim zaufaniu, zaufałam lekarzowi któremu chodziło Tylko o kasę a nie o dobro pacjenta. Operację wszczepienia Implantu przeszłam w sierpniu 2014r , protezę nosiłam bodajże do lutego 2015 roku a więc to był bardzo krótki czas, później zaczęła robić się maleńka dziurka a z czasem coraz większa. Od razu bez wahania umówiłam się na Termin i pojechałam na zszycie, gdzie lekarz doktor JAWORSKI powiedział, że tak się czasami dzieje (zabieg przeprowadzał ze znieczuleniem miejscowym, co bardzo bolało, wszystko praktycznie czułam...ból niesamowity. a było to około 4x, w ubraniu na stole i bardzo niekomfortowo czasami z niemiłymi odzewami. Ponieważ to był na ogromny ból że łzy mi samoistnie leciały, nie mogłam nie poruszać okiem-to dzieje się automatycznie)

I powiem tak, gdy po zagojeniu się oka (mówię tu o pierwszej sytuacji-gdzie powinno być wszystko zakonczone sukcesem- A nie było!) pojechałam na dobór protezy to okazało się, że została mała dziurka do końca niezagojona, przy czym doktor mi powiedział,żebym została i on mi to zszyje, ze to się zagoiło ale coś do końca się nie zrosło albo nie zostało dobrze zszyte, ale że to nie szkodzi, że tak czasami się dzieje. 

Od tego Momentu komplikacje. 

Jeśli jest ktoś z was kto ma podobne przeżycia proszę skontaktować się ze mną...Jedno wiem, Nigdy Mu tego nie odpuszczę. 

Momentalnie jestem w Niemczech...Musiałam pozbyć się Implantu, tak więc lekarze mi go usunęli,zostałam bez oka i bez implantu. Mam teraz wszczepioną tkankę tłuszczową pobraną z mojego pośladka....Teraz mam nawet poharatany pośladek- ale to była jedyna alternatywa ratunku, ponieważ przez te 3 lata chodziłam w okularach przeciwłonecznych zakrywające mój opatrunek....I tak już będzie do końca Mojego życia- Muszę operację powtarzać.

Jeśli ktoś ma podobną sytuację i chciałby w Przyszłości się za To zabrać. proszę odpowiedzieć pod postem!. Wtedy zostawie swoje dane do kontaktu.

Pozdrawiam. I życzę wszystkiego dobrego!.

 

odsłonięcie implantu

Jeśli ktokolwiek chce podjąc się Implantacji to polecam Dr. Haszcz z Lublina. Opracje przeprowadzane są w Nałęczowie....Troche późno się o nim dowiedziałam...co za szkoda. Miałam przyjemność poznać pewną dziewczynę która u dr. Haszcz miała przeprowadzaną Operację. Wszystko szczęsliwie się zakonczyło. 

Agnieszka 

odsłonięcie implantu

Widzę że miałaś podobna sytuacje do mojej mi poprawiał dr Haszcz po Jaworskim, że mną to cuda niewidy wyprawial, większość osób którym robil miały problemy 

odsłonięcie implantu

Agula, szkoda gadac, jesli chodzi o doktora Jaworskiego. Mialam odsloniecie i odrzut implantu po operacji u Jaworskiego. Mialam szyta dziurke na implancie na fotelu w gabinecie u Jaworskiego ! Krew sikala dookola i jechalam do domu z zakrwawionymi wlosami ( 600 km pociagiem). Jesli chodzi o tego czlowieka, to mam takie samo zdanie, ze to cwaniak i kretacz , a takze po prostu lasy na kase lekarzyna. Swego czasu mielismy tu zarejestrowana na forum jego asystentke, ktora udawala, ze to nie ona i jeszcze probowala go bronic i reklamowac.

Myslalam o drodze sadowej, ale w miedzyczasie sie wyprowadzilam z Polski i juz o tym nie myslalam, a wlasciwie powinnam. Minelo juz 10 lat. A on dalej dziala na tych samych zasadach.  

W Londynie wszczepiono mi inny implant i juz minelo 6 lat i wszystko jest w porzadku. 

 adix polecam Ci udanie sie do Lublina na konsultacje.

Jesli chcesz poczytac o naszych komplikacjach, polecam ten watek ( uwaga, sa moje drastyczne zdjecia ) 

LINK TU 

 

 

P.S Witaj martka! Jak dobrze widziec, ze jeszcze tu jestes !

 

odsłonięcie implantu

Ja mialem operacje 30 czerwca 2016 roku u dr Haszcza wlasnie.Mialem jedna wizyte w Lublinie w kwietniu i pozniej juz tylko Naleczow.Odpukac do dnia dzisiejszego nie mam problemow,chcialbym zeby tak zostalo.Jak poczytalem na poczatku gdzie jechac i jakie opinie sa odnosnie dr Haszcza wiedzilem ze nigdzie indziej nie jade.Polecam w ciemno

odsłonięcie implantu

Witam jestem po operacji w  Lublinie u dr. Chaszcza. Jak narazie ok. Za tydzień do kontroli. Napiszę puźniej co i jak :-) pozdrawiam 

odsłonięcie implantu

Mam pytanie gdzie umawiales sie do Dr Haszcza? Do Lublina do Luxmedu czy do Naleczowa? Jak długo czekales na wizyte?

odsłonięcie implantu

I czy operacja na NZF czy placiles?

odsłonięcie implantu

Witam troszkę minęło od zabiegu miałem w tym czasie 3 zabiegi teraz jestem po 3 zabiegu jak narazie ok. Ale czas pokaże co będzie dalej. Cały czas się odsłania w tym samym miejccu. Teraz miałem wszywaną błonę owodniową czy jakoś tam :-). Przypuszczam że jeśli teraz znów się odsłon to pewnie będzie wymiana implantu tak mówił przed 2 zabiegiem że bierze to pod uwagę. Do Lublina do dr. Haszcza trzeba skierowanie do poradni i powiedzieć że doktora Haszcza lub na skierowanie napisze lekarz okulista prowadzący co dolega żeby się nie czepiał. Wrzucam zdjęcia jak wyglądało oko przed i po.  Napiszę znów za jakiś czas jak się sprawa potoczyło z okiem. Pozdrawiam 

odsłonięcie implantu

Nie mogę dodać zdjęć do galerii jak to zrobić  wie ktoś może?. Co chcę dodać zdjęcie to pisze wysyła formularz i pusta strona się pojawia :-( 

Re: odsłonięcie implantu

@adix34

Poprawione, błąd pojawił się po przenosinach na nowy serwer. Teraz powinno być ok.

odsłonięcie implantu

A ja polecam w tych sprawach klinikę Prof. Szaflika w W-wie. Trzy lata temu miałem robioną tam enukleację. Wszystko obyło się bez żadnych komplikacji. Jestem b. zadowolony z przebiegu i efektów. Zabieg był wykonany na NFZ - bezpłatnie w klinice przy Sierakowskiego 13. Opieka pooperacyjna i  zabieg bez zarzutu!

Jestem przekonany, że w przypadku komplikacji nie został bym sam ze swoim problemem i nie bym był "dojony" z kasy jak pacjenci leczący się w Katowicach.

 Operowała mnie i była lekarzem prowadzącym Dr. Magdalena Korwin. Bardzo dobry fachowiec i niezwykle miła osoba. Super lekarz.

Jej troska i opieka przed i po zabiegu pozwoliły mi jakoś przetrwać ten trudny czas.

  Po kilku miesiącach od enukleacji zrobiła też  Pani Doktor "porządek" że zwisającą powieką w drugim oku i wreszcie  po wielu latach od wypadku ludzie przestali bezmyślnie gapić się w moje oczy, a ja nie uciekam już swoim wzrokiem od rozmówcy. Mogę spokojnie spojrzeć ludziom w twarz i wiem, że nie wzbudzę tym niezdrowej sensacji...

O czym piszę, to każdy jednooczny doskonale wie.

 

 

Re: odsłonięcie implantu


adix34:
Witam troszkę minęło od zabiegu miałem w tym czasie 3 zabiegi teraz jestem po 3 zabiegu jak narazie ok. Ale czas pokaże co będzie dalej. Cały czas się odsłania w tym samym miejccu. Teraz miałem wszywaną błonę owodniową czy jakoś tam :-). Przypuszczam że jeśli teraz znów się odsłon to pewnie będzie wymiana implantu tak mówił przed 2 zabiegiem że bierze to pod uwagę. Do Lublina do dr. Haszcza trzeba skierowanie do poradni i powiedzieć że doktora Haszcza lub na skierowanie napisze lekarz okulista prowadzący co dolega żeby się nie czepiał. Wrzucam zdjęcia jak wyglądało oko przed i po.  Napiszę znów za jakiś czas jak się sprawa potoczyło z okiem. Pozdrawiam 

 

 Cześć Adix, jak potoczyła się Twoja historia z implantem? Jestem 3 tyg po operacji i j7z po pierwszym szyciu, spowodowanym odsłonięciem implantu. Niestety znow sie odslania :(

odsłonięcie implantu

Witam.ma ktos namiaru na Agula szczecin ? Po implantacji tluszczu w niemczech? Czy za stary juz temat.