MENU

Forum - Pytanie o hotel

Pytanie o hotel

Pytanie o hotel

Czesc mam pytanko czy znacie moze jakis tani hotelik w okolicach kliniki w katowicach wiem ze pisaliscie o ul. Ziołowej dzwonilam tam cena za osobe wzrosla juz do 75zl moze znacie cos tanszego??

Pytanie o hotel

Madziu, jak ja byłam rok temu to było 45 zł. W tamtych okolicach to i tak za te 75 zł chyba najtaniej. Poza tym zapytaj doktora Jaworskiego, wiem , że nocleg w klinice kosztował 50 zł, pytanie tylko czy możliwość będzie.

 

Pytanie o hotel

Dziekuje ci za informacje. Na  dobe kiedy on bedzie w szpitalu moge zostac juz gadalam, tylko my jestesmy tam juz w niedziele zeby prosto z trasy na operacje nie jechac. Nie bede juz szukac tylko zadzwonie na to Ziołowa i zarezerwuje. dziekuje za pomoc..:)

Re: Pytanie o hotel


Madzia155:
Dziekuje ci za informacje. Na dobe kiedy on bedzie w szpitalu moge zostac juz gadalam, tylko my jestesmy tam juz w niedziele zeby prosto z trasy na operacje nie jechac. Nie bede juz szukac tylko zadzwonie na to Ziołowa i zarezerwuje. dziekuje za pomoc..:)

 

 Z tą pewnością zostania jako osoba towarzysząca bym uważała, bo my też mieliśmy mieć jednoosobowe pokoje, potem okazało się, że są trójki, w zalezności od ilości pacjentów mogła też zostawać rodzina. Upewnij się jeszcze u doktora i przypomnij mu o tym.

Pytanie o hotel

Tak moze zostac osoba towarzyszaca z tym ze musi zaplacic bodajrze 50 zl.Zapytaj  Asiulki bo jej mama placila jak dobrze pamietam.Mi tez J mowil ze pokoje jedynki a jak pojechalam to sie okazalo inaczej.Mialo dobe sie lezec i tez bylo inaczej.Szkoda  gadac.Dobrze ze mam siostre w Katowciach to bylo sie gdzie zatrzymac bo nie wyobrazalam sobie drogi po zabiegach i do dzis sobie nie wyobrazam!!!!!!!!

Pytanie o hotel

Dzwonilam tam i ta babka co zapisuje zapewnila mnie ze mam lozko przy nim i musze 50zl zaplacic. Licze ze tak bedzie?? a jak to tam wyglada??

Pytanie o hotel

Tak Martka ma racje ..była zemna mama i płaciła 50zł do tego dostała sniadanie, co było dlamnie szokiem...wiec mam mile wspomienia co do pobytu w klinice.

Pytanie o hotel

Aha no to super:) dziekuje za informacje odezwe sie jak juz bedzie po i jaki bedzie efekt:)