MENU

Forum - Pytanie o dojazd do pracowni protetycznej w Krakowie.

Pytanie o dojazd do pracowni protetycznej w Krakowie.

Pytanie o dojazd do pracowni protetycznej w Krakowie.

Witam, ktoś kiedyś pisał jak dotrzeć do pracowni protetycznej w Krakowie, jakimi tramwajami sie poruszac. Nie mogę nigdzie tego na forum znaleść. Czy ktoś posłuży mi pomocą?

 

Pytanie o dojazd do pracowni protetycznej w Krakowie.

teraz pracownia została przenieśiona na ul.Sw.Kingi  to jest ulicę wcześniej.

Pytanie o dojazd do pracowni protetycznej w Krakowie.

hejka...byłam niedawno w Krakowie i faktycznie pracownia znajduje sie teraz na ul. św. Kingi....Dojazd tramwajem to nr 34 w kierunku Kurdwanów, tym jechałam i wysiadłam na ul. poczta polska....na lewo znajduje sie ulica sw.KIngi łatwo tam trafic.Z tego co wiem mozna dojechac również tramwajem 13,24,9.

Re: Pytanie o dojazd do pracowni protetycznej w Krakowie.


stokrotka:

Witam, ktoś kiedyś pisał jak dotrzeć do pracowni protetycznej w Krakowie, jakimi tramwajami sie poruszac. Nie mogę nigdzie tego na forum znaleść. Czy ktoś posłuży mi pomocą?

 

 

 Stokrotko zmieniasz epiprotezę na szklaną? Coś nie tak z Twoja akrylową?

Pytanie o dojazd do pracowni protetycznej w Krakowie.

Witam Kornelio:) Zmieniam epi na szklaną, ponieważ szklana nie powoduje reakcji alergicznych, a po zatym moja epi akrylowa jest juz dosyc stara wiec wymieniam na ta szklana. W srode mam wizyte, zobaczymy co zdziałają panowie z Krakowa....

Pozdrawiam serdecznie:)

 

Pytanie o dojazd do pracowni protetycznej w Krakowie.

Nie rozumiem, nosiłaś tę samą epiprotezę, którą nosiłaś przedtem? Czy jak?

Osobiście nie wierzę w te alergie. Wierzę, że mogą powstawać mikrootworki, w których gromadzą się nieczystości - wystarczy raz na jakiś czas pojechać i przepolerować protezkę .

U mnie szklana nie zda egzaminu :( Właśnie kilka dni temu stłukłam szklany konformer, musiałabym mieć kilkanaście epiprotez ze szkła, by czuć się pewnie :) 

Pytanie o dojazd do pracowni protetycznej w Krakowie.

Ja mam starą proteze ale przerobioną przez Dr Wieremczuka w epiproteze. Dostałam teraz dofinansowanie do nowej wiec z tego zkorzystam. Kiedys tez mialam szklaną jako małe dziecko nic mi sie z nia nie stalo wiec teraz tez mysle ze nic mi sie nie stanie.

Re: Pytanie o dojazd do pracowni protetycznej w Krakowie.


stokrotka:
Ja mam starą proteze ale przerobioną przez Dr Wieremczuka w epiproteze. Dostałam teraz dofinansowanie do nowej wiec z tego zkorzystam. Kiedys tez mialam szklaną jako małe dziecko nic mi sie z nia nie stalo wiec teraz tez mysle ze nic mi sie nie stanie.

 

 A to taka epiproteza to jest właściwie nowa. Ma nową powłokę i w zasadzie jest wykorzystana tylko jej najważniejsza część.