MENU

Forum - Kto wie?

Kto wie?

Kto wie?

Drodzy forumowicze czy ktokolwiek z Was slyszal o jakiejs fundacji itp., ktora pryjmuje, zbiera pod swoim adresem "stare" nie uzywane juz okulary, protezy oczne .  Bardzo dawno temu czytalam ze zbierane sa takie rzeczy do krajow Trzeciego Świata.

Kto wie?

 Roniu , poczytaj sobie TUTAJ

 

 

Kto wie?

U mojej córki w szkole katecheta zbiera takie właśnie okulary, niewiem jak jest ich dalsza droga ale pewnie przekazuje je do jakiejś organizacji. Może popytaj wśród znajomych czy u kogoś w szkole nie są organizowane takie zbiórki. 

Re: Kto wie?


KKornelia:

 Roniu , poczytaj sobie TUTAJ

 

Kornelia  dziekuje za podpowiedz i jestem pod wrazeniem posiadanych wiadomosci.  W najblizszym czasie skontaktuje sie z  podanymi osobami i mysle, ze moje 2 pary okularow i szkla wyciagniete ze starych oprawek i stara za mala epi z Krakowa komus sie przydadza na Czarnym Ladzie.  Pozdrawiam !    Róża

 

 

Kto wie?

Niestety zbyt wczesny entuzjazm z mojej strony.  Taka akcja zbierania okularow odbyla sie dawno temu i podane n-ry tel. juz sa nie aktualne. A szkoda!

Kto wie?

Moi drodzy zapytam stosownie do tematu watku kto wie   czy we wniosku na paszport  w rysopisie obok wzrostu, koloru oczu trzeba w naszym przypadku tj. w moim  w szczegolnosci   podac do wiadomosci , ze jedno oko to proteza?   Jak to jest, jak tam w Waszych paszportach kto wie, kto ma taka sytuacje?    Juz mam schize, bo nie wiem jakie zdjecie jutro odbiore do paszportu gdzie moja epi bedzie patrzyc. Zaplacilam 15 zl szkoda mi bedzie powtarzac tym bardziej, ze nigdy nie bede pewna  w ktora strone sie  "ona "  czy 'ono" ustawi.  Dobre nie?

Kto wie?

roniu, z tego co wiem, to nie musisz nic takiego pisać. Ja niczego nie pisałam, a co do zdjęć, to pewnie zrobili ze 2-3 ujęcia, to sobie wybierzesz lepsze.

Kto wie?

Kornelia dzieki za podpowiedz.  Faktycznie jest kilka ujec zdjec Naet moja epi sie ladnie ustawila do zdjecia tylko widac bez okularow ze lewe jest troche wieksze.    moze sie zadna pani urzedniczka nie przyczepi.  Zobaczymy!