MENU

Forum - Jestem nowa i szukam pomocy

Jestem nowa i szukam pomocy

Jestem nowa i szukam pomocy

Wtiam,

szukam kogoś kto jest po zabiegu usunięcia  oka wraz z powiekami.  Interesuje mnie jaką protezę można zrobić i gdzie. Może ktoś ma jakieś doświadczenia albo informacje na ten temat. Może być w kraju jak i za granicą. Szukam kontaktu, informacji i dobrej rady.

pozdrawiam:) 

Jestem nowa i szukam pomocy

Witaj  Mloda!   Akurat mam znajoma z dokladnie takim samym problemem tj galka usunieta razem z powiekami. U niej to byl czerniak. Kupe lat temu to bylo i od zawsze ma proteze z namiastka powiek wykonywana w Lodzi.  Adres masz w temacie pracownie protetyczne.  Pozdrawki!!

Jestem nowa i szukam pomocy

dziękuje bardzo:) a możesz mi jeszcze powiedzieć czy ładnie mu to zrobili?? Bo ja się o efekt martwię...

Jestem nowa i szukam pomocy

Hej ja skolei łodzi nie polecam przynajmniej w moim przypadku nie zrobili dobrej roboty za to mogę polecic Ci panią z Czech konketnie z Brna proteza kosztuje  jakieś 350 zł ale robi Ci ją Pani w miłej atmosferze i w jeden dzień nie tak jak w łodzi najpierw odcisk(wycisk) następny tydzień proteza !

Jestem nowa i szukam pomocy

A masz może jakieś namiary na tą Panią z Czech? Albo jak ją znaleźć... Była bym bardzo wdzięczna:)

Re: Jestem nowa i szukam pomocy


mloda:
dziękuje bardzo:) a możesz mi jeszcze powiedzieć czy ładnie mu to zrobili?? Bo ja się o efekt martwię...

 

U mojej znajomej kolor powiek znacznie odbiega od koloru skory  . To starsza osoba w okularach fotochromowych zawsze.  Kiedy tylko moze to wyciaga proteze i w oczodole umieszcza kulke z waty.  Chyba kolega ma namiary na lepsza protezke.  Pozdrawiam!   Cokolwiek sie wydarzylo w zwiazku z Twoim okiem , zycze Ci dalszego zdrowia.  Napewno z poczatku nie bedzie latwo, ale jakos trzeba z tym funkcjonowac.  pozdrawiam!!

Jestem nowa i szukam pomocy

mam ale nie wiem jak z tą powieką (czy również ją robią)ale możesz napisac albo po polsku tylko zrozumiale albo po angielsku jitkakli@volny.cz co do telefonu to muszę znaleśc!pozdawiam Kamil

 ps.

byłem tam w tym roku(09/01/2009) możesz się na mnie powołac

do listu możesz dołączyc fotkę z pytaniem co z powieką?

Pozwodzenia!

Jestem nowa i szukam pomocy

Jacy wy jesteście kochani, że chcecie pomóc:) Będę pisać i się dowiadywać. Co do Łodzi miałam tam robioną protezke jako dziecko. No i była właśnie przy okularach.... A ja wolała bym bez o ile by się dało. No ale zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Może napisze ktoś jeszze z takim przypadkiem jak ja i doradzi coś jeszcze. Ale i tak bardzo dziękuje za odpowiedz na mój post:)

Jestem nowa i szukam pomocy

Spoko :)pozdrowienia od starszego Pirata;)

Jestem nowa i szukam pomocy

Wzajemnie :)