MENU

Forum - epi-pytanka dot. pielęgnacji

epi-pytanka dot. pielęgnacji

epi-pytanka dot. pielęgnacji

witam serdecznie, bardzo się cieszę, że znalazlam to forum:)

jestem osobą jednooczną od zawsze, noszę epiprotezę. mam kilka pytań:

1. gdzie warto zrobić nową epi?

tą która mam teraz noszę od 10 lat (wiem, wiem, zdecydowanie za długo); ale jest tak idealnie dobrana:) tylko niestety mocno zużyta:( byłam w łodzi 3 lata temu i kolor zrobili extra ale niestety nie da się jej nosic (uwiera:( ;kilka lat temu tez bylam  na konwiktorskiej i tam pan mi "namalował" ale wyszło tragicznie (cos jak Marlin Manson;); teraz przejrzałam posty i pan z konwiktorskiej jest b.polecany....takze nie wiem, czy p. Andrzej czy p.Walenda....doradzcie proszę...dodam tylko, że mam bardzo nietypowy kolor :( (brązowo-zielone)

2. czy uzywacie kropli do nawilżenia oka?

ja mam dosc często problem b.suchego oka, szczegolnie wieczorem...czy mozna coś wkroplić, a co nie zniszczy epi?

 

będę niezmiernie wdzięczna za Wasze rady

pozdrawiam z 3Miasta;)
mag2004

epi-pytanka dot. pielęgnacji

Witaj,Osobiście nie nosze epi, ale dużo czytałem bo jestem nią bardzo zainteresowany.
 

1. gdzie warto zrobić nową epi?

Podobno najlepsze wyrabia Doktor Roman Szpytma

http://www.vision.tutto.com.pl/

 

2. czy uzywacie kropli do nawilżenia oka?

nie wiem jak przy epi ale przy soczewkach kosmetycznych ze źrenicą można używać. Stosowalem wiele rodzajów kropli ale na mnie działały najkorzystniej Hyabak  Pozdrawiam gorąco

epi-pytanka dot. pielęgnacji

wielkie dzieki za odzew:)

zaraz zerknę na linka, ktorego podałes...rozważam tez wizytę u p.Andrzeja w W-wie...

pozdrawiam serdecznie:)

epi-pytanka dot. pielęgnacji

hej:)bylam na stronce; ale oni robią szklane, a ja chcę akrylowe (nie wiem czy to akryl w sumie, ale nie szkło:); taką mam od zawsze i jest ok; szklana niestety moze się potłuc....

pozdrawiam:) 

Re: epi-pytanka dot. pielęgnacji


mag2004:

hej:)bylam na stronce; ale oni robią szklane, a ja chcę akrylowe (nie wiem czy to akryl w sumie, ale nie szkło:); taką mam od zawsze i jest ok; szklana niestety moze się potłuc....

pozdrawiam:) 

 

 no fakt szklo sie moze potluc ale podobno szklane wygladaja ładniej :)

jestem umówiony na 30 lipca do krakowa do dr. Szpytmy i sie dowiem wszystkiego :)