MENU

Forum - Konwiktorska czy Modzelewskiego?

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

W najbliższym czasie planuję wymianę protezy.Ta obecna z ul.Modzelewskiego nie wydaje mi się idealna,dużo dobrego słyszałem o Kowiktorskiej(pracowni),podobno to kontynuacja p.Iwanko z ul.Gagarina-pisze o Warszawie oczywiście.Proteza p.iwanko była super ,wytrzymała 23 lata Proszę oradę

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

witaj:)

podpinam się pod wątek;) mam ten sam dylemat ... co do Konwiktorskiej, to rzeczywiscie, p. Andrzej jest chyba bratankiem czy siostrzeńcem p. Iwanko (którego wspominam rewelacyjnie!!); 

pozdrawiam :)

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

jeszcze jedno:) ja równiez mam protezę od p.Iwanko (epi), moja ma ponad 10 lat i dobrana jest idealnie; jednak widać, że jakość juz nie ta...liczę, że p.Andrzej przejął talent od stryja;)

pzdr...

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

Moja  od Pana Iwanko sprawuje sie doskonale już 17-cie lat.Ale czy Pan Andrzej z Konwiktorskiej, to ta sama rączka?Wkrótce wybieram się do Warszawy- powiem coś po wymianie.

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

witam, wlasnie zapisałam się do p. Andrzeja na 14.07, dam znać jak bylo:) pozdrawiam

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

Za dwa miesiące będę wymieniał protezę u p.Walendy z ul.Modzelewskiego.Może ktoś ma nowe doświadczenia od p.Walendy lub p.Andrzeja z Konwiktorskiej.

Pozdrawiam

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

Hej !!!

Moją protezę robiłam ładne parę lat temu u p. Walendy. Ładnie dobrana do zdrowego oka więc mogę go polecić. 

Pozdrawiam

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

Ja dwie pierwsze protezy miałam robione u pana Walendy, byłam z nich średnio zadowolona więc w zeszłym roku dla odmiany wybrałam się na Konwiktorską. Jak dla mnie pan Andrzej to człowiek genialny. Ładnie dobrał kolor do zdrowego oka (a u mnie zawsze jest z tym problem) doradził, uspokoił.

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

witam serdecznie,ja tez od pana Iwanki mialem proteze nosilem ja 18 lat,po czym nastapila zmiana ktora dokonalem na Konwiktorskiej,jak dlamnie dramat,dosyc ze podroz wyniosla mnie 6 godzin,to w pracowni spedzilem kolejne 6 godz,bo pan przerabial ja na rozne sposoby,co chwile przymiarki a efekt koncowy dramatyczny.nie dobrane kolory,i ksztalt protezy nie pasowal do konca w oczodole.nie polecam naprawde tej pracowni.

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

a z jakich materiałów robią te epiprotezy w tych pracowniach?

 

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

Po operacji byłam u p. Walendy.

na chybił trafił wybrał mi protezę bez porządnego oszlifowania. Dramat i ból. Bardzo się zraziłam. Póżniej jednak rodzina namówiła mnie na wizytę na Gagarina. W pracowni był niezwykły nieporządek, wanna chyba nie myta od lat, ale sama proteza wybrana dobrze. Bardzo nieduża o ładnym odwzorowaniu barw. Mimo metody- bez odlewu oka nosiłam ją i byłam zadowolona. Następnie udałam się o Łodzi, którą poleca. Robią tam odlew i dopiero potem z niej dobraną protezę. Kolor nie jest może idealny, ale też bez dramatu. Mają tendencje do robienia trochę za dużych protez, ale można się dogadać.

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

Czy ma.ktos numer do p. Andrzeja??? Chciałabym się umówić na epi.

Konwiktorska czy Modzelewskiego?

Karolina,nr masz w zakładce protezownie,trzeba zadzwonić i się umówić od wt do pt.Ewentualnie google Ci wyszuka pracownię,strony nie ma.Ja robiłam u p.Walendy na Modzelewskiego i jestem zadowolona zobacz fotę. Dopasował mi nieźle.Na początku miałam mieszane uczucia,ale jest ok.I tak sobie zrobię szklaną ale później.Pozdrawiam Ela