MENU

Forum - gdzie wykonac operację

« poprzednie   | 1 | 2 |  

gdzie wykonac operację

gdzie wykonac operację

Cześć,

chciałbym zapytać, gdzie najlepiej jest wykonać operację usunięcia chorej gałki ocznej z wszczepieniem ruchomej protezy? Słyszalem wiele dobrego o szpitalu w Lublinie... A czy w Warszawie wykonują tego typu zabiegi?

Za wszelkie udzielone informacje z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam gorąco :) 

gdzie wykonac operację

Tylko Lublin. Ew. Niemcy, Essen.

gdzie wykonac operację

Cześć,

czy może ktoś z Was dysponuje numerem do dra Haszcza w Lublinie (czy to ten lekarz wykonuje te operacje czy inny?) lub Jego adresem mailowym, chciałbym umowić się z Nim na badanie. Niektórzy podają taką informację, że dr Haszcz przyjmuje w Nałęczowie a nie w Lublinie - czy to prawda?

Pozdrawiam i dziekuje za potencjalne odpowiedzi :)

gdzie wykonac operację

witam ja bede miala operacje w srode bedzie mnie operowal dr Haszcz tzn operacje usuniecia galki i wszczepienie implantu bede operowana w lublinie na ul chmielnej wiec dr przyjmuje tez w lublinie a to nr tel do dr Haszca 501-713-031  pozdrawiam

gdzie wykonac operację

jeszcze chcialam dodac ze za operacje ani implant nic nie place

gdzie wykonac operację

Asiula tak sie zastanawialam co z Toba bo juz kiedys pisalas ze bedziesz miala usuniete oko(tak ino przelecialam forum)myslalam ze juz jestes po.Powodzenia Ci zycze.

gdzie wykonac operację

tak martka mialam miec operacje 3 czerwca ale pojechalam okolo 11 rano z wlasnej glupoty mialam przelozony termin poniewaz tam trzeba sie zglaszac rano tzn kolo 8 wiec we wtorek ide do szpitala a w srode mam operacje pozdrowienia

gdzie wykonac operację

asiula1983-24 dziękuję za odpowiedź i oczywiście trzymam mocno kciuki za powodzenie Twojego zabiegu. Napisz jak juz będziesz po. Pozdrawiam gorąco :)

gdzie wykonac operację

no tego bym sie w zyciu nie spodziewala czekalam kupe czasu na operacje pojechalam rano do szpitala na oddzial mnie przyjeli badania zrobili jutro mialam miec wszczepiony implant a tu buuuuuu okazalo sie ze nie maja dla mnie impantu bioceramicznego matko kupa stresu nerwow i gowno nie mam pojecia kiedy bede miala operacje musze czekac na implant:((((((((((((((((

gdzie wykonac operację

Jak to nie ma implantu?Wcale nie maja czy poprostu musisz mniec jakis rozmiar?

Ps milo bylo Cie poznac :-)

gdzie wykonac operację

mi rownierz martka bardzo milo fajna z ciebie kobitka:)nie mieli wcale bioceramicznych tylko jakies sylikonowe i mi dr powiedzial ze z sylikonowym bedzie duzo gorszy efekt niz z bioceramicznym wiec czekam az im przyjda podobno pismo o te bioceramiczne poszlo w marcu wiec mam nadzieje ze sie dlugo nie naczekam pozdrawiam

gdzie wykonac operację

Obys nie musiala czekac tyle co ja :-)

Zycze cierpliwości

Pozdrawiam

gdzie wykonac operację

Czy wie ktos może, czy oprócz Lublina tego typu zabiegi (usunięcie gałki ocznej z wszczepieniem implantu z epiprotezą) - wykonuja także w Bydgoszczy lub Warszawie?

 

gdzie wykonac operację

Ja mialem w poznaniu w szpitalu klinicznym im. Przemienienia Panskiego jak narazie to jestem zadowolony

gdzie wykonac operację

Cześć Damian,

oczywiście z Torunia mam bliżej do Poznania, niż do Lublina. Chciałbym sie jeszcze dowiedzieć - czy zabiegi w Poznaniu sa platne i kto dokładnioe je wykonuje? Czy implant wszczepiony w Poznaniu, daje efekt ruchomości epiporotezy?

Dzięki za odpowiedź :)

gdzie wykonac operację

Ja za wszczepienie implantu i za operacje nic nie placilem proteza jest ruchoma ale nie tak jak zdrowe oko a pani dr ktora mnie operowala nie pamietam jak sie nazywala ale postaram sie dowiedziec jak najszybciej ale jak dobrze pamietam to Kirschtein czy jakos tak napewno niemieckie nazwisko

gdzie wykonac operację

Cześć,

zdecydowałem sie na operację w Lublinie - 20 sierpnia mam wizytę konsultacyjną właśnie u dr Haszcza. W Poznaniu, jak sie dpowiedzialem aktualnie nie wykonują tego typu zabiegów.

Pozdrawiam wszystkich wakacyjnie:)

Re: gdzie wykonac operację


Damian:
Ja za wszczepienie implantu i za operacje nic nie placilem proteza jest ruchoma ale nie tak jak zdrowe oko a pani dr ktora mnie operowala nie pamietam jak sie nazywala ale postaram sie dowiedziec jak najszybciej ale jak dobrze pamietam to Kirschtein czy jakos tak napewno niemieckie nazwisko

 

 Damian, kiedy miałeś wykonany ten zabieg? Płaciłeś coś? Jak rozumiem była to implantacja pierwotna?

gdzie wykonac operację

3 lata temu mialem tam zabieg mialem wtedy 16 lat i to byla implantacja pierwotna

gdzie wykonac operację

Darras82 ja tez bede miala w LUBLINIE operacje ale obecnie tam nie maja implantow bioceramicznych  bo ja sama czekam wlasnie na implant napisz po wizycie u Haszcza co ci powiedzial na temat implantu oki???? pozdrawiam

gdzie wykonac operację

Darras 82 jezeli moge wiedziec to czemu chcesz usuąc oczko?bo widze ze masz normalny ksztalt gaki a ja mam zanikowa i dlatego usuwam??a nie wolalbys soczewki?

gdzie wykonac operację

Darras 82 jezeli moge wiedziec to czemu chcesz usuąc oczko?bo widze ze masz normalny ksztalt gaki a ja mam zanikowa i dlatego usuwam ,a nie wolalbys soczewki?

gdzie wykonac operację

Tak wiem, że w Lublinie nie maja obecnie implantów bioceramicznych - trzeba na nie czekać kilka miesięcy (trzy, cztery). Co do decyzji usunięcia gałki ocznej - nie mam wyboru, oko wygląda okropnie: zaćma pourazowa, "zezowanie" w lewą stronę, przekrwiona białkówka itp. Jest to jak sadzę jedyne wyjście - ale ostateczna decyzje podejmę po konsultacji z doktorem Haszczem.

gdzie wykonac operację

tak ci powiedzieli ze trzeba czekac na implant 2 lub 3 miesiace???o matko to sobie poczekam i Haszcz kazal dzwonic do niego i sie pytac a kiedy z nim rozmawiales?? to moze sie juz dowiedzial ze akurat tyle czasu zajmie sprowadzenie tych implantow (ja myslalam ze to bedzie znacznie szybciej bo pismo o te implanty poszlo w marcu a tu muka)

gdzie wykonac operację

Asiulka ja dzwonilam przez pol roku co dwa tygodnie jak z zegarkiem w reku juz pod koniec jak tracilam nadzieje to sam sie odezwal

Jak Ci mowilam pomysl ze warto

gdzie wykonac operację

Cześć, z dr Haszczem rozmawiałem telefonicznie 3 sierpnia (numer podała mi Asiula1983-24) - wtedy powiedział mi o tym, że na implanty bioceramiczne należy w Lublinie poczekac te trzy, cztery miesiące. Jednak o wszystko dokładnie zapytam,wtedy gdy pojadę do dr Haszcza na spotkanie. Poinformuję Was potem o wszystkim :)

gdzie wykonac operację

Witam wszystkich, ja mam przełożoną operacje usunięcia oka na 6 października mam nadzieję że do tego czasu juz implanty będą, ale chyba zadzwonię wcześniej żeby nie jechać na darmo do Lublina.

Jak implantów dalej nie będzie to istnieje prawdopobobieństwo że jak przyjdą, to wszyscy spotkamy sie na oddziale:) Pozdrawiam serdecznie i życzę cierpliwości, a gdyby ktoś juz coś wiedzial o implantach to bardzo proszę o informację.

gdzie wykonac operację

aniaa 26 wiesz ja juz mialam dwa terminy pierwszy na 2 czerca, drogi na  27 lipca a teraz czeka mnie trzeci termin operacji tyle z tego zlego bylo by dobrego jak bysmy ty ja i  darass spodkali sie na jednym odziale  i razem bysmy przez to przeszli pozdrowienia

gdzie wykonac operację

Witam,

jestem po wizycie w Lublinie. W tamtejszej klinice, potwierdzono informację, że na implanty bioceramiczne, trzeba czekać jeszcze około trzy miesiące.

Pozdrawiam wszystkich :)

 

gdzie wykonac operację

Dzwoniłam wczoraj do kliniki, rozmawiałam z doktorem Haszczem powiedział, że implantów na razie nie ma i kazał dzwonić na izbę przyjęć i przesunąć termin przyjecia do kliniki. Dziś dzwoniłam i mam nowy termin na 9 grudnia mam nadzieje że tym razem juz nie bedzie żadnych przesunieć. Pozdrawiam wszystkich oczekujących :)

gdzie wykonac operację

ania26 mam dobra wiadomosc dzwonilam do dr Haszcza  i implanty mialy byc w tym tygodniu mam nadzieje ze bedea kazal mi dzwonic po wekendzie i jak juz beda to ustali mi termin operacji wiec jest szansa ze ta operacja czeka nas tuz tuz pozdrawiam

gdzie wykonac operację

Asiu bardzo dziekuję za informację i to w dodatku taka dobrą:) mam nadzieje że 9 grudnia będę już w klinice bez żadnych problemów. Ja z kolei dzwoniłam na początku listopada do kliniki i rozmawiałam z jedna pania doktor bo nie było dr. Haszcza i powiedziała mi że nie ma jeszcze implantów ale maja być w niedługim terminie, powiedziała mi też, że maja teraz jakiś problem z aparaturą do usypiania. Mam nadzieje że rozwiążą ten problem przed naszymi operacjami :) pozdrawiam serdecznie.

Re: gdzie wykonac operację


asiula1983-24:
ania26 mam dobra wiadomosc dzwonilam do dr Haszcza  i implanty mialy byc w tym tygodniu mam nadzieje ze bedea kazal mi dzwonic po wekendzie i jak juz beda to ustali mi termin operacji wiec jest szansa ze ta operacja czeka nas tuz tuz pozdrawiam

 

Cześć Asiu,

czy masz już może jakiekolwiek wieści na temat obecności/nieobecności implantów w klinice lubelskiej? Powiem Ci szczerze, że gorączkowo zastanawiam się nad tym, dlaczego od pół roku jeszcze nie ma tych wyczekiwanych przez nas "cacuszek".

 Pozdrawiam :)

Re: Re: gdzie wykonac operację


ddarass82:

asiula1983-24:
ania26 mam dobra wiadomosc dzwonilam do dr Haszcza i implanty mialy byc w tym tygodniu mam nadzieje ze bedea kazal mi dzwonic po wekendzie i jak juz beda to ustali mi termin operacji wiec jest szansa ze ta operacja czeka nas tuz tuz pozdrawiam

 

Cześć Asiu,

czy masz już może jakiekolwiek wieści na temat obecności/nieobecności implantów w klinice lubelskiej? Powiem Ci szczerze, że gorączkowo zastanawiam się nad tym, dlaczego od pół roku jeszcze nie ma tych wyczekiwanych przez nas "cacuszek".

Pozdrawiam :)

 Darku, ja myślę, że to chodzi o pieniądze, jest koniec roku, zazwyczaj w wielu instytucjach kończą się pieniądze.

 

gdzie wykonac operację

Tak mam informacje ja czesto dzwonie do dr Haszcza dzis z nim rozmawialam nie ma jeszcze tych implantow i powiedzial mi ze az mu glupio bo w tej firmie co sprowadza te implanty powiedzili im ze mialy juz byc ale przeciagnelo sie i juz 2 tyg czekaja na nie bede dzwonila do dr pod koniec tygodnia to moze jjuz beda pozdrawiam

Re: gdzie wykonac operację


Kornelia, Asia dzięki za odpowiedż :)

gdzie wykonac operację

Witam mam super wiadomosc w AM w Lublinie juz maja impleny dzis dzwonilam pozro

gdzie wykonac operację

Witajcie Asiu ja też wczoraj dzwoniłam i dostałam odpowiedż taka jak Ty :) ale dr Haszcz powiedział jeszcze że nie dla wszystkich starczy implantów, jest lista osób które beda miały wykonaną operację jako pierwsi, trzeba dzwonić i pytac czy się jest na liście. Pierwszeństwo maja osoby które już dłużej czekają na operację. Na szczęście ja jestem na liście i 10 grudnia mam mieć wykonana operację, z jednej strony bardzo sie cieszę ale z drugiej juz teraz się denerwuję. Pozdrawiam serdecznie Ania.

gdzie wykonac operację

mi dr haszcz powiedzial ze na bank sie zalapie bo ja juz bylam na odziale wiec nie  musze sie martwic mam nadzieje ze nie bedzie inaczej pozdrawiam

gdzie wykonac operację

mam sie zglosic do szpitala 17 grudnia a 18 mam operacje

gdzie wykonac operację

Ja polecam pana  Dr Piotr Jaworski z Katowic bardzo dobry specjalista.

gdzie wykonac operację

witajcie:) jutro jadę do Lublina w czwartek operacja. Trzymajcie kciuki bo ja się boję strasznie. Jednak mam nadzieję że tym razem juz nie bedzie żadnych przeszkód i zrobia mi tą operację, chcę to mieć już za sobą. Pozdrawiam serdecznie wszystkich oczekujących, odezwę się jak wrócę.

gdzie wykonac operację

trzymam kciuki powodzenia

gdzie wykonac operację

Maciek mam pytanko na zdjeciu wygladasz super nic nie widac a jezeli chodzi o ruchomosc epi na implancie to jaka jest?Macku odp prosze

Re: gdzie wykonac operację


aania26:
witajcie:) jutro jadę do Lublina w czwartek operacja. Trzymajcie kciuki bo ja się boję strasznie. Jednak mam nadzieję że tym razem juz nie bedzie żadnych przeszkód i zrobia mi tą operację, chcę to mieć już za sobą. Pozdrawiam serdecznie wszystkich oczekujących, odezwę się jak wrócę.

 

trzymam kciuki powodzenia

gdzie wykonac operację

Maciek mam pytanko na zdjeciu wygladasz super nic nie widac a jezeli chodzi o ruchomosc epi na implancie to jaka jest?Macku odp prosze

gdzie wykonac operację

Maciek mam pytanko na zdjeciu wygladasz super nic nie widac a jezeli chodzi o ruchomosc epi na implancie to jaka jest?Macku odp prosze

Re: gdzie wykonac operację

Asiulku... coś się rusza w sumie  jestem  zadowolony...

 mam wielu przyjaciół (także lekarzy), rodzinę (synowe dentystki )... wszyscy twierdzą, że wyglądam bardziej korzystniej...

dużo uśmiechów

 

 

 

 

 

Re: gdzie wykonac operację


asiula1983-24:
Maciek mam pytanko na zdjeciu wygladasz super nic nie widac a jezeli chodzi o ruchomosc epi na implancie to jaka jest?Macku odp prosze

 

Asiula dawno temu wspominalam tu gdzies, ze jak bylamw W-wie u Pana Andrzeja to on nagral na kamerke w moim aparacie krotki filmik abym mogla zobaczyc ruchliwosc epi -ja mam na wlasnym oku-i bylo calkiem nie zle.   Z tym bywa roznie czasami na zdjeciach napotykam zeza lekkiego rozbieznego ale to dlatego. ze moje chore oczko jest mocno obkurczone od zewnetrznej strony i moja epi tam wpada do tej dziury.  Implant wypelni oczodol na okraglo wiec powinno byc ok.  To chyba tez kwestia kondycji miesni.  Ale przeciez to wszystko jest do obgadania z lekarzem operantem.  Powodzenia i bedzie super zobaczysz !

gdzie wykonac operację

roniu Macku dziekuje za odpowiiedz w czwartek juz jade w piatek mam operacje troche sie boje ale mam nadzieje ze bedzie dobrze pozdowienia
« poprzednie   | 1 | 2 |