MENU

Forum - Proszę pomóżcie

Proszę pomóżcie

Proszę pomóżcie

Witam wszystkich.

pisze w imieniu mojego narzeczonego, który musiał poddać się operacji usunięcia oka chyba z 4 lata temu. Bardzo się załamał, gdy dowiedział się, że jedynym wyjściem jest operacja i usunięcie. Cały czas nosił protezę szklaną, która podczas porannej toalety zbiła się ;(. Szukając, gdzie można zrobić nową protezę napotkałam waszą stronę ;) i postanowiłam zarejestrować go...

Mieszkamy w Poznaniu, proszę o informację, czy może ktoś z was wie, czy jest tutaj jakiś dobry  specjalista, pracownie protetyczne. Czy gdzieś w poznaniu możemy zrobić dość szybko nową protezę? Albo gdzie najbliżej?

Czy wszystkie protezy są szklane?

Proszę pomóżcie

Warszawa P.A Wieremczuk (nie szklana)

Kraków (szklana)

Nr telefonow masz w "pracownie protetyczne"

Proszę pomóżcie

Dziękuję za informację..

Chyba się wybierzemy do Warszawy do dr Andrzeja - sporo dobrych słów na jego temat tutaj znalazłam. Ale czy ktoś może wie, czy zanim trafimy do warszawy to w poznaniu nigdzie nie można dostać protezy, bo ta którą teraz ma jest za mała i ciężko w niej normalnie funkcjonować ;(

Proszę pomóżcie

Hej, ja jestem z Poznania, niestety najbliżej po gotową ( ale też nie jest dopasowywana indywidualnie, pani ma gotowce, czasem uda się dobrze trafić, mnie się udało)  protezę jest do Bydgoszczy. I nawet nie wiem, czy ta Pani jeszcze tam te protezy dobiera.

W Poznaniu, póki co, cisza. Raz w roku pod Poznan przyjezdzają Ci Niemcy z krakowa i robią protezy, ale też szklane.

Póki co pozostaje Warszawa, albo doraźnie, Bydgoszcz.

Proszę pomóżcie

Ta w Bydgoszczy jak bylam to miala sporo tych protez byc moze cos dopasuje zanim przyjma Was w Warszawie.Teraz P.Andrzej idzie na urlop

  Ta przychodnia jest na Ulicy Gdańskiej poszukaj nr telefonu na Google

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

Proszę pomóżcie

Adres i dane są w naszych "Pracowniach" u góry :)