ostrzeżenie przed abonamentem telefonicznym 50%

Nie polecam skorzystania z tej ulgi 50 % abonamentu przy stopniu umiark.,i znacznym. Oczywiście się skusiłam i wziełam telefon w abonamencie 50 zł ,czyli mam do płacenia 25 zł za abonament i w tym jest 90 minut darmowych (3 esemesy to jedna minuta) ,   oczywiście w przemyśleniu ile dotychczas wydawałam na karty (jakieś 60 zł góra na miesiąc) nie mam dużo dzwonienia, więc powinnam się mieścić śmiało w tych 90 min ! na tyle co ja korzystam! a tutaj 3 miesiąc rachunek po jakieś 98 zł przychodzi ,czyli 90 min wykorzystałam i do tego wydzwoniłam jeszcze 70 zł -    jakaś paranoja!!!!!!!

 

Dzisiaj zwrociłam uwagę jak do lekarza dzwoniłam i miałam minutę tylko za polączenie Niewiem jak oni to liczą! Nie dziwię się że w tej firmie Telekom pracowniki popełniją masowo samobójstwa Banda oszustów!!!                                 bynajmniej nie polecam komuś jak nie ma dużo dzwonienia skorzystania z tej oferty zniżki w abonamencie Ja ten telefon wziełam w myśli że sie zmieszcze w tym abonamencie bo napewno powinnam a na dodatek po 70 zł kuuu..dopłacam!