MENU

Forum - problem z wydzieliną z oczodołu

problem z wydzieliną z oczodołu

problem z wydzieliną z oczodołu

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Wczoraj mój mąż u pana Andrzeja w Warszawie miał robioną nową protezę . Wszystko super wyszło pan Andrzej to prawdziwy artystaSuper tylko w czasie przymiarek doszło do podraznienia oczodołu i pojawiło się więcej wydzieliny.Prawdą jest również to że mój kochany mąż wymienił protezę dopiero po 14 latach co pewnie także przyczyniło się do tego stanu.  Dawniej stosował na ten problem Atecortin ale teraz nie mozna go dostać poradzcie co stosujecie w takiej sytuacji.   Pozdrawiam .

problem z wydzieliną z oczodołu

Mnie moja okulistka poleciła bardzo dobre krople, które są bez recepty, oraz w minimsach ( czyli w takich pojedynynczych malutkich plastikowych buteleczkach jak roztwór soli fizjologicznej), przez co są bardzo wygodne. Nazywa się to Sulfacetamidum Polpharma.

Radzę też po prostu oczodół płukać roztworem soli, tak na własną rękę chyba lepiej niczego nie stosować. Warto choćby wykonać telefon do okulisty. 

problem z wydzieliną z oczodołu

sól fizjologiczna do codziennego użytku to świętość

przy stanach zapalnych: sulfacetamidum 3% (na receptę)

podobno przy stanach zapalnych (na mnie nie działa) dobra jest jeszcze gentamycyna - również na receptę. pozdrawiam

 

problem z wydzieliną z oczodołu

Witam...mnie także okulistka zapisała GENTAMECYNĘ...pozdrawiam i zdrówka życzę...