MENU

Forum - Gdzie wykonuja protezy oka?

Gdzie wykonuja protezy oka?

Gdzie wykonują protezy oka?

Witam!

Bardzo proszę o pomoc. Znajome dziecko wskutek urazu nie widzi na jedno oczko, operacja odbyła się 8 miesięcy temu. Dziecko ma 7 lat. Gdzie szukać pomocy jeśli idzie o protezę, implant? Z tego co widzę, dziecko ma białe oczko. Bardzo chciałabym mu pomóc, zwłaszcza, że ma ciężkie warunki rodzinne. Do kogo się zwrócić?

 I jeszcze jedno czy temu chłopcu, jego rodzinie z powodu choroby dziecka nie przysługują jakieś pieniążki? Chcę im pomóc, rodziców trzeba trochę pokierować przy załatwianiu takich spraw? 

 Bardzo proszę o wszelkie informacje.

Gdzie wykonuja protezy oka?

Witam moge ci podac namiary tzn nr tel do lekarza ktory mi wszczepila implant  jezeli to dziecko ma swoje oko ale na nie nie widzi to z implantem nie bedzie problemu tzn takie operacje usuniecia galki i wszczepienia implantu sa refundowane w calosci  tylko ze ten lekarz operuje w Lublinie.Mi zostala przyznana renta tez widzialam tylko na jedno oko  trzeba by bylo zlozyc papiery do Zusu i to dziecko musialoby stanac na komisje napewno jakos da mu sie pomóc to jest nr do tego lekarza 501 713 031 Dr Haszcz

Gdzie wykonuja protezy oka?

Asiula, serdecznie dziękuję. Wierzę, że chłopcu uda się pomóc. Dziękuję

Gdzie wykonuja protezy oka?

CZEŚĆ!

NIE MAM DOŚWIADCZENIA W SPRAWIE IMPLANTU, PORUSZYĆ CHCIAŁAM TĄ DRUGĄ KWESTIĘ.

JAK JEST CIĘŻKA SYTUACJA MATERIALNA TO MOŻNA SIE ZWRÓCIĆ DO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ, TO , ŻADEN WSTYD, BO LICZY SIĘ ZDROWIE. ZAWSZE WARTO ZAPYTAĆ,

JA JESTEM BARDZO WRAŻLIWA JEŻELI CHODZI O DZIECI, BO SAMA MAM DWOJE I WIEM CO CZUJĄ RODZICE W TAKIEJ SYTUACJI.

ŚLĘ POZDROWIENIA

 

Gdzie wykonuja protezy oka?

Hm, ciekawa sprawa - to chyba dopiero drugi w Polsce ośrodek, w którym wykonywane są epiprotezy oka ze szkła.

Pawle, czy Ty jesteś posiadaczem epiprotezy wykonanej w Katowicach? Czy Twoim zdaniem jest ona dobrze dopasowana?

Z tego, co mi wiadomo - to w krakowski ośrodek  także współpracuje ze specjalistami z Niemiec - może nawet z tymi samymi?

Pozdrawiam

 

Re: Gdzie wykonuja protezy oka?


ddarass82:

Hm, ciekawa sprawa - to chyba dopiero drugi w Polsce ośrodek, w którym wykonywane są epiprotezy oka ze szkła.

Pawle, czy Ty jesteś posiadaczem epiprotezy wykonanej w Katowicach? Czy Twoim zdaniem jest ona dobrze dopasowana?

Z tego, co mi wiadomo - to w krakowski ośrodek  także współpracuje ze specjalistami z Niemiec - może nawet z tymi samymi?

Pozdrawiam

 

 

 Nie, to raczej jest reklama od doktora Jaworskiego.

Jako administrator przypominam, że nie jest to tablica reklamowa.  Profil i post zostanie usunięty. Od reklam są inne portale. Jeśli użytkownik chce zareklamować swoje usługi, powinien skontaktować się z administracją.

Opieramy się tutaj na opiniach pacjentów, więc jeśli ktoś skorzysta z usług Pana doktora & współpracowników, to ma prawo wyrazić na ten temat swoją opinię.

Gdzie wykonuja protezy oka?

No właśnie, od samego początku nabierałem podejrzeń, że to jest reklama - zdradzała to sam forma listu, gdzie podawano szczególowe informacje: adres, nr telefonu itp.

Pozdrawiam :)

Gdzie wykonuja protezy oka?

Moje osobiste odczucia wątpią, by patrzono tam na dobro pacjenta. Tam liczą się głównie pieniądze. Ale kto chce, to skorzysta i oceni sam.

Ja szczerze nie polecam dr Jaworskiego, natomiast okularzysta pewnie jest dobry w tym co robi - tylko szkoda , że tam :)

Gdzie wykonuja protezy oka?

Witam i proszę o pomoc.

Gdzie mogę wykonac proteze galki ocznej?

Dwa tygodnie temu usunieto mi galke oczna w Lublinie.Zabieg wykonany byl przez dr. Haszcza, po zabiegu mialem wizyte w przychodni w Lublinie, przy ul. Staszica. Lekarz na wykonanie protezy oka dal mi namiary do Warszawy oraz dokumenty na refundacje. Prosze o wskazowki gdzie moge te proteze jescze wykonac (oprocz Warszawy) i czy najpierw powinienem udac sie do funduszu zdrowia załatwic refundację i podjąc dalsze kroki.

Proszę o pomoc bo nigdy takich spraw nie załatwiałem ani nie mam znajomych, którzy mogli by mi pomóc w tej kwestii

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki