MENU

Forum - implant

implant

implant

Witam . Mam pytanie odnosnie implantu, za 3 tygodnie mam miec usunieta prawa  galke .

Czy mam mozliwosc wyboru implantu ?

Czy sa lepsze i gorsze, mysle tutaj o ruchu ?

Jakie wstawiane sa standardowo? 

Umowiony jestem w Krakowie.  

Staram sie wyczytac cos na forum ale chyba spadlo to na mnie jak grom i i nic do mnie nie dochodzi .Dziekuje. 

implant

Jesli w ramach NFZ to raczej nie mozesz sobie wybrac,jaki Ci wszczepia taki bedziesz mial.A pytales w ogole czy wszczepiaja implant po usunieciu oka?

implant

Witaj . Dzis wypisali mnie ze szpitala, mialem robione badania. W sumie bedac w Krakowie malo sie wypytalem ,zbzt duze cisnienie. Lekarz powiedzial ze bedzie sie ruszal wiec wnioskuje ze wszczepia mi implant. Pytanie tylko jaki , sa lepsze i gorsze?

Re: implant


martka26:
Jesli w ramach NFZ to raczej nie mozesz sobie wybrac,jaki Ci wszczepia taki bedziesz mial.A pytales w ogole czy wszczepiaja implant po usunieciu oka?
 
 
 Rozumiem, że implanty są refundowane, ale czy jesli dostane dofinasowanie ze środków PFRON i NFZ to bedzie on inny? Czy lekarz poinformuje mnie o mozliwości różnych implantów? 

 

 

Re: implant


martka26:
Jesli w ramach NFZ to raczej nie mozesz sobie wybrac,jaki Ci wszczepia taki bedziesz mial.A pytales w ogole czy wszczepiaja implant po usunieciu oka?
 
 
 Rozumiem, że implanty są refundowane, ale czy jesli dostane dofinasowanie ze środków PFRON i NFZ to bedzie on inny? Czy lekarz poinformuje mnie o mozliwości różnych implantów? 

 

 

implant

Prywatnie to mozesz sobie wybrac bo za to placisz

z tego co wiem to w Lublinie wszczepiaja jeden rodzaj implantu ,taki na ktory dostaja srodki z NFZ a NFZ za duzo nie nawali nie nie nie...