MENU

Forum - Nowa pracownia-polecam

Nowa pracownia-polecam

Nowa pracownia-polecam

Witam wszystich bardzo serdecznie jestem mamą 7 letniej Laury.Moja córka dziś  miała robioną protezę w nowej pracowni w Katowicach przy ul.Żwirki i Wigury w Ośrodku Chirurgii Oka dr.Jaworskiego.Pan dr.Jaworski zna bardzo dobrze problem wykonywania protez w naszym kraju dlatego współpracuje z niemieckim specjalistą. Pan Thorsten Meyer jest człowiekiem bardzo sympatycznym i profesjonalistą w swoim fachu.Gorąco polecam

Nowa pracownia-polecam

Dobrze wiedzieć Perskie oko  Dzięki za informację na przyszłość.

Nowa pracownia-polecam

Helo!

Mam pytanko czy Jaworski wykonuje takie epiprotezy jak w Krakowie?

Nowa pracownia-polecam

Tak wykonuje protezy szklane z taką różnicą,że wykonywane są na miejscu nie trzeba 2 razy jeżdzić,ale jak mówił asystent pana Thorstena,że akrylowe też robią.Pozdrawiam

Nowa pracownia-polecam

W marcu robiłem protezę w Krakowie (pierwszą po modelującej) nie byłem z niej zadowolony - z jej wykonania i wyglądu, z traktowania mnie jako osoby także, może jestem uprzedzony co do Niemców ale ten koleś był po prostu niedelikatny. Więcej już tam nie zawitam. W dodatku te odjechane terminy.

Na moje nieszczęście (głównie finansowe) proteza się zbiła. Jako że mój implant mimo kilku krotnego szlifowania, podcinania, zszywania nie zarósł jeszcze do końca chciałem aby obejrzał go Dr Jaworski i przy okazji połączyłem to z wykonaniem nowej protezy (dodatkowo nie byłem pewien czy kolejne szycie nic nie zmieni). Podobno szycie miało być płaskie i proteza mogła zostać wykonana. Niom i tak się stało. Obsługa o niebo lepsza, lepiej wygląda i jest lepiej wykonana od poprzedniej. Z osobą wykonującą można się porozumieć po angielsku i niemiecku, jeśli nie znasz języka wszystko tłumaczy asystent. 

 Jak na mój gust jeśli mieli by tylko podpisany kontrakt z NFZ mit Krakowa i szklanych protez można by obalić. 

Nowa pracownia-polecam

Ja z moją córką też miałam "przyjemnośc"spotkać się z lekarzem z Krakowa mam nadzieję,że dzięki współpracy doktora Jaworskiego z Panem Thorstenem Meyerem Kraków przestanie być monopolistą i przemyśli swoje zachowanie wobec swoich pacjentów ,którzy i tak są poszkodowani przez los i zastanowi się ,że dzięki nam i naszych najbliższych zarabia kasę.

Nowa pracownia-polecam

Witam wszystkich.

Slyszalalm duzo dobrego na temat praciowni w Katowcach dr. Jaworskiego czy ktos ma moze nr telefonu i jak tam dojechac. Sprawa bardzo pilna> 

Nowa pracownia-polecam

Ja również prosiłabym o numer telefonu i dokładny adres,Pozdrawiam

Nowa pracownia-polecam

Tu jest nr telefonu i mapka,od dworca glownego to jest kawalek 

 

 

 

http://www.znanylekarz.pl/8393/lens-med-p-jaworski/okulista/katowice