MENU

Forum - Usterka naprawiona

Usterka naprawiona

Usterka naprawiona

Wyczerpał się przydzielony limit w bazie danych, stąd problem z zamieszczaniem postów, zwiększyłem przydział, przepraszam za zwłokę i pozdrawiam

Usterka naprawiona

Dziekujemy :-)

Usterka naprawiona

Irek !Dziękujemy,tyle w Tobie człowieku dobroci,ale nie znam się więc śmiało pytam;czy zwiększenie limitu nie pociąga za sobą finansowe obciążenie Twojego budżetu?Proszę śmiało mi odpisać:)Pozdrawiam serdecznie.

Usterka naprawiona

To ja Wam odpowiem. Strona jednooczni org oraz forum znajduje się na wykupionym przez Irka miejscu, więc tak czy siak, to on ponosi za to opłaty. Ja już dawno byłam za małym składkowym przynajmniej raz do roku.

Co Wy na to?

Usterka naprawiona

a może w zamian za darmową reklamę;) na tym forum dla: 

NZOZ Protetyka Twarzy Łódź  
NZOZ Przychodnia "Gdańska" Bydgoszcz  
Ośrodek Okulistyczny Vision Perfekt Kraków  
Pracownia Protetyki Okulistycznej Jan Walenda Warszawa  
Pracownia Protez Oczu Andrzej Wieremczuk

uśmiechnąć się i poprosić o mały sponsoring:) może jakiś list podpisany przez forumowiczów... 

Usterka naprawiona

Oni sie nie reklamuja,to jest tylko informacja dla Nas gdzie mozemy wykonac protezy.Według mnie umieszczona przez moderatora forum

 

 .Jesli o mnie chodzi to nie widze problemu,moge sie dołożyc

Usterka naprawiona

Miło Kornelio ,że odpisałaś.Oczywiście ,że należy zwrócić Irkowi ,bo to bardzo dobry człowiek :)ja tam jestem gotowa do każdego wyzwania ,a już w szczególności to mnie zobowiązuje ,bo czuję się tu dobrze jak w rodzinie więc należy sfinalizować ,zeby było milej:)Pozdrawiam

Usterka naprawiona

Już kiedyś była dyskusja na ten temat, jak znam Irka, to będzie się migał, więc musimy coś wymyśleć.

Co do reklam, póki co, nie chcemy, by portal stał się komercyjny, ale kto wie, co będzie w przyszłości. Tak naprawdę to my sami uprawiamy tu reklamę, lu antyreklamę, więc faktycznie, miło byłoby, gdyby nas zainteresowani w jakiś sposób wsparli, niekoniecznie finansowo. Myślę tu o jakichś przydatnych informacjach, albo artykułach dotyczących jednooczności.

Co do portalu, cały czas jestem za dobrowolnymi składkami - bez przymusu - ile kto może.

Usterka naprawiona

Nie chodziło mi o taką reklamę co to wyskakuje i miga, ale przez to właśnie że nazwy pracowni sa zamieszczone na stronie i przez forumowiczów reklamowane i trafiaja do osob nie przypadkowych a najbardziej zainteresowanych.

Usterka naprawiona

Ja też chętnie się dołożę, obym nie musiała oglądać wyskakujących okienek z reklamami.

Usterka naprawiona

Ja też mogę się dołożyć.

Dobrze, że wszystko się wyjaśniło z tą usterką, bo już myślałem, że to z miom komputerem "coś nie tak".  

Pozdrawiam :)

Usterka naprawiona

Ja pomyslalam ze ludzie prze3stali sie chwilowo wypowiadac a dzis patrze a tu wszystko gra.  Prosimy o nr konta posypia sie przelewy z grzecznosciowymi sumami symboliczny 1% dla Irka.

Usterka naprawiona

Skopiowałam dane z tematu o zlocie, Irku, napisz czy Twoje konto nadal jest takie samo?

 

Dane do wpłaty : m bank 72 1140 2004 0000 3302 3068 8685

Ireneusz Różycki , ul. Leszczyńskiego 127
85-137 Bydgoszcz

Usterka naprawiona

hehehe ja tez pomyslalam ze cos z moim komp.nie tak ale za dlugo to trwalo,napisałam na nk do Irka czy mogłby to sprawdzic :-)  

Re: Usterka naprawiona


Kornelia:

Skopiowałam dane z tematu o zlocie, Irku, napisz czy Twoje konto nadal jest takie samo?

 

Dane do wpłaty : m bank 72 1140 2004 0000 3302 3068 8685

Ireneusz Różycki , ul. Leszczyńskiego 127
85-137 Bydgoszcz

 Kornelio.Dziękujemy za podanie konta .Mam nadzieję ,ze jest aktualne ,bo grzecznosciowo chcę dokonać wpłaty na konto Irka.

 

Usterka naprawiona

Poczekajmy na odpowiedz irka. Bo potem się jeszcze okaże, że pieniądze poszły w niebyt.

Usterka naprawiona

Ok:)Kornelio przepraszam ale możesz usunąć? Tak jakoś mi wyszło:)sorki