MENU

Forum - spotkanie ¦Lˇ¦K :)

« poprzednie   | 1 | 2 |  

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

spotkanie ¦LˇSK :)

Zauważyłam że na forum pojawia się coraz więcej osób z okolic ¦l±ska więc pomyslałam że może by tak zorganizować jakie¶ spotkanie?

Gdyby zaplanować z duużym wyprzedzeniem to wszystkei zainteresowane osoby mogłyby zarezerować sobie czas.

Co wy na to?

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

¶wietny pomysł :) jestem za jak najbardziej :)))

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Dobra opcja :) :D

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Doł±czam się do grona zainteresowanych:-)

Re: spotkanie ¦Lˇ¦K :)


wierra:

Doł±czam się do grona zainteresowanych:-)

 

również  się  doł±czam do spotkania  na  ¶l±sku

 

 

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

 

  Witam !!!!

 Jestem  bardzo  zainteresowana...mieszkam  w Chorzowie....Proponuje W.P.K Wojewódzki  Park  Kultury Katowice-Chorzów np>Pod Kapeluszem...znane miejsce  w Parku   w czerwcu...?  Co WY  na to...?mamy wspólny problem  można pogadać  przy kawce...lub piwku ..do wyboru    czekam  na  post  od WAS ..Pozdrowienia   dla wszstkich...

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Witam jak najbardziej jestem ZA,mozna by nawi±zać nowe znajomosci z osobami borykajacymi sie z tym samym problemem,ideę spotkania popieram i mam nadzieje ze dojdzie ono do skutku...poza tym pytanie :może jest kto¶ z okolic katowic,tychow,bierunia,ledzin czy tez oswiecimia??pozdrawiam!!!!

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Co s±dzicie o 12 lub 19 czerwca w Chorzowskim Parku obok kapelusza w godz. popołudniowych (dokładnie się jeszcze zgadamy). S±dzę że spotkanie było by bardzo miłe. Jestem ciekawa waszych odpowiedzi i czy termin Wam pasuję. Pozdrawiam

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

moim skromnym zdaniem lepiej spotkac sie na pare dni,a nie zeby ludzie przyjezdzali na pare godzin ;p

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

ja bym wolała 19....

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

 Witam może być 19 .czerwca ...bardzo się cieszę....poczekamy  na  pozostałych  chętnych  ze ¶l±ska i okolic...Pozdrowienia  czekam ....

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Ogromnie żałuję, że nie przyjadę.

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Witam powtarzam ze jestem jaknajbardziej za ,aczkolwiek s±dze ze najlepiej byloby spotkac sie w katowicach,to takie znaczace miasto ze kazdy mialby prosty dojazd....termin mnie osobiscie jaknajbardziej odpowiada choc widze ze jaknarazie mamy malo chetnych,mam nadzieje ze to sie zmieni pozdrawiam

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Zobaczymy. Możliwe że akurat wtedy będę w Katowicach.

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Chciałabym Was kochani spotkać, tylko ciężko tak ustalić jedne termin i miejsce. Ja bym od¶wieżyła sprawę zlotu... Niedługo wcale nie będę mogła Was spotkać, bo wyjeżdżam na stałe z Polski. Oczywi¶cie dalej będę tutaj z Wami, niestety pewnie już nie tak często, jak teraz.

Może kto¶ z Was, odpowiedzialna osoba, znaj±ca się choć trochę na forach i obsłudze www - chciałaby doł±czyć do redakcji? Zależałoby mi na osobie, która aktywnie uczestniczyłaby w życiu strony i forum- pisz±ca poprawnie po polsku.

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Kiedy wyjezdzasz?Jak sie maja sprawy z operacja?

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Z operacj± na razie nic nie wiadomo, nie ma implantów. My¶lę, że póki nic nie wiadomo, utrzymam ubezpieczenie w Polsce do końca roku ( będę musiała przyjezdżać), a je¶li nie, to zrobię operację w Anglii.

Wyjeżdzam pod koniec czerwca, natomiast przenoszę się na dobre z wszystkim w połowie sierpnia.

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Kornelio to trochę smutna wiadomo¶ć, będzie nam Ciebie brakowało :( Ale ja Ci życzę żeby wszystko się ułożyło Ci jak najlepiej. Ale zagl±daj do nas koniecznie jak najczę¶ciej!

Daj nam znać jak wygl±daj± sprawy operacji w Anglii, może kto¶ z nas się pokusi.

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

To rzeczywi¶cie smutna wiadomo¶ć MarszczÄ™ brew,

jednak najważniejsze jest to, żeby¶ była szczę¶liwa - i tego wła¶nie Ci życzę UĹ›miech

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Ale ja mam rodzinkę w Polsce, znajomych i przyjaciół! A będ±c w Anglii będę mogła wła¶nie przetrzeć tam dla Was szlaki, zorientować się jak tam stoi sprawa zabiegów, protez, może będę mogła komu¶ wysłać przepaski na oko. O tym my¶lę, a nie o tym, by uciekać :) Zamierzam tam prowadzić normalne życie, no i mieć internet. A że będę godzinkę lotu samolotem z Polski - nic nie szkodzi.

Darku, Vivian - dziękuję, muaaaah ( mam nadzieję, że Twoja dziewczyna Darku mi wybaczy  :D )

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

...Wracaj±c  do  mojej propozycji spotakania  ...przeczytałam  Wasze posty...jest kilka osób  z poza Sl±ska   to  proponuje  Katowice   -  przed  Teatrem Wyspiańskiego. tj.główne  centrum Katowic...kilka kroków  od  Dworca Kolejowego...każdy Was tam pokieruje bez  problemu  ...obok jest pełno  różnych  fajnych knajpek  gdzie  można  posiedzieć i pogadać   ...co   WY  na  to????Pozdrowienia

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Cze¶ć wszystkim,

Kornelio moja dziewczyna nie zagl±da na to forum, więc Dziewczęta - możecie mnie obdarowywać wirtualnymi całusami do woli UĹ›miech 

 

Pozdrawiam wszystkich sennie-słonecznie (uwielbiam te popołudnia pełne slońca)

Re: spotkanie ¦Lˇ¦K :)


Kornelia:

Chciałabym Was kochani spotkać, tylko ciężko tak ustalić jedne termin i miejsce. Ja bym od¶wieżyła sprawę zlotu... Niedługo wcale nie będę mogła Was spotkać, bo wyjeżdżam na stałe z Polski. Oczywi¶cie dalej będę tutaj z Wami, niestety pewnie już nie tak często, jak teraz.

Może kto¶ z Was, odpowiedzialna osoba, znaj±ca się choć trochę na forach i obsłudze www - chciałaby doł±czyć do redakcji? Zależałoby mi na osobie, która aktywnie uczestniczyłaby w życiu strony i forum- pisz±ca poprawnie po polsku.

hmmm  ja byłabym  zainteresowana  prac± w redakcji, ..pracowałam 2 lata  w księgowo¶ci, teraz  szukam pracy.

 

 

Re: spotkanie ¦Lˇ¦K :)


Kornelia:

Z operacj± na razie nic nie wiadomo, nie ma implantów. My¶lę, że póki nic nie wiadomo, utrzymam ubezpieczenie w Polsce do końca roku ( będę musiała przyjezdżać), a je¶li nie, to zrobię operację w Anglii.

Wyjeżdzam pod koniec czerwca, natomiast przenoszę się na dobre z wszystkim w połowie sierpnia.

 

Kornelia podziwiam Cie , ze tak stawiasz wszystko na jedna karte i masz przekonanie, ze to bedzie na stale.  Wszystkiego najlepszego na nowej drodze...

Re: Re: spotkanie ¦Lˇ¦K :)


sara19760jboa:

Kornelia:

Chciałabym Was kochani spotkać, tylko ciężko tak ustalić jedne termin i miejsce. Ja bym od¶wieżyła sprawę zlotu... Niedługo wcale nie będę mogła Was spotkać, bo wyjeżdżam na stałe z Polski. Oczywi¶cie dalej będę tutaj z Wami, niestety pewnie już nie tak często, jak teraz.

Może kto¶ z Was, odpowiedzialna osoba, znaj±ca się choć trochę na forach i obsłudze www - chciałaby doł±czyć do redakcji? Zależałoby mi na osobie, która aktywnie uczestniczyłaby w życiu strony i forum- pisz±ca poprawnie po polsku.

hmmm  ja byłabym  zainteresowana  prac± w redakcji, ..pracowałam 2 lata  w księgowo¶ci, teraz  szukam pracy.

 

 

 

 Ale to nie jest praca... je¶li jest, to raczej.. . non profit :)

Re: Re: Re: spotkanie ¦Lˇ¦K :)


Kornelia:

 

 Ale to nie jest praca... je¶li jest, to raczej.. . non profit :)

 

 Zdaję sobie z tego sprawę. Niestety moje próby kontaktu pozostały raczej bez odpowiedzi ("próba" w zasadzie, je¶li być dokładnym). Kto¶ sprawdza wogóle skrzynkę redakcyjn±?

Re: spotkanie ¦Lˇ¦K :)


beti_malinowska:
 Witam może być 19 .czerwca ...bardzo się cieszę....poczekamy  na  pozostałych  chętnych  ze ¶l±ska i okolic...Pozdrowienia  czekam ....

 Spotkanie doszło do skutku?

 

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

...Widzę że zainteresowanie  spotkaniem jest male...wracaj±c  do 19. 06. zapraszam  na  spotkanie  o  godz.1200 pod Teatrem  Wyspianskiego  w Katowicach     Ja tam będe  Proszę o kontakt  podTel.322411932  czekam ...Pozdrowienia,<p.Magda SZ.>

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Ja niestety nie dam rady, ale byłam ciekawa jak inni użytkownicy ze ¦l±ska, pomyliły mi się daty ja juz my¶lałam , że po 19 czerwca, a tu przed, mój bł±d.

Pozdrawiam Magda

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Ja proponuję kawiarnię Costa na Stawowej. Przy dużej kawie przyjemniej będzie czekać na spóĽnialskich a i ewentualny deszcz nie zmoczy. 

Do zobaczenia:-) 

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Wła¶nie odzew jest mały, pomy¶lałam że może gdyby przełożyć spotkanie na niedziele albo zupełnie na przyszły tydzień to więcej osób by się pojawiło? S±dzę że dlatego że ostatnio temat spotkania przycichł wiele osób sobie odpu¶ciło i zaplanowało inne rzeczy. Co my¶licie?

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

..Witajcie  ...Ja się zgadzam   może być  niedziela... w kafejce   Costa   na  ul stawowej  ...znajde  ?  trzeba  pamiętać  s± Wybory  nie  wiadomo  czy  kto¶  przyjedzie ?    co  wy na to?? Dajcie  znać  konkretnie???pa

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

To moze przyszły weekend jednak?Mnei jutro też tak nie bardzo pasuje ;/

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

...Możemy przełożyć spotkaniePocaĹ�unek na przyszły wekent np...pi±tek  lub  sobota tj.25.06. lub26.06.   Co wy  na  to jak się  zapatrujecie  może  nas  być  2 lub 4  kameralnie  jest  fajnie...np. za  miesi±c  lub dwa  można ponowic spotkanie  może nas będzie  więcej...Ĺ�miechmamy wspólne  problemy...można  mile pogadać...w fajnej  atmosferze...poniewaz  w  lipcu s± wakacje  urlopy..wszyscy wyjeżdzaja jest trudniej  się zgrac....Co WY na to????Zaskoczenie

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

witam.

Ja przybędę na spotkanie 26-06, proszę o wyznaczenie godziny i miejsca.

 Pozdrawiam  

 

Ech :( nie przybędę bo w sobotę rano wyjeżdżam na 2 tygodnie, ale będę ¶ledził temat spotkania, może kiedy¶ się uda. 

 

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

a może jednak......

 okazało się że wyjeżdżam w niedzielę

może jest kto¶ chętny na to spotkanie w sobotę 26 ??

 

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

...Będę w sobotę. 26.06.... w kafejce COSTA w Katowicaćh  o godz  1600...zobaczymy  kto  będzie./  /  Pozdrowienia..jest nas  już 2;...poczekamy ...jest  to  ostateczny termin  ...

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

.....Byłam na spotkaniu o godz 16.00 w kafejce  Costa  w  Katowicach....Był tylko Robert...liczyli¶my  na  większe  zainteresowanie  ...///????Bardzo  dziękuje za  bardzo miłe towarzystwo i przepyszn±  kawę ....liczę że po wakacjach i urlopach wznowimy temat  <Spotkania.> może  Nas będzie więcej????Zobaczymy...życzę wszystkim słonecznych  wakacji...Pozdrowienia dla WAS

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

ja niestety nei mogłam dotrzec bo dopadła mnei grypa i miałam niewielkie problemy z netem żeby napsiać. Wsytd mi trochę

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

....Witajcie?    Urlopy się kończ±...Wakacje  też ... może znowu  wznowimy  temat <Spotkanie Sl±sk>  Co WY na to...Mamy jeszcze  słoneczko...ładn±  pogodę...można  się spotkać...?Liczę  na  większe zainteresowanie..Pozdrawiam...WAS

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Jestem bardzo chętna czekam na datę i godzinę:) napewno będę

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Doł±czam się do grona chętnych na spotkanie.U¶miech

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

...Ciesze sie  że dziewczyny chc± sie spotkac....moze być tak  jak  ostatno  ...tzn: Kawiarenka   <Costa>  Ul: Stawowa...w Katowicach   o  godz...1600  teraz   w  sobotę tj:04.09.... bo <następny ykend mi nie odpowiada> Pozdrawiam  i cieszę się  na spotkanie...Pa Ja tam napewno będe...nawet  jakby padało...?

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Akurat mam wolny dzień, więc sobota mi pasuje.

Będę o 16-ej w Costa...

 

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

....Dziękuję  za  spotkanie  było  bardzo sympatycznie  przy dobrej  kawce...... w miłej  atmosferze...Pozdrawiam  i życzę  wszystkiego  dobrego  ....................pa

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Ja również dziękuję za przyjemnie spędzony czas. PozdrawiamU¶miech

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

ehhh a ja znowu przespałam spotkanie:( Może następnym razem się uda:)))

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Kurcze ja przespalem wszystkie terminy spotkan. Jestem z Gliwic  to do Katowic mam  blisko. Teraz zimno i mrozno wiec na pewno nici z tego,ale moze wiosna? Pozdrawiam i Wesołych ¦wi±t!!!

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Eee co tam że zimno. Akurat moznaby się zaszyć w jakiej¶ knajpce na gor±cej herbacie/czekoladzie/kawie. Może po ¦więtach jakie¶ spotkanie?

spotkanie ¦Lˇ¦K :)

Witam Was kochani po mojej długiej absencji na forum.... Ogromnie żałuję i przepraszam wszystkich obecnych na spotkaniu ale nie mogłem się oderwać od codziennych zajęć (zmiana pracy, itd..) głównie proszę o wybaczenie Beatkę :) . Chętnie spotkam się w dowolnym terminie z nieograniczon± ilo¶ci± osób ;) . W razie czego czekam na informację z miejscem i czasem spotkania, pozdrawiam wszystkich ze ¦l±ska i nie tylko !!.

3majcie się moi drodzy. 

 

« poprzednie   | 1 | 2 |