MENU

Forum - Bielmo rogówki

  | 1 | 2 |   następne »

Bielmo rogówki

Re: Bielmo rogówki


Landryna203:
Kochani powiedZcie mi jak rozpoznac bielmo rogowki, gdyz u mojego syna zauwazylam takie malutkie biale nachodzace na rogowke, niestety syn ma jaskre wrodzona i ostatnio na wizycie powiedzialam o tym to powiedziala ze to blonka nie szkodzi widzeniu,powiedzcie mi jak to zbadac i potwierdzic czy to jest to, syn ma pol roku.

 

 Moim zdaniem nie możesz zwlekać i szukać porady na forum, tylko natychmiast znaleźć specjalistę, nawet jeśli się mylisz, trzeba to sprawdzić.

Bielmo rogówki

Odnawiam wątek , prosze o kontakt rodziców dzieci z bielmem rogówki . Moja córka urodziła sie z bielmem ma 4 miesiące wiem ze jest malutka ale szukam kontaktu do dr Wylegały lub do kogoś kto może nam pomóc lub ma jakieś doświadczenia , moj mail j.okarmus@onet.pl . Pozdrawiam

Bielmo rogówki

Witaj, co prawda ja swój post pisałam ponad 5 lat temu, ale do prof. Wylęgały najlepiej jest się umówić prywatnie (wtedy masz pewność, że trafisz do niego, bo w przychodni przy OSK on tylko konsultuje niektóre przypadki). Katowice, ul. Gallusa 4, tel. 32 785-68-70

Bielmo rogówki

Dzwoniłam tam i niestety powiedziano mi ze pan doktor przyjmuje doroslych pacjentów ;(

Bielmo rogówki

W stolicy jakby ktoś z Was szukał dobrej, specjalistycznej kliniki okulistycznej to polecam udać się do Vidium Medica. Mają tam naprawdę dobrych specjalistów i też sprzęt do badań i zabiegów. 

Bielmo rogówki

Witajcie mój syn Fabian ma już 15 lat. Czy coś zmieniło się u Was w tym temacie u nas nie. Kiedys byliśmy u prof.Wylęgały u Dr. Dobrowolskiego ale przeszczepów nie robią.

Vzy ktoś ma nowe wiadomości? Może można poprawić estetycznie mu to oko. Czy ktoś wie gdzie robią tatuaż rogówki lub soczewkę? 

Bielmo rogówki

Witam jaka jest przyczyna bielma rogówki u Fabianka?
  | 1 | 2 |   następne »