MENU

Forum -

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   następne »
Wszystkie posty użytkownika ronia 73

Czy oszczędzać drugie oko?

Prosze napiszcie czy wasi okulisci przestrzegaja przed wysilkiem fizycznym typu podnoszenie duzych ciezarow  czy np cwiczenia  na silowni?
» przejdź do wątku

Wątek humorystyczny - porady dla początkujących

ja czasem chodze po domu bez epi zeby troszke  sobie ulzyc i jednego razu wychodzilam do pracy a moj zatroskany maz zapytal : A oko wzielas?
» przejdź do wątku

czy macie kogos? :)

» przejdź do wątku

Wątek humorystyczny - porady dla początkujących

Wiecie co moje poczucie humoru i dystans do tego sprawiaja, ze jest duzo latwiej.  Moja kolezanka pamieta po dzis dzien jak kiedys szlysmy chodnikiem rozmawiajac, Ja mialam kolezanke po swojej lewej nie widzacej stronie i w ktoryms momencie ona  zatrzymala sie aby przejsc przez pasy a ja tego nie zuwazylam i poszlam kawalek dalej gadajac do siebie.
» przejdź do wątku

Wątek humorystyczny - porady dla początkujących

Pewwnego dnia jadac w pelnym autobusie zauwazylam, ze ludzie dziwnie patrza na moja twarz. Mialam male dziecko na rekach  do lusterek wstecznych daleko i sie nie widzialam. Nikt mi nie powiedzial a na jednym szkle na niewidzacym oku mialam przyklejony bialy glut  cos jak kupka ptasia. Jak to potem zobaczylam to bylam w szoku i usmialam sie serdecznie ze swojej ozdoby.
» przejdź do wątku

Jak ktos uzywa to prosze podac nazwy kropli do oczu, ktore lagodzilyby  stany zapalne powstajace przy uzywaniu epiprotezy.  Moze sa jakies ktorych ja nie znam mi ciagle przepisuja tylko nawilzajace albo antybiotyki .
» przejdź do wątku

Ile macie lat?

Mi stuknie 35 w lipcuSuper!
» przejdź do wątku

Proteza dla dziecka

na temat Krakowa slyszalam glosy, ze jesli ktos placi prywatnie to szybsze terminy.
» przejdź do wątku

Proteza dla dziecka

Witam ! Podam  nr komorki do pracowni protetycznej w W-wie  504 179 426.  Ja mam  epi od pana Walendy . Jest extra wykonana. Moje poczatki to byl Krakow, porażka na calej linii. Protezy krakowskie sa wytapiane ze szkla i nie poddawane juz zadnej obrobce. Czasami brzegi moga byc niezbyt gladko zatopione i nie rowne brzegi moga draznic powierzchnie galki.   Prawda jest taka ze nawet najstaranniej dobierana protezka sprawdza sie lub nie po dluzszym uzytkowaniu. Zycze powodzenia w poszukiwaniach i oby efekt byl zadowalajacy!
» przejdź do wątku

Re: witam gorąco:)


Marzanna:

Jestem tutaj juz od kilku miesiecy,ale zawsze brak czasu na napisanie kilku słów,co dzisiaj niniejszym czynię.Serdecznie Wszystkich pozdrawiam w swoim i mojego niunia- Michałka imieniu.UśmiechA z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyc serdeczne życzenia-pogody ducha,usmiechu na codzień i smacznego świeconego jajka w miłym towarzystwie-Marzanna i Michałek.

Witam rodaczke! Pozdrawiam i zycze zdrowia dla synka!!!

 

» przejdź do wątku

Witam was jednooczni .-)

Witam serdecznie samych swoich. Zasiadlam do kompa dzis poszukac namiarow  na protetyka a znalazlam takie cudenko!!! Gratuluje pomyslu! Przegladnelam wyrywkowo liste zagadnien i jestem pod wrazeniem. Ja jestem wlascicielka epiprotezy  oka lewego od 9 lat. Wasze wypowiedzi  moi drodzy rozwialy wszelkie moje wwatpliosci.  Czasem idac po raz kolejny do okulisty z kolejnym zaostrzeniem zapalenia spojowek czuje sie jak hipohondryk, ktory zmysla bajki , aby wzbudzic zainteresowanie swoja osoba.  Powtorze to co wszyscy, ze dobrze jest byc wsrod ludzi z tym samym problemem.Pisalabym i pisala w takiej jestem euforii!!! Kiedys jeszcze sie odezwe na wolnym czasie!
» przejdź do wątku
  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   następne »