MENU

Forum - Co was wkurza?

  | 1 | 2 | 3 |   następne »

Co was wkurza?

Co was wkurza?

Wkurza mnie moje lenistwo

Co was wkurza?

Mnie wkurza,ze znowu zalapalem dola,ze nie mam dziewczyny ;p

Co was wkurza?

Wkurza mnie, że jestem pesymistką i we wszystkim szukam minusów zamiast plusówWycie

Co was wkurza?

dodektrn spoko, uda ci się, mi się udało, tobie też.

Co was wkurza?

Cześć...Wkurza mnie to że wszystkim zawsze od kiedy pamiętam to pomagałam-"wszystkim" tzn.rodzicom,siostrom,dzieciom,kiedy trzeba było to byłam na zawołanie ,a wystarczyło jedno moje niepojechanie do rodziców  już są wielce obrażeni,nie pomogło moje tłumaczenie że bardzo zle sie czułam (mam czerniaka złośliwego naczyniówki,usunieto mi lewe oko)strasznie bolała mnie głowa,wziełam wtedy proszki przeciwbólowe i coś na uspokojenie i nie mogłam pojechac bo po proszkach nie mozna prowadzic samochodu,zreszta przespałam cały dzień--ale rodzice  nie potrafili tego zrozumiec,a przecież to nie była sprawa cierpiąca zwłoki,to były mamy imieniny,wiec pojechałam na drugi dzień,i zostałam przyjęta przez nich jak obca osoba----a wiecie jakie było ich tłumaczenie????cytuje "imieniny były wczoraj" i jak tu sie nie wkurzyć?????

Co was wkurza?

dziwi mnie ta niewyrozumiałość,nie przejmuj sie minie Mamie,moze w końcu zrozumie.

Co was wkurza?

Tak się kończy kiedy ktoś jest zbyt dobry.

możesz zrobić 100 dobrych rzeczy a i tak będą pamiętać jedną wpadkę. 

Nie powinna pani się płaszczyć, i przepraszać, sytuacja została wyjaśniona. Jeżeli druga strona nie potrafi tego przyjąć do wiadomości to ich problem.

Co was wkurza?

Wkurza mnie, ze moj dobry nastroj zawsze sie chrzani, gdy uswiadomie sobie, ze nigdy nie bede wygladac jak inni ludzie...

Co was wkurza?

wkurza mnie .....gdy wchodzę do okulisty a on z za biurka krzyczy " od kiedy ma Pani zeza".........cholera trochę wyrozumiałości i delikatności !!!

to jest pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza

Co was wkurza?

Wkurzają mnie tzw przyjaciółki z pracy, które jak znalazłam się na cito w szpitalu głwnie miały dylemat kto za mnie wykona całą robotę w pracy. Ja to rozumie, że to na kogoś musiało spaść ale dla mnie wtedy było ważniejsze odzyskanie widzenia i potrzebowałam wszelkiego wsparcia.Ale jak to mówią przyjacół poznaje się w biecie i to się u mnie sprawdziło. Mocno zawęziło się grono moich prawdziwych przyjaciół i teraz wiem na kogo faktycznie mogę liczyć. A co do pozostałych to poprostu jest mi przykro, że dałam się tak nabrać na  tzw "przyjaźń".

Co was wkurza?

Hej

jestem tu nowa , mnie wkurza to ze nie dbałam o wzrok od lat młodzieńczych i teraz mam zespół leniwego oka ( oko lewe) , chciałabym praocwać jako policjantka, złożyłam już papiery ale teraz mam wątpliwości czy warto sie pocić na egzaminach wstepnych jak i tak komisja mnie odeśle ....

chociaż według komputera mam 1,5 d

Co was wkurza?

wszystko.

Co was wkurza?

Bezradność.

Co was wkurza?

To, że nie umiem sobie poradzić sama z sobą. Ostatnio zrezygnowałam z operacji zaćmy na to widzące oko, którą nieoczekiwanie wyznaczono mi przyśpieszono na 22 listopada 2o12. Ja jakoś czytam z korektą do przedostatniego rzędu. Lekarz prowadzący też przyznał, że nie muszę się spieszyć. Ja panicznie boję się że przy operacji zaćmy może coś się nie udać i wtedy będę już niewidoma, i nie wiem kto wtedy mi pomoże. 

Co was wkurza?

w****** mnie to że zabrali mi uprawnienia za 10 tys.

w****** mnie to że nie chce mi sie myśleć co będzie jutro.

w****** mnie to ze jestem skończony. 

Co was wkurza?

Wkurza mnie to,ze musialam zrezygnowac ze swojego zawodu, ktory uwielbiam!

Wkurza mnie to, ze nie moge znalezc pracy, nowego zawodu, ze siedze na bezrobociu juz  pół roku, ze jestem na utrzymaniu meza!

Ale z drugiej strony wiem,ze są tacy, co mają gorzej niż ja.

Tylko co dalej??

Co was wkurza?

Szczerze? Wkurza mnie to, że ojciec mojej córki żyje beztrosko i spotyka się z kolejnymi paniami, a ja jestem postrzegana już tylko jako matka Polka, w związku z czym mam marne szanse na to, by znaleźć mężczyznę... Inaczej jest tylko za granicą, gdzie słyszę, jak bardzo jestem kobieca i że to dziwne, że jestem sama... Paranoja jakaś.

Re: Co was wkurza?


klopocik_mp:

mnie najbardziej wkurza to jak ludzie czasmi na mnie patrza (oprocz wady i tego ze nie widze nic na jedno oko mam duzego zeza zbieznego) jacy są okrutni , potrafią mnie obgadac, ocenic po wyglądzie i nie myślą co ja wtedy czuje...

 

Cześć

W razie jakichkolwiek zaczepek możesz zawsze odpowiedzieć, że za to mam wyższy poziom i z pozornie umytymi swiniami sie nie zadaję. Możesz jak iluzjonista manipulować na różne sposoby, gdyż tak naprawdę ludzie, ktorzy wytykają innym ich przypadłości chcą zagłuszyć własne problemy i niedoskonałości oraz kompleksy. Ogólnie, to w każdym środowisku panuje obecnie za dużo chamstwa.

W moim przypadku stalking ma charakter uporczywy, tak więc musiałam podjąć bardziej radykalne działania... a i tak wkurza mnie wszystko to, co przeszłam, a dowodem rzeczowym jest OKO.

 

 

Co was wkurza?

Strasznie mnie wkurzaja debilne komentarze kiedy miałam zaklejone oko, a co ci sie stało? Pewnie sprzeczka z mężem? Zreszta jak on sobie kiedyś podrapal policzek podczas pracy, tez wszyscy go pytali czy to nie ja go podrapalam. Kiedy słyszę takie pytanie dosłownie pekam ze złości.

Co was wkurza?

Lepiej powiedzcie co Was cieszy!
  | 1 | 2 | 3 |   następne »