MENU

Forum - Jaką masz pasję/hobby??

  | 1 | 2 |   następne »

Jaką masz pasję/hobby??

Jaką masz pasję/hobby??

Moja pasją jest język niemiecki. Czytam niemieckojęzyczne książki, czasopisma, blogi, slucham niemieckiego radia, robię tłumaczenia ustne i pisemne. Tak więc moje hobby jest też w pewnym stopniu moją pracą. Poza tym lubię zwiedzać, słuchac muzyki (pd polskiej poezji śpiewanej po house), uwielbiam kino europejskie, zwłaszcza skandynawskie klimaty. Lubię przebywać z ludźmi pozytywnie zakręconymi, z pasją i chęcia życia, która zaraża. Ostatnio interesuje mnie psychologia pozytywna, złe wydarzenia w moim życiu spowodowały duże zmiany, które jak się okazało, dąły mi wiele dobrego :-)

Jaką masz pasję/hobby??

Ja interesuję się wieloma dziedzinami: polityka, podatki, prawo, ekonomia. Przede wszytkim kocham ludzi i nie godzę się na niesparwiedliwśsci z jakimi mamy do czynienia w Polsce. Alkohol nie jest pomocny dla ludzi! Zwieksza jedynie zarobki przemysłu monoploowego. Lepiej zaleźć sobie bratnią bratnia duszę  NP. DZIEWCZYNĘ.Te same problemy łączą. Gdy dwoje ludzi potrafi przeciwstawić się problemom i zrozumieć siebie, to reszta jest prosta. Nie ma ludzi idealnych. Jednooczność to naprawdę mały problem. Bądźcie wszyscy sobą. Szukajcie drugiej połowy i szczęścia. samo nigdy nic sie nie dzieje! Jesli chcesz cos zmienić, to szukaj bratniej duszy! Powodzenia! :) Pozdrawiam Was. :)

Jaką masz pasję/hobby??

Moja pasja jest muzyka, obecnie mój synek chodzi do szkoły muzycznej i ja pomagam mu odrabiać prace domowe, chodzimy razem na koncerty i dużo sluchamy w domu. Ponadto kocham sport, dużo jeżdżę na rowerze a w domu urzadzilam sobie siłownię.

Jaką masz pasję/hobby??

moim hobby są szachy i strzelectwo broń pneumatyczna i palna posiadam licencje sędziego sportowego a tak na boku to motoryzacja lubię czasem sobie pobrudzić rączki smarem

Jaką masz pasję/hobby??

Czytam nieustannie książki. Pochłaniam ich około 5 w miesiącu. A paradoksem jest to, że polubiłam czytanie dopiero jak straciłam oko.

Jaką masz pasję/hobby??

Moje pytanie do Achab, Karimba i isko - nie jestem złośliwa, ale czy Wy już nie macie gdzie się reklamować?

Jaką masz pasję/hobby??

Książki to moje nowe hobby.

Zdecydowanie książki. Czytam w każdej wolnej chwili. Moja pasja to też kino, najczęściej europejskie, filmy francuskie, skandynawski, hiszpańskie. Izraelskie kino również jest genialne. Lubię ciężkie filmy, niekonwencjonalne, trochę dziwne.

Jaką masz pasję/hobby??

Ja w wolnym czasie fotografuję i maluję. Poza tym lubię podróżować po Polsce... dużo jest ciekawych miejsc :-)

Jaką masz pasję/hobby??

Strzelanie z AWP na de_dust2

Jaką masz pasję/hobby??

Uwielbiam pływać to chyba moja największa pasja...takich mniejszych lub większych zainteresowań było sporo w moim życiu ale pływanie towarzyszy mi od zawsze.

Jaką masz pasję/hobby??

Seriale i gry komputerowe.

Jaką masz pasję/hobby??

Uprawiam chyba wszystkie formy kolarstwa, zwłaszcza te agresywniejsze (bmx, zjazdy). To już chyba choroba, bo w domu stoją 3 rowery ;) . Kolekcjonuje komiksy i sporo podróżuje.

Jaką masz pasję/hobby??

Uwielbiam dobre filmy. Dużo o tym czytam i znajomi zawsze pytają mnie o poradę jeśli chcą coś obejrzeć. Odkąd mam kartę Unlimited mógłbym praktycznie nie wychodzić z kina:)

Jaką masz pasję/hobby??

Siłownia, dobra muzyka, filmy i kino. Sporo tego jest, co prawda teraz mam mniej czasu ale jak tylko go znajduję to staram się nadrobić zaległości filmowe. Lubię być na bieżąco.

Jaką masz pasję/hobby??

zajmuje się sportem, troche tańcze itp :) 

Jaką masz pasję/hobby??

Serdecznie Witam tutaj wszystkich :)

Z racji tego, że dołączyłam do Waszego grona - to powiem Wam, że moją największą pasją jest czytanie kryminałów skandynawskich. Miałam okazję zwiedzić  trochę Norwegię i szczerze mówiąc gdyby nie bariera językowa to myślałabym o przeprowadzce.

Po pracy uwielbiam w kuchni przygotowywać jakieś pyszności - szczególnie dla innych :)

Pozdrawiam 

  | 1 | 2 |   następne »