MENU

Forum - Thortsen Meyer-Wasze opinie

  | 1 | 2 | 3 |   następne »

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Thortsen Meyer-Wasze opinie

polecam go jest świetny :)

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Ja nie mogę o nim złego słowa powiedzieć. Świetny fachowiec. Jestem zadowolony. 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Witam,

W 2010 r miałem wykonaną przez Pana Mayera pierwszą epiprotezę. Generalnie epiproteza była dobrze dopasowana do oczodołu i kolorystycznie, na ten czas podobała mi się. Czas który poświęcił P. Mayer na wykonanie tej epirportezy to ok  h.

W 2015 r miałem wykonaną przez Pana Mayera drugą epiprotezę. Epiproteza nie leżałą dobrze w oczodole, była zapadnięta do środka i lekko zezowała. Informowałem P. Mayera że nie wygląda to dobrze ale dostałem informację że się lepiej już nie da ...

W 2016 r po ok 1 r używania epiproteza pękła podczas czyszczeni, zwyczajnie rozpadła się w rękach ....

Czas wykonania drugiej epiprotezy to ok 0,5 h ...

Podsumowując P. Mayer robi już typową produkcję masową żeby zwyczajnie jak najwięcej wykonać epiprotez i jak najwięcej zarobić.

Nie polecam !!

 

Ps. Teraz mam wykonaną epiprotezę akrylową przez Pana Walendę z Warszawy  i powiem szczerze że wygląda rewelacyjnie (ciężko rozpoznać które oko jest z epi) jestem bardzo zadowolony z wyglądu jak i z komfortu noszenia tej epi.

Według moich doświadczeń epiproteza szklana nie jest lepsza od akrylowej, moim zadaniem gorza a wiem co mówię bo przesiadłem się ze szklanej na akrylową.

Jeżeli chodzi o wygląd to nie mia wielkiej różnicy między szkłem a akrylem  

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Może jak zaczynał to się starał bo zależało Mu na pacjentach a teraz wali fuszerke ,a mógłbyś zdj wrzucić jak to wygląda ?

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Dzien Dobry ! Chciałam zasięgnąć opinii na temat wykonywania epiproteza oka w Katowicach .Chcielibysmy zmienić epiprotezye akrylowe na szklana dla osoby dorosłej.Jak myślicie lepiej wykonują i lepsze podejście maja w pracowni w Katowicach czy w Krakowie .Nam lekarz osobiście polecił Kraków i nie wiem ktora pracownie wybrać .prosze o jakas rade?

 

Pozdrawiam  

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Witam. Byłam z córeczką 2 razy w Krakowie. Nie podobało mi się tam podejście do pacjenta i brak chęci dobrania jak najlepiej pasującej protezy. Tekst w stylu: "nie da się lepiej dobrać, ". W Chorzowie u T.Mejera poziom obsługi nieco lepszy, ale też bez zbędnej empatii ;) a proteza , moim zdaniem, lepiej dobrana. Różnica między krakowska protezą a chorzowska jest taka ,że ta druga jest jakby bardziej stożkowata/wystająca i to nie każdemu może pasować. Podsumowując, w Polsce , jeżeli chodzi o epiprotezy mamy średniowiecze, dlatego planuję pojechać z córká do Londynu gdzie całkowicie indywidualnie przez kilka dni wykonują pacjentowi protezę 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

ja zawsze jeździłam do Łodzi i byłam zadowolona;)http://www.protetyka-twarzy.com/

Thortsen Meyer-Wasze opinie

protezymedyczne.pl

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Kochani, wątek przewijał się wielokrotnie, jednak zdecydowałam się ponowić pytanie- jak wygląda wymiana protezy u dr Meyera? Czy warto? Pytam, ponieważ wcześniej mój chłopak korzystał z pomocy jednego z warszawskich specjalistów, ktoŕy zajmuje się tylko akrylami(było to kilka dobrych lat temu), teraz rozważamy szkło. Jakie są Wasze spostrzeżenia? Orientujecie się może, kiedy dr będzie w najbliższym czasie w Polsce? Pozdrawiam serdecznie! 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

witam.ja korzystam z pracowni w Lodzi i ta polecam.Robia  specjalnie dla mnie.Maluja tez moj kolor.Pozdrawiam

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Wczoraj miałem mieć zrobioną epiprotezę w Chorzowie u dr T. Meyera. Nie mam. Dlaczego?

Wizyta umówiona na 14. Jestem punktualnie i dostaję informacje w rejestracji, że doktor jest na obiedzie.

Przychodzi po ok 30 minutach. Patrzy na mój implant i pyta gdzie był robiony, bo jest za duży i nie wie czy coś poradzi z epi.

Dopasowuje kolor, sprawdza kilka razy, porównuje, zastanawia się.
Następnie zaczyna robić epi i gdy już kończy to tłucze mu się w rękach. Idzie do kosza.

Wkurzony wstaje i robi kilka rundek po pokoju. Ściąga okulary i ewidentnie próbuje się opanować.

Patrzy na moje oko, dobiera w ciągu chwili (kilka razy szybciej niż wcześniej). Nowy kolor i zaczyna od nowa.

(...)

Efektem jest epiproteza o innym KOLORZE i patrząca w górę. Podchodząc do lustra jestem w szoku. Patrze na wprost, a epi w górę.

Porozmawiałem z tłumaczem, po chwili wyszedłem przed gabinet skonsultować się z rodziną. Mieli takie samo zdanie jak ja.

Gdy zaczęliśmy rozmawiać z dr T. Meyerem o swoich uwagach to tłumaczył, że źrenica jest dopasowana do lini dolnej powieki itd... Oko patrzy w górę. No nie oszukujmy się. Widać to totalnie i nie ma co ściemniać, że jest ok. Ale dobra to pewnie można jeszcze jakoś poprawić.

Ale co z kolorem? Tu już osłupiałem. Powiedział, że kolor jego zdaniem jest identyczny. Podszedł do drzwi. Otworzył je i powiedział byśmy wyszli bo chce pracować.

Później się dowiedziałem, że z kolorem nie da się na tym etapie nic zrobić i po prostu początkowo chciał nam wcisnąć epi, która jest straszna. A gdy się nie udało to po prostu nas wyrzucił z gabinetu.

Jestem w totalnym szoku. 

Moja żona nie było w stanie pojąc chamstwa dr i się popłakał. Jestem po 18 operacjach i w tym czasie poznałem wielu świetnych i oddanych lekarzy. A to był najgorszy przypadek współpracy. Niestety po forum widzę, że to częsta sytuacja. 

  | 1 | 2 | 3 |   następne »